צילום: צילום: קובי גדעון / לע"מ

נתניהו בתום הערכת מצב בפיקוד הדרום: "החזרנו את חמאס שנים רבות אחורה" • צפו

ראש הממשלה קיים הערכת מצב בפיקוד הדרום יחד עם הרמטכ"ל. באשר להמשך פעילות צה"ל בעזה אמר נתניהו: "נמשיך ככל שיידרש כדי להשיב את השקט לאזרחי ישראל". לדבריו, "האויבים שלנו מסביב רואים איזה מחיר אנחנו גובים על התוקפנות נגדנו, ואני בטוח שהם יפיקו את הלקח"
 • אם לתינוק בן חודש: " משה שילה רעב ואין לי כסף לקנות לו נוטרולין"

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו אומר היום (שלישי) בתום הערכת מצב בפיקוד הדרום וסיור בבסיס חיל האוויר בחצרים כי "החמאס קיבלו מכות שהם לא ציפו להן". לדברי נתניהו, "החזרנו את חמאס שנים רבות אחורה". באשר להמשך פעילות צה"ל בעזה אמר: ״נמשיך ככל שיידרש כדי להשיב את השקט לאזרחי ישראל״. "האויבים שלנו מסביב רואים איזה מחיר אנחנו גובים על התוקפנות נגדנו, ואני בטוח שהם יפיקו את הלקח".

ראש הממשלה נתניהו אמר בפח דבריו:"אני פה בבסיס חיל האוויר בחצרים, קודם לכן במטה פיקוד דרום בבאר שבע. קיבלתי סקירות על התקיפות הרבות שלנו נגד החמאס והג'יהאד האסלאמי, הם קיבלו מכות שהם לא ציפו להן. אין לי ספק שהחזרנו אותם שנים רבות אחורה".

לגבי המשך פעילות צה"ל בעזה אמר: "אני מקיים הערכות מצב ואנחנו מקבלים החלטות. אנחנו נמשיך ככל שיידרש כדי להשיב את השקט לכל אזרחי ישראל. אני בטוח שכל האויבים שלנו מסביב רואים איזה מחיר אנחנו גובים על התוקפנות נגדנו, ואני בטוח שגם הם יפיקו את הלקח".

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים הערכת מצב בפיקוד הדרום עם הרמטכל רא״ל אביב כוכבי וביקר בתא התקיפה של פיקוד הדרום. לאחר מכן המשיך לסיור בבסיס חיל האוויר בחצרים וקיבל תמונת מצב וסקירה מבצעית ממפקד חיל האוויר ומפקד טייסת 107 בבסיס. בסקירה הוצגו לרה"מ נתניהו נתונים אודות התקיפות והפעולות שמבצע חיל האוויר במטרות השונות ברצועת עזה.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture