בשבוע האחרון התרחש סיפור מדהים שזכה לתהודה עצומה, סיפור שממחיש יותר מכל שהקב"ה משלם לאוהביו ולעושי מצוותיו • הבאנו אותו לפניכם.

משפחה מארה"ב, שהבן המוכשר שלהם, זה מכבר הגיעה לפרקו, חבריו התארסו והתחתנו אחד אחרי השני, ולהפתעת כולם רק הוא נשאר מאחור. ההורים כאבו את כאבו של הבן, בלי לראות ישועה באופק.

קרא עוד:

[postim]

לפני תקופה לא ארוכה, נחשפה המשפחה במקרה לפעילות "שומע תפילה" ומצוות חסד של אמת, והחליטו לנסות גם את זה למען בנם האהוב.

הם יצרו קשר עם מוקד הישועות וביקשה לתרום ולקחת חלק במצות חסד של אמת, ובד בבד קיבלה האם על עצמה גם קבלה טובה לעילוי נשמתם של אותם נשמות, ומסרה בהתרגשות ובקול רועד את שמו של בנה לתפילת 40 יום בכותל.

במוקד הישועות של שומע תפילה הבטיחו לדאוג לכך כי עוד באותו לילה יתחילו להתפלל למען בנם 40 יום רצופים בשריד בית מקדשנו – הכותל המערבי.

באותו לילה, בשעה מאוחרת, מצלצל הטלפון, שדכן לא מוכר מעלה הצעה חדשה. המשפחה סירבה להאמין שהישועה הגיעה מהר כל כך. הם ביקשה ארכה של כמה ימים. היא רוצה לברר קצת על אודות ההצעה.

למחרת התיישבה האם והחלה לעשות בירורים. שפך התשבחות שהחלו לזרום, גרמו לאם הנרגשת להבין שזו היא ההצעה המיוחלת לה הם חיכו כל השנים. והנה הגיעה הישועה שבוששה לבוא.

כעבור ימים ספורים, תמה מסכת הייסורים… שברו הורים צלחת… הבן התארס במזל טוב.

סיפור זה ממחיש יותר מכל את הישועות לה זוכים העושים למען הנשמות שלא השאירו אחריהם זש"ק.

אם גם אתם מצפים לישועה, חייגו כעת למוקד הישועות של שומע תפילה: 0722-81-85-82 או דרך אתר "שומע תפילה" http://www.tfilot.org/

אברכי כולל שומע תפילה בתפילה בחצות הלילה.