במהלך השבת נרשם שיפור נוסף במצבו של הגאון רבי עובדיה יוסף שליט"א המאושפז בבית חולים הדסה עין כרם בירושלים • הציבור נקרא להמשיך להעתיר לרפואתו השלימה

במצבו של נשיא מועצת החכמים, הרב עובדיה יוסף שליט"א, המאושפז מזה כמה שבועות בבית חולים הדסה עין כרם בירושלים, נרשם שיפור במהלך השבת, אך עם זאת מצבו עדיין מוגדר קשה. כך נמסר מדוברות בית החולים.

קרא עוד:

[postim]

"הרופאים מדווח על המשך שיפור בנושא הנשימה מאז הוצא צינור הנשימה לפני כיומיים", אמרו היום בבית החולים, "וממשיך כבעבר להתאים את הטיפול התרופתי למצבו של הרב".

בני המשפחה אומרים, כי מצב הזיהום בגופו של הגר"ע השתפר במהלך השבת, אך למרות השיפור, סובל עדיין הרב מכאבים עזים. וסכנה עדיין נשקפת לחייו.

כפי שדווח, לקראת סוף השבוע הקודם נמסר מבית החולים שיפור דרמטי במצבו של הרב, ומאז נמצא הגר"ע בהכרה מלאה ואף החל לנשום בכוחות עצמו. עוד דווח שבוע שעבר כי הגר"ע מזהה את הסובבים אותו ומגיב לדברים שנאמרים בסביבתו.

רבבות אלפי ישראל בכל מקומות מושבותיהם, מתעניינים במצבו של הגר”ע ומעוררים רחמי שמים בתפילות ובתחנונים לפני אדון כל שישלח רפואה שלימה לרבי חיים עובדיה יוסף בן גורג’יה לרפואה שלימה.