פלח שוק – פינת הצרכנות של 'קול חי'

כל מה שקורה בתחום הצרכנות, השיווק והפרסום – בכל רביעי ב17:00 בתוכנית 'שטח כלכלי' עם צבי טסלר. הכינוס השנתי של 'ועדת מהדרין תנובה' יתקיים השנה בסימן 'כשרות חובקת עולם'. הכנס, המוקדש להיבטים הלכתיים בענף החלב, מתקיים זו השנה השלישית בירושלים, במלון 'פרימה פאלאס', ברביעי, ב' בניסן. ירצו בכינוס חברי ועדת המהדרין, הראשל"צ הגר"י יוסף והרב […]

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

כל מה שקורה בתחום הצרכנות, השיווק והפרסום – בכל רביעי ב17:00 בתוכנית 'שטח כלכלי' עם צבי טסלר.

הכינוס השנתי של 'ועדת מהדרין תנובה' יתקיים השנה בסימן 'כשרות חובקת עולם'. הכנס, המוקדש להיבטים הלכתיים בענף החלב, מתקיים זו השנה השלישית בירושלים, במלון 'פרימה פאלאס', ברביעי, ב' בניסן. ירצו בכינוס חברי ועדת המהדרין, הראשל"צ הגר"י יוסף והרב הראשי לישראל הגר"ד לאו.

הושק סניף הדגל של רשת אופנת הכובעים 'בלמונטי' בכיכר השבת בירושלים. בטקס השתתפו בעלי הרשת ומנהלה ר' קובי רוטלוי, אישי ציבור ועשרות רבות של ת"תניקים נקבעו המזוזות בחנות. את המזוזה בפתח החנות קבע הגרב"צ אזרחי שליט"א, מראשי 'ישיבת עטרת ישראל' בירושלים.

'יפאורה' משיקה לפסח סדרת משקאות דיאט, שלדברי החברה הם היחידים הכשרים לפסח למהדרין. בחברה מספרים כי קו הייצור התאפשר בעקבות השימוש בממתיק 'סוכרלוז' הכשר לפסח למהדרין ללא חשש קטניות. הכשרת המפעל לפסח התבצעה בפיקוחו של הגר"א רובין שליט"א והגר"ש הכהן קוק שליט"א.

'מאוחדת' הודיעה על שדרוג השרות הטלפוני המאפשר עתה לקבל מידע מעודכן לגבי תורים. מהקופה נמסר כי הקשה של מספר תעודת הזהות תאפשר קבל מידע מדויק על מועד התור המתוכנן.

חדש על המדף:
'טמבור' הכריזה על פתיחת עונת הצבע והשיקה את משפחת 'סופרקריל' בהשקעה רחבת היקף. מוצרי הסדרה זכו לאריזות חדשות וסדרת סמלים שנועדו להקל על הבחירה בצבע המתאים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן