צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

דרעי פרט את ההצעה לבחירות ישירות: "אנחנו לקראת בחירות חמישיות" • צפו

יו"ר שס התריע מהסלמה באירועי האלימות כנגד החרדים: "לצערי הרב תוקפים אותנו באכזריות ועזות נוראית". השר דרעי התייחס בהרחבה לתוכנית אותה מקדמת מפלגתו לקיום בחירות ישירות ואמר: "אני משוכנע ולא אפרט - שרוב סיעות הבית רוצות את החוק הזה ואני לא אומר את זה סתם"
 • האמא נפטרה לאחר ייסורים קשים ושלושת הילדים מתחננים על נפשם

  תוכן מקודם

 • 31 יתומים נישאים בחודש תמוז

  תוכן מקודם

 • היתומים זועקים אמא נפטרה מחיידק אלים ואין מי שיעזור לנו

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם


דבריו המלאים של יו"ר שס שר הפנים הרב אריה דרעי היום בכנסת. צילום: ערוץ הכנסת.

יו"ר שס, השר אריה דרעי נתן הצהרה לתקשורת בפתח ישיבת סיעת ש״ס בכנסת והתריע מהסלמה באירועי האלימות כנגד החרדים: "לאחרונה יש התקפות נגד הציבור הדתי והחרדי – רק בגלל החזות והצביון היהודי", אמר השר דרעי והוסיף: "לצערי הרב תוקפים אותנו באכזריות ועזות נוראית, אני מאוד מקווה שהמשטרה תעשה כל מה שהיא יכולה כדי להפסיק את זה, שחלילה וחס לא נדרדר למקרים אלימים יותר".

השר דרעי התייחס בהרחבה לתוכנית אותה מקדמת מפלגתו לקיום בחירות ישירות בישראל על קרע המשבר הפוליטי המשתק את השלטון קרוב לשנתיים ואמר: ״אנחנו לקראת בחירות חמישיות ששוב לא יביאו הכרעה". לדברי ‏דרעי, "הצעת חוק בחירה ישירה נותנת פיתרון למבוי סתום שישראל נקלעה אליו. הוא לא משנה את הכללים. אנחנו לקראת בחירות חמישיות שיהיו הכנה לבחירות שישיות. למרות שהימין קיבל 65 מנדטים, הימין לא מצליח להרכיב ממשלה".

דרעי הוסיף: "אני משוכנע ולא אפרט- שרוב סיעות הבית רוצות את החוק הזה ואני לא אומר את זה סתם. ביבי תמך בחוק שלא בקלות, מחוסר ברירה".

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. אריה אני זוכר עוד שאמרת שיש לך מידע מבפנים שיש לביבי קואלציה ואחרי הבחירות אמרת ידע מבפנים שיהיה קואליציה ועריקים הכל אתה יודע די כבר עם הבלוף שחרר את ביבי ותגאל את כולם

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture