ראשי 'תקוה לדורות' ביקרו במעונו של הגאון הרב בעדני שליט"א

חבר מועצת חכמי התורה, הגר"ש בעדני שליט"א: "לסייע לזוגות שטרם זכו לילדים, זו מצווה יוצאת דופן" • את הדברים המיוחדים אמר לראשי ארגון 'תקוה לדורות' שביקרו במעונו

ראשון ארגון 'תקווה לדורות', ביקרו לפני מספר ימים במעונו של חבר מועצת חכמי התורה הגאון הרב שמעון בעדני שליט"א ראש כולל 'תורה וחיים' בבני ברק, שקיבל את ראשי הארגון בחמימות רבה, ושיבח את העשייה מסביב לשעון למען חשוכי הבנים.

במשך שעה ארוכה הציגו ראשי ההנהלה הרב ישראל יוסקוביץ והרב שאול שוורץ את פעילותם הענפה בסיוע לזוגות שטרם זכו להיפקד בפרי בטן, במגוון נרחב של שירותים; מימון טיפולים, ייעוץ רפואי, החזרים מוועדות חריגים מקופות החולים, תמיכה נפשית, קבוצות תמיכה, ושורה ארוכה של עשיה שמטרתה לסייע בכל דרך לזוגות להגשים את חלומם וייעודם.

הגאון הגדול, הגר"ש בעדני שליט"א הביע התעניינות מיוחדת באופן הסיוע ובדרך בה זוגות מקבלים עזרה בתחומים רגישים אלו מתוך כבוד והבנה, ומתוך רצון להקיף את מכלול השירותים האפשריים במטרה לסייע להם להגשים את שאיפתם.

הרב שליט"א התבטא כי הסיוע לזוגות היא מצווה יוצאת דופן וחשובה מאין כמותה, וכי יש לעשות הכל כדי לסלול לזוגות את הדרך כדי להגשים את חלומם וייעודם; "אנו מצווים לחזק ולעודד את ברכה הנפלאה: 'ברך בנייך בקרבך'" אמר הגר"ש בעדני, שיצא מגדרו כדי לעודד ולחזק את ראשי 'תקווה לדורות', ואף הרעיף שפע ברכות על ראשי הארגון כשהוא מדגיש שוב ושוב את החשיבות הרבה והזכות הגדולה שנפלה בחלקם לסייע בתחומי רפואה ולהיות לעזר לנזקקים לכך מתוך כבוד ומסירות לכל פניה בכל שעות היממה.

ראשי הנהלת הארגון הציגו בפני הרב נושאים הלכתיים סבוכים שעלו על שולחנם בתקופה האחרונה, וביקשו את הכוונתו והדרכתו ההלכתית בנושאים אלו.

בסיום הביקור, צירף הגר"ש בעדני את חתימתו והמלצתו לסייע לפעילות הארגון בכל דרך ולעמוד לצידם של ראשי ההנהלה, העושים לילות כימים להרחיב את מעגל הפעילות ולהשיג את המשאבים הדרושים עבור מימון העלויות הנאמד במאות אלפי שקלים רק עבור מימון הטיפולים הרפואיים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *