ירושלים: הולך רגל כבן 60 נפגע מאוטובוס – מצבו קשה

צילום: אילסטרציה. צילום: ישי לוי תיעוד מבצעי מד"א

ירושלים: הולך רגל כבן 60 נפגע מאוטובוס – מצבו קשה

הולך רגל נפגע מאוטובוס ברחוב יפו בעיר. הגבר, כבן 60, נפצע במצב קשה עם חבלת ראש ופונה לבי"ח שערי צדק בבירה. הפראמדיקים שהיו בזירה סיפרו: "הפצוע שכב על הכביש בסמוך לאוטובוס שהיה עם שמשה מנופצת. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח"
 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

הולך רגל נפגע אחר הצהריים (שלישי) מאוטובוס ברחוב יפו בירושלים. כוחות החירום שהגיעו למקום זיהו כי מדובר בגבר כבן 60 בנפצע במצב קשה עם חבלת ראש. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבי"ח שערי צדק בעיר.

ממד"א נמסר כי בשעה 16:42 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על הולך רגל שנפגע אוטובוס ברחוב יפו בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שערי צדק גבר כבן 60 במצב קשה עם חבלת ראש.

הפראמדיקים של מד"א הילה זאווי וניסן חפץ סיפרו: "הפצוע שכב על הכביש בסמוך לאוטובוס שהיה עם שמשה מנופצת. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל קיבועים, חבישות ומתן חמצן ונוזלים ופינינו אותו בתוך דקות ספורות לחדר הטראומה בבית החולים כשמצבו קשה ויציב."

מהמשטרה נמסר: "בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות תאונת דרכים בה הולך רגל נפגע מאוטובוס בעת שחצה את הכביש סמוך לתחנת רכבת קלה "טורים" בירושלים. הולך הרגל פונה לטיפול רפואי במצב בינוני-קשה (עפ"י גורמי רפואה)".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן