בת ים: 9 פצועים מהתנגשות רכב במסעדה; מצלמת אבטחה תיעדה את התאונה • צפו

רכב שנסע ברחוב רוטשילד בעיר איבד שליטה מסיבה שאינה ברורה, עלה על המדרכה ופגע ביושבי מסעדת ארומה. חובשים ופראמדיקים מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון 9 פצועים, בהם: אישה כבת 60 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית, נהג הרכב במצב בינוני ו-7 במצב קל

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • "אל תגידו לי יותר כלום" בקשתה הכואבת של תהילה

  תוכן מקודם


נוסע רוורס ופוגע ביושבי המסעדה – מצלמת אבטחה תיעדה את התאונה בבת ים

רכב שנסע הבוקר (חמישי) ברחוב רוטשילד בבת ים איבד שליטה מסיבה שאינה ברורה, עלה על המדרכה ופגע ביושבי מסעדת ארומה. במקום מספר נפגעים. במד"א אמרו כי בשעה 10:46 התקבל דיווח במוקד הארגון במרחב איילון על רכב שהתנגש באיזור ישיבה של מסעדה ברחוב רוטשילד בבת ים.

חובשים ופראמדיקים מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון 9 פצועים, בהם: אישה כבת 60 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית, מורדמת ומונשמת, נהג הרכב, גבר בן 78 במצב בינוני עם חבלת חזה ו-7 במצב קל.

החובשים של מד"א חגי נתני ומעוז ויברמן סיפרו: "כשהגענו למקום הייתה המולה גדולה, הרכב עלה המדרכה ופגע במספר שולחנות. אישה כבת 60 שכבה על המדרכה כשהיא מחוסרת הכרה ועם פגיעה רב מערכתית קשה. נהג הרכב ישב באוטו כשהוא בהכרה ופצוע באורח בינוני ופצועים נוספים שנפגעו באורח קל התהלכו במקום. הכוחות הגדולים של מד"א שהגיעו למקום בניידות טיפול נמרץ, אמבולנסים ואופנועים, העניקו טיפול רפואי לפצועים ופינו אותם לבית החולים וולפסון."


מנהל הטראומה בוולפסון, דר אדם לי גולדשטיין

מהמשטרה נמסר כי נפתחה הבוקר בחקירת נסיבות תאונת דרכים בבת ים. "המשטרה פתחה לפני זמן קצר בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר תאונה דרכים ברחוב רוטשילד בבת ים לפיה רכב פרטי פגע באנשים שישבו על ספסלים במדרכה".

בוחני התנועה של מחוז תל אביב חוקרים את נסיבות האירוע וחסמו את קטע הכביש, לצד איסוף ממצאים בזירה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture