צילום: באדיבות חב"ד און ליין

בית דין רבני חב"ד פסק: "ממשלה שלא תשמור על שלושת השלמויות – תיפול"

בהתאם להנחיית הרבי מליובאוויטש לרבני בית הדין לפסוק הלכה למעשה בנושאים אקטואליים, התכנסו חברי בי"ד רבני חב"ד ופסקו כי ממשלה שלא תשמור על שלמות התורה, שלמות העם ושלמות הארץ - תיפול במהרה • את פסק הדין הקריאו על ציון הרבי זיע"א
 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • היום זה קורה! טורניר הטריוויה הענק של הקיץ בהנחיית המוזיקאי יואלי דיקמן

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

חברי בית דין רבני חב"ד התכנסו לדיון מיוחד בו הוציאו פסק הלכה חתום כי ממשלה שלא תשמור על שלושת השלמויות: שלמות התורה, שלמות העם ושלמות הארץ, "תיפול במהרה".

פסק הדין, בהתאם להנחיית הרבי מליובאוויטש כי במקרים אקטואליים מסויימים יש להתכנס ולפסוק הלכה למעשה. כעת, לאור הסכנה המסתמנת מהממשלה שייתכן ותקום ביום ראשון הקרוב, פסקו כי אם הם לא ישמרו על שלושת השלמויות – היא תיפול במהרה.

את פסק הדין הקריאו על ציונו של הרבי מליובאוויטש, שביום ראשון הקרוב, ג' תמוז, יציינו את יום ההילולה שלו ברחבי העולם החסידי.

לפי ההסכמים הקואליציוניים עליהם חתמו ראשי המפלגות המרכיבות את ממשלת השמאל בראשות בנט ולפיד, הם עומדים לפגוע בצורה חמורה ביותר בקודשי ישראל, לפגוע בקדושת מוסד הנישואין, לצד חילולי שבת, הפקרת ביטחון העם היהודי בארה"ק ופגיעה בשלמות התורה על ידי הכרחת ילדי ישראל בלימודי חול.

מכתב דרמטי של בית דין רבני חב"ד נגד הממשלה המסתמנת: "סכנת נפשות"

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן