למרכז הרופואי קפלן הגיע הרב אלימלך פירר לסיור כדי לעמוד מקרוב על איכות הטיפולים | מנהל בית החולים פרופסור יעקה יהב הביע את הערכתו להרב פירר בהתרגשות מרובה | הרב פירר הודה לסגל הרפואי והביע קורת רוח מרובה

יו"ר אגודת 'עזרה למרפא' הרב אלימלך פירר ביקר במרכז הרפואי 'קפלן' ברחובות מקבוצת קופת חולים כללית והביע את התפעלותו מרמת האיכות הרפואית שהוצגה בפניו.

קרא עוד:

[postim]

הרב אלימלך פירר, כחלק מסדר יומו הרפואי המוטל על כתפיו, הגיע לסיור ב'קפלן' כדי לעמוד מקרוב אחר איכות הטיפולים בחולים שמופנים על ידו . במהלך הביקור ליווה אותו הרב מרדכי רוזנברג מנהל שירות הלקוחות ב'קפלן' .

זה לא סוד שלהרב פירר מתנקזים מידי יום מאות שאלות רפואיות סבוכות, שמפנה את החולים לפי דעתו המקצועית וכחלק מהסיוע והייעוץ הרפואי מגיע הרב פירר אישית לבתי חולים בכדי לראות מקרוב את החידושים האחרונים בתחום הרפואה ובכדי להתייעץ עם רופאים מומחים.

הרב פירר, כחלק מהעומס המוטל על כתפיו, הגיע לסיור ב'קפלן' כדי לעמוד מקרוב אחר איכות הטיפולים בחולים שמופנים על ידו.

מרדכי רוזנברג ליווה את הרב פירר במהלך ביקורו ב'קפלן' והפגיש אותו עם כל הסגל הרפואי הרלוונטי ועם מנהל טיפול נמרץ, ד"ר עדי נמרוד. ד"ר נמרוד הציג את היכולות הרפואיות שבמחלקה החדישה והמתקדמת. כמן כן סקר את הטיפול בפצועים ותאר את ייחודיות המקום.

בהמשך הציג הרב רוזנברג בפני האורח את מחלקת הילדים החדישה והסטנדרטים הבינלאומים שבה היא מצוינת. מנהלת מחלקת ילדים, הפרופ' א. גרנות, קיימה דיון מעמיק בסוגיות רפואיות וטיפולים חדשניים עם הרב פירר וצוותו.

מנהל בית החולים פרופ' יעקב יהב, הביע את הערכתו למפעל החיים של הרב פירר. "יש לנו ענין משותף", כך אמר, "השאפתנות בנושא קדושת החיים היא חלק מהקוד המניע של המרכז הרפואי קפלן שסימן לעצמו מטרה – את המצוינות".

קודם שנפרד מהצוות הרפואי, ולאחר שהרב פירר ביקר את הפצועים, הוא הביע קורת רוח מרובה מאיכות הרפואה ב'קפלן', ואף הודה לסגן מנהל בית החולים ד"ר איתן חבר למנהל טיפול נמרץ נשימתי ד"ר עדי נימרוד ,למנהל בנין הילדים פרופסור אתי גרנות, מנהל טיפול נמרץ ילדים ד"ר אלי שפירו ולרב מרדכי רוזנברג.