המצוד אחר המחבל מצומת תפוח: כתר על בית בכפר ליד שכם

צילום: צילום: דו"צ

המצוד אחר המחבל מצומת תפוח: כוחות הביטחון מבצעים כתר על בית ליד שכם

הפלסטינים מדווחים על קולות נפץ שנשמעו מהמבנה בכפר עקרבא. המבנה ממוקם בלב שטח פתוח בחלקו המזרחי של הכפר, שהיה מוקד לפעילות צה"ל בימים האחרונים. כוחות הביטחון כרזו ליושבים במבנה לצאת ממנו. אתמול פורסמה תמונתו של המחבל שפצע שלושה צעירים
 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

הפלסטינים מדווחים הבוקר (רביעי) על פעילות אינטנסיבית של כוחות הביטחון ולמעשה "כתר" על מבנה בכפר עקרבא שבאזור שכם. לפי הדיווחים, מדובר במצוד אחר המחבל שביצע את פיגוע הירי בצומת תפוח בתחילת השבוע.

המבנה ממוקם בלב שטח פתוח בחלקו המזרחי של הכפר, שהיה מוקד לפעילות צה"ל בימים האחרונים. כוחות הביטחון כרזו ליושבים במבנה לצאת. בתמונות שפורסמו ברשתות נראה עשן שהיתמר אחרי שנשמעו קולות נפץ.

לפי הפרסומים, המחבל שביצע את פיגוע הירי השבוע בצומת תפוח הוא מונתסר שלבי, פלסטיני בן 47 מהכפר תורמוס עיא. המצוד אחריו נמשך גם בשעות אלה, אחרי מעצרו וחקירתו בשב"כ של בנו אחמד. המעצר של הבן, תועד במצלמות האבטחה.

אם המשפחה סיפרה: "הם הגיעו בשעה מאוחרת בלילה. היינו חצי ישנים. קמתי ופתחתי להם את הדלת והם הכניסו אותנו לחדר אחד ושמו לידנו כלב. הם אמרו שהם מחפשים את בעלי וטענו שהוא ביצע פיגוע".

גורם ביטחוני בכיר מסר כי "כוחות הביטחון, שב"כ, צה"ל, משטרת ישראל וגורמים נוספים פועלים מסביב לשעון כדי לאתר את המחבל הנמלט. המטרה היא לסיים את המצוד כבר ביממה הקרובה מאחר ואנחנו גולשים בתקופה מתוחה לתקופה עוד יותר מתוחה בגלל ימי ציון רגישים למוסלמים, ביניהם יום שישי האחרון לרמדאן, לילאת אל-קאדר, עיד אל-פיטר ויום ירושלים שמוגדרים כימים נפיצים".

הוא הוסיף כי "צה"ל והשב"כ סוגרים על המחבל ממספר כיוונים. מצד שני אין כוונה להעניש את כל הכפר". לפי דיווחים פלסטינים, החל משעות הבוקר קיבלו תושבי האזור שיחות טלפון מגורמי ביטחון ישראלים ובו הוזהרו לבל יסייעו למחבל הנמלט.

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. מקוה שלא יצליחו ללכוד אותו חי. ויסתפקו בפיזור האפר שלו בים.
  מניסיון רב שנים מסבר שמחבלים שנלכדים חיים , משתחררים וחוזרים לרצוח יהודים.
  לעומת זאת מי שנהרג מפסיק לפעול נגד היהודים.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן