האדמו"ר מבעלזא ב’שטייעדיגע תורה’: קמו רשעים שרוצים ‘לאכול’ את היהדות

"לאחרונה קמו רשעים, כלבים, שרוצים 'לאכול' את היהדות", זעק האדמו"ר מנהמת ליבו • האדמו"ר פנה אל תושבי חו"ל וביקשם לסייע למוסדות התורה, "אלו שנתנו עד עתה שיתנו 'כפל כפליים' • "אנו נמצאים ב'בראך' גדול" אמר האדמו"ר

אלפי חסידי בעלזא עשו את חג שמחת תורה בצל הקודש כ”ק אדמו”ר מבעלזא שליט”א בקרית בעלזא בירושלים, שיא החג הוא כמידי שנה בצאת חג שמחת תורה אז מוסר האדמו”ר את ה’שטייעדיגע תורה’ – דברי מוסר מעומד, כשהשנה האדמו"ר התבטא בתקיפות נגד מחריבי הדת.

 

קרא עוד:

[postim]

תחילה ברך האדמו”ר את כל הקהל הקדוש שהגיע להסתופף בצל הקודש, ולאחר מכן עורר על פגעי האינטרנט. האדמו”ר גם הוסיף וביקש מהאברכים שיש ברשותם אינטרנט מוגן ומכשירים מסוננים שיראו לא להוציא זאת בבית מדרש.

בהתייחסות לחרב הקיצוצים האכזרי שהניפו שרי הממשלה, זעק האדמו"ר מנהמת ליבו "לאחרונה קמו רשעים, כלבים, שרוצים 'לאכול' את היהדות", פנה האדמו"ר לתושבי חו"ל וביקשם לסייע למוסדות התורה; הכוללים, הישיבות, התלמודי תורה ובתי הספר לבנות.

האדמו"ר התבטא בתקיפות נגד שרי הממשלה שנותנים יד בניסיון להרוס את היהדות כאן בארץ הקודש. "היו כאלו שלא לקחו כסף מהממשלה, מחשש שיתערבו בתכני הלימודים, אך שיטתנו שאנו לוקחים את הכסף שמגיע לנו, הכסף ששייך לנו" אמר האדמו"ר והוסיף, "אותם רשעים קמו להרוס את יהדות הפורחת כאן באר"י, והחלו לקצץ את תקציבי עולם התורה, בתקווה שכך יצליחו ח"ו להרוס את היהדות", האדמו"ר אמר כי בשנים האחרנות הקמנו מוסדות לשם ולתפארת, אבל יש לזה מחיר "אנו עומדים במצב קשה! תאמינו לי לא ידעתי איך לגשת נושא".

האדמו"ר אמר כי אנו עוברים ימים קשים, "בישיבות כבר מרגישים חזק את מה שעוללו הרשעים האלו, וגם אברכי הכוללים מרגישים זאת היטב". כאן ביקש האדמו"ר את את עזרת תושבי חו"ל להוסיף ולתרום לעולם התורה, "ב"ה עשינו השתדלויות שונות, אבל כל אלו לא מספיקים, אנו צריכים לעשות עוד השתדלות, ואלו שנתנו עד היום יתנו 'כפל כפליים', כאן הוסיף האדמו"ר ואמר, עושה לי רושם שתושבי חו"ל לא קלטו עדיין את ה"בראך" הגדול, בו נקלענו, וכן אני יוצא בקריאה לתושבי חו"ל שיסייעו ויתמכו בעולם התורה". האדמו"ר אמר שכל אחד יכול לגשת לעסקנים ולשמוע מהם עד כמה המצב קשה.

וסיים האדמו"ר במילים אלו: "בטוח אני שהקב"ה יעזור, תמיד ביקשתי ממכם לסייע, וכעת אני מבקש שתתנו יותר. אנו שרויים בבעיה קשה. בורא עולם יעזור שיושפע שפע ברכה והצלחה ושתוכלו לעזור לאחרים גם ברחניות וגם בגשמיות".

הקהל ב’שטייעדיגע תורה’ בשנת תשע"ג

14 תגובות

"כלבים"??? לא מתאים לאתר מכובד לכתוב כזה מילה!

כן מתאים!!!!!

אם הבעלזער רב שליט"א אמר כך בעת התורה אז לאתר הכי מכובד שיהיה מותר לכתוב ""כלבים""!!

צריך לבקש סליחה מהכלבים שמשווים אותם לארורים הללו ימח שמם

יענקל צודק לגמרי!!!!

מי שחושב שאסור לכתוב מילים כאלו הוא פשוט מתיפיף לפני הרשעים הארורים שרוצים לקחת את כבשת הרש… וכבר ידוע מה פסק דוד המלך לנתן הנביא בעניין כבשת הרש….

מסכים עם כל מילה אם כ"ק האדמו"ר אמר כדבר הזה הוא יודע היטב מה משמעות הדבר!!!!
אמנם קטנתי מלהביע דעתי ליד האדמו"ר… אבל אלו שבאים לגזול את כבשת הרש כבר אמר דוד המלך מה הוא חושב עליהם!!!!!

תהילים כב כי סבבוני כלבים עדת מרעים וגומר הייתי אומר שהבעיה פה שמביישים את הכלבים

ל"חסידישיער" שלנו!
אז אתה גם נגד ספר התהלים שכתוב שם "כי סבבוני כלבים"???
כשאתה אומר את שירי דוד המלך ע"ה אתה מדלג על אותו פסוק?
ומה יהיה כשהאתר יצטרך לדווח על כלבים ששוטטו ברחובות או כיו"ב אז זה לא יהיה מתאים?
בקיצור… חיפשת מה לקנטר, חיפשת וחיפשת וזה מה שמצאת…

תיקון לציטוט שהבאתם בכתבה "אנו עומדים במצב קשה! תאמינו לי לא ידעתי איך לגשת נושא”.- האדמו"ר אמר לא ידעתי איך לגשת ליו"ט דהיינו לחגים אם מצב כל כך קשה של הציבור
כאשר האדמו"ר אמר ש"עשינו השתדלויות שונות אך הם לא מספיקות"
הכוונה לקרן שהוקם של מספר רבנים בבעלזא ביניהם ר' יעקב גרינואלד מב"ב
ור' אברהם דירנפלד מת"א הקרן מגייסת בינתים תוספת של 500 ש"ח לכל אברך כולל בבעלזא ובינתיים ב"ה….. כל חודש ר' אברהם דירנפלד מגייס בסביבות 100.000$
ה' יעזור שיתקבלו כל התפילות והרשעים אכן יפלו

למגיב מס' 1 תגיד לאנשי הממשלה שלא מתאים להתנהג כמו כלבים ולא כפי שכתבת… קצת דרך ארץ לא יזיק לך ולחינוך ילדיך
שבת שלום

הצילה מחרב נפשי מיד כלב יחידתי

כפי הידוע פאר הדור הרה"ק מבעלז שליט"א הוא אינו מתלהם ואינו עוסק בסופרלטיבים, ואם הוא קרא למרכיבי השלטון הנוכחי רשעים וכלבים, לא מדובר בכינוי, אלא בביטוי מדוייק של אותם כלבים המרכיבים את הממשלה הנוכחית.

ולכן באמת צריך לבקש סליחה מהכלבים שמשווים אותם לארורים הללו ימח שמם

התמונות הם משנה שעברה !!!!
איפה של השנה?????

ידוע שכ"ק מרן מהר"א מבעלזא זיעועכי"א כינה את היטלר 'כלב', באומרו שהרשע הוא כלב ומכלב צריכים לברוח.

רציתי רק להגיד לך שתראה מה עשתה התגובה הראשונה שלך צחוק מדברי צדיקים צחוק מצדיקים וסתם ויכוח תינוקי פעם הבאה תבליג כמו שכולם מבליגים ואל תגרור את עצמך לכמו זה כנלענ"ד

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *