בשורת הדיור של הציבור החרדי הגשימה את עצמה בס"ד מהר מהצפוי | יזמי הפרויקט האחים שארף : "ב"ה זכינו לברך על המוגמר כאשר בתוך 27 חודשים מיום הנחת אבן הפינה אנו מוסרים מפתחות. קרית גת היא הסנונית הראשונה לפיתרון מצוקת הדיור של הציבור החרדי"

תיבנה ותיכונן: ברגשי גיל ובלב מתרונן התבשרו השבוע חסידי בעלזא ובתוכם מאות רוכשי הדירות בפרויקט הדיור בקרית גת כי שלב מסירת המפתחות ב'קרית בעלזא בקרית גת' יצא לדרך.

קרא עוד

[postim]

בשיחה עם כתבנו סיפרו יזמי הפרויקט האחים שארף כי "ב"ה זכינו לברך על המוגמר כאשר בתוך 27 חודשים מיום הנחת אבן הפינה אנו מוסרים מפתחות. קרית גת היא הסנונית הראשונה לפיתרון מצוקת הדיור של הציבור החרדי".

בשלהי תשע"א הציגו האחים שארף בברכת קדשו של כ"ק אדמו"ר מבעלזא שליט"א את פתרון הדיור בקרית גת כשהיתרונות הבולטים שאפיינו אותו הם העובדה שמדובר בפיתרון דיור במרכז הארץ ובמחיר שניתן לעמוד בו.

בחודש אלול תשע"א הונחה אבן הפינה לפרויקט המיוחל על ידי הרה"צ רבי אהרן מרדכי רוקח שליט"א ובהשתתפות עסקני חסידות בעלזא ברחבי הארץ. ואכן, במרוצת השנתיים האחרונות מאות אברכים, זוגות צעירים וגם בעלי משפחות רכשו מאות דירות בפרויקט החדש ובאזורים הסמוכים בשכונות הותיקות.

"קרית גת היא התקווה של הציבור החרדי", אומרים האחים שארף. "מדובר בעיר האחרונה במרכז עם עתודות בניה של אלפי יחידות דיור מחד, ומאידך ניתן להציע אותן במחירי קרקע סבירים", הסבירו. זו אפוא הסיבה שמיד עם פתיחת הרישום נרשם ביקוש ענק לדירות בקרית גת מכל הקהילות בציבור החרדי שצבאו על דלתות האחים שארף.

'קרית בעלזא בקרית גת' ממוקמת בשכונה החסידית 'רמת דוד'. עם השלמת האכלוס בפרויקטים החדשים בשכונה ידורו ב'רמת דוד' לבדה 1,000 משפחות חסידיות.

חשוב לציין כי בשכונה הוקמו מוסדות חינוך ובתי כנסת כחלק מההתאמה שבוצעה עם הבניה לאורחות חייו של ציבור אנ"ש חסידי בעלזא. כמו כן במרכזה של הקריה ממוקם המרכז המסחרי הראשון המיועד לציבור החרדי בקרית גת.

ועד המוסדות בראשותם של העסקנים הר"ר אהרן קליין והר"ר יהושע וולף וידר אשר עמלו בחצי שנה האחרונה ללא לאות על מנת לפתוח את המוסדות ושאר צרכי הקהילה, עושים מאמצים כבירים בימים בכדי לפתוח את שערי המוסדות כבר בחודש הקרוב.