הסניף החדש מצטרף לסניפיה הקודמים של החברה ברמת גן בירושלים ובבית שמש • את המזוזה קבע הרה"ג רבי שמואל דוד הכהן גרוס, רב קהילת חסידי גור בעיר בעיר • בטקס השתתפו, חברי מועצת העיר, נציגי קופות החולים, נציגי ציבור וקהילות העיר אשדוד • הסניף החדש ישרת את תושבי העיר במתן סיוע והכוונה במימוש זכויותיהם הרפואיות

החברה המרכזית למימוש זכויות מתרחבת. בשבוע האחרון נחנך סניף חדש בעיר אשדוד. הסניף החדש מצטרף לסניפיה הקודמים של החברה ברמת גן, בירושלים ובבית שמש. עד כה, הרב שמאי שזירי וצוות המומחים של החברה המרכזית למימוש זכויות, ערכו בעיר אשדוד עשרות רבות של קבלות קהל מידי שנה, אך לא די בכך, פניות התושבים למרכזי החברה לקיום קבלות קהל נוספות הכריעו את הכף, החברה החליטה לפתוח שלוחה מיוחדת בעיר אשדוד, אשר תשרת את תושבי העיר במתן סיוע והכוונה במימוש כל הזכויות הרפואיות.

השבוע, במעמד רב רושם, התקיים טקס קביעת המזוזה לסניף החדש, השוכן בלב לבה של העיר אשדוד.

את המזוזה קבע הרה"ג רבי שמואל דוד הכהן גרוס, רבם של חסידי גור באשדוד, במעמד השתתפו גם חברי מועצת העיר ונציגי קופות החולים. השתתפו גם עסקני קופת הצדקה אהבת חסד של חסידות בעלזא, הרב מאיר אברהם מושקוביץ, הרב יוסף מאיר הורביץ, והרב שמעון פיבייש. לקחו חלק בחנוכת המשרד גם, הרב שמואל גלקופף והרב נתן קוביצ'ק מארגון רפואה וישועה.

פתיחת הסניף החדש בעיר אשדוד מהווה תקיעת יתד נוספת למערך החדש אותו משיקה החברה המרכזית למימוש זכויות בימים אילו, מדובר על מערך מידע ארצי לזכויות רפואיות אשר במסגרתו יתקיימו עשרות קבלות קהל בכל הארץ בהשתתפות נציגי ונבחרי הציבור.

הסניף החדש באשדוד כבר התחיל לפעול, השבוע נערכו קבלות קהל לתושבי העיר, וניתן לתאם הגעה עם מחלקת תיאום הפגישות של החברה.

לחברה המרכזית למימוש זכויות ניסיון של למעלה מעשר שנים במימוש זכויות רפואיות בהצלחה, לחברה מערך רפואי רחב, יועצי מס וצוות מומחים למימוש זכויות אשר פועלים יחד ומביאים לפתרון עבור אלפי משפחות אשר מתמודדות עם בעיה רפואית בביתם.

המרכז למימוש זכויות אשדוד (2)