כוחות הביטחון עצרו את המחבל שביצע את פיגוע הירי בצומת תפוח

צילום: צילום: דו"צ

כוחות הביטחון עצרו את המחבל שביצע את פיגוע הירי בצומת תפוח

המפגע הוא מונתצר שלבי, בן 44, תושב תורמוסייעא, ללא שיוך ארגוני. בעקבות מידע מודיעיני של שב"כ, פשטו הלילה לוחמי ימ"מ ושב"כ על מבנה בו הסתתר המבוקש בכפר סילואד. המפגע הועבר לחקירת שב"כ
 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

בתום פעילות מודיעינית ומבצעית מאומצת של שב"כ, צה"ל ומשטרת ישראל אותר ונעצר המפגע אשר ביצע את פיגוע הירי בצומת תפוח בו נרצח יהודה גואטה ז"ל ונפצעו 2 אזרחים ישראלים נוספים.

המפגע הוא מונתצר שלבי, בן 44, תושב תורמוסייעא, ללא שיוך ארגוני. בעקבות מידע מודיעיני של שב"כ, פשטו הלילה לוחמי ימ"מ ושב"כ על מבנה בו הסתתר המבוקש בכפר סילואד. המפגע הועבר לחקירת שב"כ. "כוחות הביטחון ימשיכו לפעול בנחישות מול כל מי שביצע פיגוע טרור ומול אלו שסייעו לו", נמסר.

הבוקר דיווחו הפלסטינים על פעילות אינטנסיבית של כוחות הביטחון ולמעשה "כתר" על מבנה בכפר עקרבא שבאזור שכם. לפי הדיווחים, מדובר במצוד אחר המחבל שביצע את פיגוע הירי בצומת תפוח בתחילת השבוע. כוחות הביטחון כרזו ליושבים במבנה לצאת. בתמונות שפורסמו ברשתות נראה עשן שהיתמר אחרי שנשמעו קולות נפץ.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן