'אהבה רבה' ניגוני חב"ד מהשטעטל לרחבת הריקודים

התזמורת העממית מגישה את אלבומם השני 'אהבה רבה' ♪ ניגוני חב"ד כפי שמעולם לא שמעתם ♪ גם אם עדיין לא נסחפתם בשמחה, אחרי האלבום הזה תמצאו את עצמכם מפזזים באמצע המעגל בקצב מזרח אירופאי ♪ האזינו

התזמורת העממית היא מהלהקות המצליחות והמובילות בארץ בתחום המוסיקה היהודית והניגון החסידי, פורצת דרך, מחדשת ומביאה את הניגונים לקהלים מגוונים.

המוסיקאי והמעבד נאור כרמי (הלב והמעיין) הקים וייסד את התזמורת, במטרה לשלב בין הנשמה של הניגון החסידי לבין המקצבים הסוחפים של מזרח אירופה.

הביצועים המיוחדים של התזמורת העממית מביאים את הניחוח הייחודי של המוסיקה היהודית למגוון רחב של סגנונות; מניגוני חצרות חסידיים אותנטיים, הרקדה חסידית, פיוטים והרקדה מזרחית, כשהם מרופדים במוזיקת כלי נשיפה וכלי מיתר.

התזמורת שיתפה פעולה עם טובי המוסיקאים בארץ, ביניהם אביתר בנאי, יונתן רזאל, שולי רנד וחיליק פרנק, וכן הופיעה בפסטיבלים מובילים בארץ ובעולם.

התזמורת העממיתעשור לאחר הוצאת האלבום הראשון וחודשים ספורים לאחר הוצאת הסינגל צמאה לך נפשי, משיקה התזמורת העממית אלבום שני הנקרא אהבה רבה. באלבום החדש מביאה התזמורת סגנון חדש, מקפיץ ומוקפד מאוד לניגונים החסידיים, ומארחת בו את ברי סחרוף וחיליק פרנק.

יחד הם מייבאים מבחר ניגוני חב"ד מהשטטעל אל רחבת הריקודים העכשווית וחוגגים פסיפס מדהים, שמח ועמוק של מוזיקה יהודית בטעם חדש – היישר אל המיינסטרים ואל לקדמת הבמה.

תשעה ניגונים מכיל האלבום החדש, שניים מהם ('צמאה לך נפשי' ו'רחמנא') מבוצעים על ידי הזמר הישראלי ברי סחרוף והשאר עם סולן התזמורת המוכשר נריה מויאל. בין הניגונים באלבום ניתן למצוא את; וכל קרני רשעים אגדע, ניגון שאמיל, ניגון מארץ ישראל ואחרים.

"אנחנו אוהבים את הניגונים האלה ומנגנים אותם הרבה בהופעות. קבלנו עליהם תגובות טובות והגיע הזמן לקבץ אותם לאלבום" – אומר נאור כרמי, מנהל ומעבד התזמורת.

האזינו לוכל קרני

4 תגובות

שונה ומעניין

יש איזשהו מצלול צועני במוזיקה הזו, עוד מישהו חושב כך?

נכון, לכאורה בלי כל סממן חב"די. מהמקצת ששמעתי כאן,]לא שמעתי איזשהו קניייטש חב"די.

הרבי שליט"א מלך המשיח חי וקיים יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *