צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

חשש למהומות קשות: המשטרה החליטה – החל משעה 16:00 תיאסר הכניסה לעיר לוד

בעקבות אירועי הסדר החמורים שאירעו בעיר לוד והארכת ההכרזה על 'אירוע חירום אזרחי' בעיר, גם היום החל מהשעה 16:00 בערב תאסור המשטרה כניסה לעיר לוד והחל מהשעה 21:00 הלילה ועד השעה 04:00 לפנות בוקר יתווספו ההגבלות נוספות
 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

בעקבות אירועי הסדר החמורים שאירעו בעיר לוד והארכת ההכרזה על 'אירוע חירום אזרחי' בעיר, גם הלילה החליט מפקד מחוז מרכז, ניצב משה ברקת באישור המפכ"ל, רנ"צ יעקב שבתאי על האיסורים הבאים בכדי לשמור על שלומם, ביטחונם ורכושם של תושבי לוד.

החל מהשעה 16:00 בערב תאסור המשטרה כניסה לעיר לוד והחל מהשעה 21:00 הלילה ועד השעה 04:00 לפנות בוקר יתווספו ההגבלות בהם איסור על כל אדם לשהות במרחב הציבורי בעיר ואיסור על תושבי לוד לצאת מבתיהם או ממקום שהייתם בעיר.

תתאפשר יציאה למרחבים מוגנים בעת הצורך או לצורך קבלת טיפול רפואי דחוף וכן תתאפשר יציאה לצורך חיוני נוסף ובכפוף לאישור טלפוני של משטרת ישראל במספרים: 08-9279201, 08-9279217 ובשפה הערבית במספר: 08-9279123. בנוסף עומד לרשותכם מוקד 110, מוקד המידע של משטרת ישראל.

במשטרה מדגישים כי כל מי שמפר הוראה זו עובר עבירה שדינה עד שלוש שנות מאסר. "משטרת ישראל מבקשת מהציבור להערך בהתאם בשעות שנותרו טרם החלת ההגבלות ולהישמע להוראות השוטרים בשטח. המשטרה תמשיך לעשות הכל בכדי להבטיח את ביטחונם של תושבי העיר והאזור", נמסר.

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. כמובן שעל המשטרה לסייע לכל יהודי שבא לעזרת יהודי לוד.
  ראוי גם לגייס את הבאים רישמית לשרות מעין משטרתי, וכך לנטרל במידה מסויימת פרקליטים מתנכלים .

 2. בדיחה טובה. כל העוצר נועד כדי למנוע מיהודים להגן על עצמם.
  המשטרע משתפת פעולה עם המחבלים. יש כבר שנים שיתוף פעולה בין המשטרע למאפיה שמובל את הפוגרומים בלוד. לכן גם עכשיו נותנים להם יד חופשית, לשרוף, לירות ולפצוע יהודים.
  יש ביניהם הסכם שהם לא פוגעים בשוטרים והמשטרע לא מפריעה להם. ממש מאפיות.
  הפתרון היחיד הוא להכניס את צה"ל שיכסח את המחבלים. צה"ל לא מחוייב להסכמים של מאפיית המשטרע. צריך לעבור שם בית בית ולאסוף את הנשק. אחרת עוד מעט יהיה לנו כאן עזה 2 בלב ישראל.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן