צילום: Yaakov Lederman/Flash90

המשטרה השלימה היערכותה לקראת הילולת שמואל הנביא • מפת החסימות המלאה

ההגעה להילולה תתאפשר באמצעות קווי שירות סדירים והיסעים בלבד. לא תתאפשר הגעה לאתר או למקומות הסמוכים לו בכלי רכב פרטיים. לרשות המתפללים יעמוד מערך היסעים עד הכניסה למתחם האתר ומשם ימשיכו עם הסעות מיוחדות לרחבת הקבר
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

משטרת ישראל השלימה היערכותה לקראת האירוע שיתקיים החל מהיום (מוצ"ש). שוטרי משטרת ישראל, לוחמי ושוטרי משמר הגבול ומתנדבים רבים ייפרסו לשמירה על הסדר הציבורי, ביטחון הנפש והרכוש, הסדרת והכוונת התנועה לקראת אירוע הילולת הנביא שמואל שתתקיים בצפון העיר ירושלים.

הערכות משטרת ישראל תתמקד בצירים המובילים למתחם קבר נבי סמואל ותתוגבר נוכחות ניידות המשטרה לשמירה על ביטחונם של החוגגים, שמירת הסדר הציבורי והסדרת התנועה וזאת במטרה להקל על הציבור שמגיע להילולה ולמנוע עומסי תנועה בכניסה לאתר.

הסדרי תנועה

ההגעה להילולה תתאפשר באמצעות קווי שירות סדירים והיסעים בלבד, שיצאו מ– 2 מוקדים: חניון מינץ וחניון מנהל קהילתי רמות. לא תתאפשר הגעה לאתר או למקומות הסמוכים לו בכלי רכב פרטיים. לרשות המתפללים יעמוד מערך היסעים עד הכניסה למתחם האתר ומשם ימשיכו עם הסעות מיוחדות לרחבת הקבר.

במהלך ימי ההילולה, החל ממוצאי שבת ועד ליום שלישי, יופעלו הסדרי התנועה הבאים:

• כביש 436 ממזרח למערב/ צומת גבעון החדשה לכיוון העיר יהיה סגור למשך כל ימות האירוע.
• תושבי גבעת זאב, גבעון, גבעון החדשה, הר שמואל, מתבקשים לנסוע דרך כביש בגין- כביש 20 צומת עופר.
• לא תותר חניה לצידי כביש 436 למשך כל ימות האירוע, רכב חונה יגרר.

מהמשטרה נמסר כי היא תערך עם שוטרים גלויים וסמויים ותפעל בנחישות וללא פשרות אל מול כל ניסיון להפר את הסדר והחוק. המשטרה תגלה אפס סובלנות כלפי כל גילוי של אלימות פיזית ו/או מילולית, תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה כנגד מפרי הסדר ופורעי החוק ותדאג למצות עימם את מלוא חומרת הדין.

משטרת ירושלים קוראת לציבור להתאזר בסבלנות ולהישמע להוראות השוטרים בשטח, להשתמש בדרכים חלופיות ובתחבורה הציבורית. לרשות הציבור ניתן לפנות אל מוקד 110 של משטרת ישראל לקבל המידע אודות האירועים.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן