ההורים כמעט ניתקו קשר… ואז הגיעה הישועה!

רבים מכירים סיפורים כואבים כאלו מקרוב, אך הפעם הסתיים הסיפור בטוב • בעלי המעשה החליטו לפרסמו...

סיפור מצמרר שנשלח ע"י בעלי המעשה לאתר JDN, תוך שהם מנמקים שהם החליטו לפרסם את הסיפור הזה למרות שזה לא יוסיף להם כבוד אם מישהו יזהה שמדובר בהם, אך הם החליטו בכל זאת כן לפרסמו בכדי שגם אנשים אחרים ידעו מה עליהם לעשות בעיתות מצוקה ח"ו ובעיקר עוד לפני שחס ושלום קורה משהו (וכהגדרתם: למה לחכות שיקרו דברים שיגרמו צער וסבל מיותר, כשאפשר לחסוך את הכל מראש).

לדאבונינו רבים מכירים כאלו סיפורים כואבים מקרוב, אבל כאן ב"ה הוא הסתיים בטוב.

משפחה מאזור הדרום שבתם החלה להתיידד עם בן ניכר שעבד בשכונה, מתחת לאפם של ההורים, וכשאלו שמו לב לכך כבר היה מאוחר, היא לא היתה מוכנה לעזוב אותו, לדאבון לבם של ההורים.

ההורים המיוסרים ניסו לפנות לארגונים שמטפלים בכאלו תיקים, אך כולם נאלצו להרים ידים עקב עקשנותה של הבת, ואז הם שמעו על מוסדות "שומע תפילה" ועל "סגולה מיוחדת" -קבלו ע"ע קבלה טובה לעילוי נשמת יהודים שלא הניחו אחריהם זש"ק ובקשו שיעתירו עבור בתכם 40 יום רצופים בכותל המערבי- הציעו להם ידידים.

ההורים שכאמור כבר היו על סף ייאוש החליטו לנסות.

הם יצרו קשר עם מוקד הישועות וביקשו לתרום ולקחת חלק במצות חסד של אמת, ובד בבד קיבלו על עצמם גם קבלה טובה לעילוי נשמתם של אותם נשמות, ומסרו בקול רועד את שמה של בתם לתפילת 40 יום בכותל.

במוקד הישועות של שומע תפילה הבטיחו לדאוג לכך כי עוד באותו לילה יתחילו להתפלל את ה-40 יום רצופים למענה בכותל המערבי, ויעתירו שהקב"ה יחזירה למוטב, ושההורים יזכו לרוות ממנה נחת יהודי אמיתי.

כשבוע לאחמ"כ בשעה מאוחרת, צלצל הטלפון בבית. הבת בכתה בהיסטריה וביקשה לחזור הביתה. ההורים התקשו להאמין שהישועה הגיעה מהר כל כך, וכעבור שעה קלה היא כבר הייתה בבית, תוך שהיא מציינת שאם הייתה מחכה עם ההחלטה עוד כמה שעות לא בטוח שהיא הייתה יכולה לחזור הביתה בכזה קלות…

מדובר באמת בלא רק "עוד סיפור", אלא בסיפור כואב ומצמרר במיוחד שממחיש שוב את הישועות לה זוכים העושים למען הנשמות הטהורות שלא השאירו אחריהם זש"ק, מציינים בפנינו מארגון שומע תפילה.

בארגון מבקשים לנצל במה זו ולמסור לקהל הגולשים; אם גם אתם זקוקים לישועה, והנכם רוצים לחסוך מעצמכם צער ועוגמת נפש מיותרים ולהקדים תרופה למכה, חייגו כעת למוקד הישועות של מוסדות "שומע תפילה": 0722-81-85-82 או דרך אתר “שומע תפילה” http://www.tfilot.org

3 תגובות

אוי כמה כואב לשמוע כאלו סיפורים.
אבל לפחות כאן זה נגמר טוב, ב"ה.

נראה לי שזה בכלל המצאה לצורך פרסום, ושאף פאם לא היה באמת כזה סיפור…

בכל אופן סיפור יפה.

וכמו שומרים על תלמידי הבע"ש שצריך להאמין שזה היה יכול לקרות.

בכל אופן אין ספק שהארגון הזה עושים דברים גדולים למען נשמות גלמודות, ובודאי שזכות זו יכולה לעמוד לכל המתעסקים במצוה זו.

כאחד שמכיר מקרוב סיפור ישועה שע"י שומע תפילה, אני בכלל לא מטיל ספק באמינות הסיפור.

ואני רק מאחל לך ולכל בית ישראל שבחיים לא יצטרכו להגיע לשומע תפילה לצורך ישועות מתוך מצוקות, כי אם מתוך שמחה וכהודאה לה'.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *