לקראת שביתה? סכסוך עובדה הוכרז בבנק הבינלאומי ובפאג"י

מה שהעובדים מגדירים כ'עומס עבודה בלתי סביר' הביא את ההסתדרות להכריז על סכסוך עבודה בבנק הבינלאומי ובבנק פאג"י. האם תפרוץ שביתה?

הבנקים מרוויחים יפה, אבל העובדים לא מרוצים מתנאי התעסוקה שלהם: ההסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה בבנק הבינלאומי ובבנק פאג"י, זאת בעקבות אי הסכמת ההנהלה להאריך את ההסכמים הקיבוציים בבנק לחמש שנים ועל רקע עומס עבודה בלתי סביר.

קרא עוד:

[postim]

יו"ר ארגון עובדי הבנק הבינלאומי ובנק פאג"י, חנוך ליבנה אמר כי "לא ייתכן שבזמן שהעובדים לא יכולים אפילו לאכול צהריים, הנהלת הבנק, תטען שלפי כל מיני נוסחאות, לא קיים עומס עבודה".

חשוב לציין כי קשה למדוד את הפרמטר 'עומס עבודה', היות וישנם מקרים בהם ציבור קטן של לקוחות מטריד את הפקידים ונוטל שעות ארוכות מזמנם ואילו במקרים אחרים קיימת תופעה של 'אבטלה סמויה' בסניפי הבנק, שעה שהעובדים לא מנצלים את זמנם לטובת הבנק.

סכסוך העבודה הוכרז היום וסביר כי בימים הקרובים נשמע על מו"מ המתנהל בין עובדי הבנק לבין ההנהלה הבכירה.

3 תגובות

חברה, הפסיקו להיות תמימים, אנא הכנסו ביום רגיל לסניף פאגי ברח' רבי עקיבא בבני ברק, תחפשו את פקיד/ה פלוני/ת יאמרו לך, בחופש היום, כל יום יש חופש לרוב הפקידים, נו… אז מתי יש עומס בשעות העבודה?

מה אתם בכלל מחפשים בבנק פאג"י? מאות כבר עזבו לבנק מרכנתיל, באשדוד בנק פאג"י הפקידים ממש לא נחמדים בלשון המעטה…,זלזול בלקוחות, וידוע לנו בבירורעל מקרים שפקידים בבנק חשפו מידע על חשבונות של לקוחות .

תעברו למרכנתיל תמצאו שם כולם נחמדים ואדיבים, תנאים טובים והרגשה טובה ונפלאה, אתה מרגיש שם "מלך"ולא תרגישו שאתם נמצאים בשטיבל גוראי…

זה צעד קצת קשה לעזוב בנק שהתרגלת אליו אבל אלו שעברו אומרים כמה חבל שלא עברנו עד עכשיו, וכמה חבל שלא כולם עוברים.

מה אתם בכלל מחפשים בבנק פאג"י? מאות כבר עזבו לבנק מרכנתיל, באשדוד בנק פאג"י הפקידים ממש לא נחמדים בלשון המעטה…,זלזול בלקוחות, וידוע לנו בבירורעל מקרים שפקידים בבנק חשפו מידע על חשבונות של לקוחות .

תעברו למרכנתיל תמצאו שם כולם נחמדים ואדיבים, תנאים טובים והרגשה טובה ונפלאה, אתה מרגיש שם "מלך" ולא תרגישו שאתם נמצאים בשטיבל גוראי…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן