כך יעץ מרן הגר"ח קניבסקי לילד חולה שביקש ברכתו לאחר שמחלת הסרטן חזרה אליו | תניח את הפאות לפני האוזניים ובזכות זה תבריא

למעונו הפרטי של מרן הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א ברחוב רשב"ם בבני ברק נכנסו הילד אליהו בן 10 החולה במחלה האיומה, אביו והרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה'- המטפל בחולי סרטן.

קרא עוד:

[postim]

הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' פנה למרן הגר"ח קניבסקי וסיפר כי לפני מעלה משנה הגענו להרב בכדי לבקש את ברכתו לרפואת הילד אליהו, ומרן השיב בשעתו, "רפואה שלמה בקרוב', ואכן לתדהמת הרופאים המחלה הנוראה שרבים חללים הפילה – חלפה לה כלעומת שבא, והילד היקר אליהו שב לחייו הרגילים כמו חבריו.

באחרונה למרבה הצער שבה המחלה לילד וכעת נזקק לעבור טיפולים קשים מאוד בבתי חולים אשר מתישים אותו וגורמים לו לסבל נוראי. "אנחנו רוצים שהרב יברך שוב את הילד" ביקש הרב אברמן ממרן הגר"ח שליט"א.

מרן הגר"ח קניבסקי שמע את הפרטים ולפתע הרים את ידו והוציא את פאותיו של הילד אליהו מאחורי אוזניו והניח מקדימה. "תניח את הפאות לפני האוזניים ובזכות זה תבריא" ציין מרן הגר"ח קניבסקי.

בני המשפחה והסובבים ציינו כי באחרונה מרן הרב קניבסקי המליץ לאנשים רבים להוציא את הפאות מאחורי האוזניים ובזכות זה יראו ישועות ויהיו בריאים.

הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה': "דברי מרן הרב קניבסקי ריגשו מאוד את הילד ובני משפחתו – צדיק גוזר והקב"ה מקיים, וכולנו תקווה כי בקרוב נוכל לבשר ולהתבשר על רפואת הילד אליהו היקר. הציבור נקרא להמשיך ולהתפלל לרפואת הילד אליהו בן רות לרפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל.