ביקור רב רושם של האדמו"ר מאלכסנדר בקרב חסידיו בעמנואל

התרגשות רבה בקרב אברכי חסידות אלכסנדר שהגיעו להתגורר בעמנואל עת הגיע כ"ק האדמו"ר מאלכסנדר שליט"א לביקור חיזוק מרשים ומרומם בבית המדרש 'משכן נתן' המשמש גם כשטיבל דחסידי אלכסנדר בעיר ולקביעת מזוזות בבתי האברכים החדשים שהצטרפו בזמן האחרון לקהילה.
 • "נקרע לי הלב" הפרמדיק שטיפל ברב פרוש ז"ל

  תוכן מקודם

 • ודאי כל התורמים יזכו למידה כנגד מידה שצאצאיהם יהיו בריאים בנפשם

  תוכן מקודם

 • "המשפחה הגיעה לפת לחם" גדול הדור במכתב המלצה

  תוכן מקודם

 • שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולו ויזכה לבריאות הנפש ואריכות ימים

  תוכן מקודם

את פניו של האדמו"ר קיבלו רבני העיר ובראשם הגאון רבי שלמה קליין שליט"א רב הקהילה החסידית בעמנואל, הגאון רבי משה אברהם גולינסקי שליט"א רב קהילת סלונים בעמנואל, הגאון רבי משה לנציצקי ראש ישיבת אלכסנדר וראש המועצה הרב אליהו גפני הי"ו וגבאי בית המדרש המסור הרב מיכאל שיפמן הי"ו הממלא את מקומו של הגבאי הוותיק הרב דב ברוק ז"ל.
הביקור התחיל בקביעת מזוזות ולחיים בבתי האברכים,  לאחר מכן הגיע האדמו"ר מאלכסנדר שליט"א לבית המדרש משכן נתן בו מתפללים חסידי אלכסנדר ברחוב בעש"ט, שם התפלל תפילת מעריב בהשתתפותם של עשרות רבות מאברכי הקהילה הכלל החסידית שהגיעו לחזות בביקור הקודש של מרן האדמו"ר שליט"א שלראשונה הגיע לבקר בבית מדרשם של חסידיו בעיר.
מעמד לחיים מרגש נערך לאחר התפילה שם השמיע כ"ק האדמו"ר שליט"א דברי אלוקים חיים בדבריו ציין את חשיבותו של שטיבל חסידי וחיי הקהילה לאברך חסידי, כאשר זכות ראשונים יש על האברכים שזוכים לייסד את הקהילה.
ביקור זה מצטרף לביקור רב רושם נוסף שנערך בעיר עמנואל במהלך החורף האחרון של כ"ק מרן האדמו"ר מבאיאן שליט"א שהגיע להתרשם אישית מהבניה של קרית באיאן שהולכת ונבנית בהליך מתקדם בימים אלו במרכז העיר עמנואל, כאשר למעלה ממאה חמישים חסידי באיאן כבר רכשו דירות בפרוייקטים השונים בעמנואל בברכת קודשו של כ"ק מרן האדמו"ר מבאיאן שליט"א.
 יצויין , שבעת האחרונה הקהילה החסידית בעמנואל מתפתח בצורה מרשימה כאשר טובים ורבים מכלל הקהילות החסידיות בוחרים להתגורר בעיר עמנואל, בהם חסידות באיאן, וקבוצה חשובה של חסידי ויז'ניץ שהגיעו להתגורר בעמנואל בברכתו של מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א.
האברכים המתגוררים במקום נהנים מחיי קהילה חסידית חמה ומלוכדת, העומדת תחת הנהגתו של הגאון רבי שלמה קליין שליט"א בנו חביבו של עמוד ההוראה מרן הגאון הגדול רבי משה שאול קליין שליט"א המכהן כרב הקהילה החסידית ועומד בראשות הכולל החסידי החדש שנפתח בר"ח אלול האחרון בבית הכנסת המרכזי 'קהל חסידים' בו לומדים טובי האברכים החסידים בעמנואל ולנים בעומקה של הלכה.

כתבות קשורות

קטין ערבי זיהה יהודי יוצא מבית כנסת, רדף אחריו ודקר אותו עם סכין
אירוע חמור: אזרח גנב ניידת שחנתה ממונעת ליד תחנת משטרה
ליצמן תוקף: "התקציב כולל גזירות רעב במסווה של רפורמות כלכליות"
גזירות התקציב: הטלת מסים חדשים, גל התייקרויות וביטול הנחות / פרשנות
מתיחות בשייח ג'ארח: ערבי פרץ לבית של יהודי ונורה ברגלו
החקלאים זועמים על אישור הרפורמה על ידי השרים: "ממשלת שינוי לרעה"
ראש הוועדה המייעצת ל-FDA: "החלטת ישראל על חיסון שלישי - טובה"
הממשלה אישרה את תקציב המדינה לשנים 2021 ו-2022; "חוזרים לעבוד"
הפינה היומית: שתי דקות על כיבוד הורים עם הרב אהרן רוט • צפו
השיעור היומי: הרב דוד חבושה • צפו
וַיְהִי בֹקֶר יוֹם שֵׁנִי • כותרות העיתונים – כ"ד באב ה'תשפ"א
בריטניה מעניקה גיבוי פומבי: "ישראל צריכה לעשות את השיקולים שלה"

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן