מלכות באבוב • המסע ההיסטורי לארץ ישראל • כל הפרטים בפרסום ראשון

האדמו"ר ישהה בישראל כשבועיים ימים • שבת ראשונה בירושלים במתחם שנלר • 3 בתי מלון נשכרו, למשפחות, לאברכים ולבחורי ישיבות באבוב בארה"ב • שיאו של המסע במעמד חנוכת הבית לבנין הישיבה בבני ברק • הנגיד איזי אנגלדר לקח על עצמו את מימון המסע מהחל ועד כלה המוערך ב-6.5 מיליון דולר לפחות • כל הפרטים בכתבה

קהל חסידי באבוב בארץ ישראל מתרגשים זה חודשים ארוכים מהבשורה הטובה שקבלו על הסכמתו של כ"ק האדמו"ר מבאבוב שליט"א להגיע לביקור בישראל ברוב עם הדרת מלך לרגל חנוכת הבית לישיבת באבוב בבני ברק.

כפי המסתמן כעת מסע המלכות תצא לפועל ויצטרפו אליה כל חסידי באבוב בארה"ב ואירופה שיגיעו לשבוע ימים לישראל להשתתף במסע המלכות בראשות כ"ק האדמו"ר מבאבוב שליט"א, ההתרגשות רבה מאחר שזה תהיה המסע הראשון של האדמו"ר מיום העלותו על כסא המלכות בהם הוא יוצא כמנהג אבותיו למסעות כאלה.

כ"ק האדמו"ר מבאבוב שליט"א יגיע לארץ הקודש בטיסה ישירה לקראת ליל ט"ו בשבט ויופיע בהדרת קודש למעמד קבלת פנים ושולחן הטהור בקרית באבוב בת ים שם גם ישהה למשך כמה ימים.

למעמד קבלת פנים מצפים הוועדה המארגנת להביא אדמו"רים ורבנים, ראשי ישיבות ואנשי שם שיבואו לקבל את פני האדמו"ר.

שיאו של המסע תהיה בשבת פרשת יתרו שתתקיים בעיר הקודש ירושלים 'שבת התאחדות' של כלל חסידי באבוב בארץ ובעולם שייחרט לעד באבני הדרך של קהילת באבוב בארץ ישראל.

הוועדה המארגנת כבר שכרה את מתחם שנלר שם יוכשר השטח לבניית אוהל ענק לתפילות והשולחנות, 3 המלונות 'גרנד קורט' 'ליאנדרו' ו'פרימה פאלאס' (כ- 1300 מיטות) הושכרו במלאום על ידי הנגיד איזי אנגלדר שלקח על עצמו את המימון המלא של כל המסע כולל את העלות המלאה של הכרטיסים של מאות החסידים שיבואו לשבת ההתאחדות.

את החלוקה של האנשים בבתי המלון יבצעו הוועדה המארגנת כאשר לדרישת האדמו"ר מבאבוב שליט"א לשכן את המשפחות שמגיעים בנפרד עם האנשים שמגיעים לבד ללא המשפחה, ולכן מלון אחד יהיה אך ורק למשפחות ולבעלי בתים, ו2 הבתי מלון הנוספים לאברכים ולכלל בחורי ישיבות באבוב בארצות הברית שיבואו גם הם להשתתף בשבת עילאי זו.

במוצאי שבת או ביום ראשון יגיע כ"ק האדמו"ר מבאבוב בראשות עדת החסידים לשפוך שיח בשריד בית מקדשנו בכותל המערבי, וככל הנראה יסייר עם קבוצה מצומצת במנהרות הכותל וישא תפילה מול מקום המקדש.

המסע המיוחד יגיע לשיאו בחגיגה הגדולה של חנוכת הבית לבנין הישיבה הק' בבני ברק, פרטי המעמד המיוחד עוד לא סגורים, כאשר ההתלבטות הגדולה היא האם לעשות את המעמד בהיכל הישיבה כמעמד סגור רק לבני הישיבה וחסידי באבוב שגרים בישראל, ואז המעמד תתקיים ככל הנראה ביום חמישי, או לעשות את המעמד באוהל ענק שיוקם בקרבת בנין הישיבה בתחילת השבוע שכלל החסידים האורחים גם יוכלו להשתתף במעמד הנשגב.

האדמו"ר מבאבוב צפוי לבקר בימי שהותו בארץ ישראל במוסדותיו בבני ברק ירושלים וקרית באבוב בת ים, כמו"כ ככל הנראה יגיע לתפילה בבתי החסידים בערי הפריפרייה, וגם ישהה למנוחה בסביון למשך כמה ימים.

בשבת השניה לשהותו של כ"ק האדמו"ר מבאבוב בישראל יתקיים שבת מיוחדת שמיועדת אך ורק לתושבי ישראל והיא תתקיים באתרא קדישא מירון, לשם כך שכרו כבר עשרות דירות ובתי אכסניא במושב, לשבת המרוממת.

יצוין, שלאור דרישת כ"ק האדמו"ר מבאבוב שליט"א שהשבת השניה תהיה אך ורק לתושבי ישראל הוחלט על ידי הוועדה המארגנת שאת מימון הכרטיסים יקבלו רק אלה שאכן יחזרו אחרי השבת הראשונה ולא ישארו לכאמור לשבת השניה.

בימים אלו כאמור עדיין עמלים צוות ענק של מארגנים על התוכנית המדוייקת כאשר מקווים לא להחסיר אף פרט ולוודא שהכל יהיה על הצד היותר הטוב כראוי וכיאה למלכות באבוב, ודואגים לכל פרט ופרט כמו גם שכרו 12 רכבי יוקרה זהים שילוו את המסע המלכות.

בוועדה המארגנת מקווים לסיים את כל התוכנית והפרטים עד לראש חודש אלול ואז יצאו הודעות מסודרת בעניין, וכך גם יודיעו באופן רשמי למשפחות החסידים לא לקבוע לשבועות אלה שמחות נישואין כדי שהציבור יוכל להשתתף באופן מלא במסע המלכות ובשבת ההתאחדות.

כאמור את כל המסע על כל ההוצאות הכרוכים בה החל מחלוקת הכרטיסים שכירות הבתי מלון בניית האוהל וכו' לקח על עצמו הנגיד איזי אנגדלר המקורב מאד לחצר באבוב וידיד אישי של כ"ק האדמו"ר מבאבוב שליט"א, עד כה מחושבים העלויות בסך כולל של לא פחות מ6.5 מיליון דולר.

אנחנו נמשך ונעדכן

229 תגובות

הסוחרים אומרים שאם המסע עולה שש וחצי מליון דאלער כנראה הריוח הו 65 מיליען דאלער אנישט וואס האט מען פאדינט דער פאר.
ובפרט ביים העכטע באבעב……וואס זיי זענען העכטע גליציאלנערס.
אני אוהב אותם.

יש זמן כתוב שזה בט"ו בשבט תשע"ה המסע

אוי לדור שכך עלתה בימיו, כזה ניתוק בימים טרופים כאלה שאין לרבבות מה לאכול, צריך להוציא כאלו הוצאות, האם א"א לתת סכומים אלו להחיות אלפי משפחות, בפחות מכך א"א לבוא לארץ?

צדקת
הרי יוצא למסע כמנהג אביו (לא אבותיו!) ואביו זצ"ל לא היה מעוניין בפרסום, ועוילם, וכו', וצמצם הוצאות כמה שאפשר.

רוצה להגיב על תמיהת "משה"
דע לך שזהו גם פועל יוצא מגזירות עקבא דמשיחא שנגזר שתכלה פרוטה מן הכיס ולכן הסט"א רותמת לכך אפילו את הערליכע יידן והם כלל לא אשמים והינה גזירה משמיא שיוציאו כספם על דברים שאינם כל כך דחופים
ובמחשבה שניה יתכן שיצא מך הרבה כבוד שמים

למשה
אין בכך כל פלא. מי שמכיר קצת ההסטוריה של באבוב יודע שהמהרנ"צ זצ"ל אחיו של האדמו"ר שליט"א היה הדמות שכל כל כולה למען דאדה ליהודים דהיינו לא למימסד אלא לאיש הקטן והסובל ולעומת זאת תמיד היתה בבאבוב את קבוצת הבעלעבתים העשירים וכו' שלא רק שלא סייעו בעדו אלא אף הפריעו והיו נגדו וכל כל המחלוקת בבאבוב אכן חילקה בין שני סוגי הציבורים וכל מי שנכנס לשני המקומות יראה האיך שבמקום אחד עיקר הדאגה נתונה ל'מערכת' ולמימסד' וכדו' שהכל ידפוק אךכשזה מגיע לאדם פרטי שיש לו איזוהי בעיה אם זה ל"ע נוער נושר אם זה מצוקות כספיות אזי אין עם מי לדבר ובמקום השני על אף שכלל וכלל אינם משופעים בממון ואף גרוע מכך וחלק המוסדות והמערכת וכדו' אינו שפיר אך כשזה מגיע לעזרה לאיש הקטן הם מספר 1 וכשח"ו מישהוא סובל מבעיה כספית או בעיה חינוכית בבית אזי העומד בראש מוסר עצמו כפשוטו ככל יכולתו. וד"ל

איך פארשטיי נישט
מימון כרטיסים
12 רכבי יוקרה
זה בצחוק או אמיתי – מיינסט ערנסט???

מה נאמר ומה נדבר – מ-ס-כ-נ-ים !!!!!!
בתקופה קשה כזו של גזירות נוראיות ואלפי משפחות נמצאים בחרפת רעב ממש, אנו מתבשרים על בואו של הצדיק, שזה אכן יביא כבוד שמים וכו' וכו', אך זה יביא כבוד שמים גם אם לא כ-ל חסידי באבוב מחו"ל יבואו, כי מה תועלת יש בזה?.?

והאם ה -12 רכבי יקרה זה יעשה קידוש השם???????

ותן לחכם ויחכם עוד….

מה רע ??
את הסכום שהחצר השני של באבוב הוציאו בעשר מסעות לארץ ישראל, הם הולכים להוציא בנסיעה אחת (עם תוספות לשם קינוח)! העיקר שלא יישאר חייב !

נכד הקדושת ציון

חבל שפינטזו כתבה לא אמיתית מתחילתה ועד סופה בשביל להכפיש קהילה קדושה. ועכשיו עוד מוספים חטא על פשע עם תגובות שיקריות
כדאי שנעסוק בקירוב הגאולה השלמה ולא ח"ו להכפיש, כמו שכתוב מכה רעהו בסתר…

הרי עיקר הסכום יופנה לגורמים חרדיים, כמו הסעות, ארגון, מזון וכו' וכו'. מישהו שכח שתיירות זה מנוע מס' 1 לכלכלה?!

בהתחלה רציתי להגיב כמו כולם – שזה נראה רע מאוד וכו' אך במחשבה שנייה איננו יכול להגיב כלום כי מניסיון אישי מה שכתוב בעיתונות א"א לסמוך על זה בכהוא זה – לכן סייג לחכמה שתיקה!
רק בעניין האפשרות הריאלית בעיקרון שהנגיד איזי הזה יכול לממן נסיעה בעלות שכזה – מביא אותי לתגובה, שמכאן אנו רואים כמה כסף יש אצל הנגידים שאינם מוציאים! ולא יכול להיות בעולם שהם נותנים מעשר – וברור מעל לכל ספק שאם היו בוחנים את הקב"ה ונותנים מעשר כבר מזמן לא היינו צריכים ללפידים למיניהם – ואוי לגבירים שאינם משכילים!!!!

לנכד הקדושת ציון

נשמח מאד אם תוכל להביא את הפרטים הנכונים. תודה.

למשה שאלתך
הכן כן קיימת התרגשות מיוחדת אצל קהל הקודש באבוב בארה"ק ובעולם על הזכות המיוחדת לראות את מרן מלכנו שליט"א כאן בארהצה"ק
המסע תחל אי"ה בחודש שבט תשע"ה ויתארך כשבועיים
המסע תכלול ביקור אצל האדמורי"ם וגדולי מנהיגי הדור שליט"א וכן במוסדותיו הק' ירושלים בני ברק בת ים אלעד ביתר אשדוד בית שמש חיפה וברכפלד גולת התותרת תהיה בחנוכת הבית לישיבה הגדולה עץ חיים ד'באבוב בבני ברק אשר זה עתה סימו את בנייתו ברוב פאר והדר כראוי לבית אלוקים
בתכנית גם ב' שבתות בצוותא עם קהל הקודש ונסיעה למקומות הקדושים
כנראה קבלת הפנים וטיש חמשה עשר בשבט תתקיים בקרית באבוב המעטירה אשר לאחרונה מתפתחת בצעדי ענק לאחר בירורים אצל הוועדה מכינה יש לציין כי לא דובר כלל על שכירת בתי מלון או רכבי שרד או חלוקת כרטיסים לבני חו"ל מהיכן הפנטזיות הללו
בקצור עדיין לא גיבשו את פרטי המסע ובעז"ה לאחר החגים תתכנס הוועדה הממונה ותקבל החלטות המסע יהי בואו לברכה להרמת קרן התורה והחסידות

נכד
איפה המוסדות הק'
באלעד?, ביתר?, אשדוד?, בית שמש?, חיפה?, ברכפלד?
אפשר יש שם שטיבלעך, עם מנין מצומצם של בובובר,

3 ירושלים, 1.5 בני ברק, בת ים, ביתר, אלעד, אשדוד, חיפה, (קרית-גת, קוממיות,)

באיזה רחוב נמצא המוסדות הקדושים
באלעד?, ביתר?, אשדוד?, בית שמש?, חיפה?, ברכפלד?
אפשר יש שם שטיבלעך, עם מנין מצומצם של בובובר,

אין בברכפלד בימ"ד באבוב!

גם בבית שמש אין ביהמ"ד באבוב!

אליך תושב בית שמש היקר יתכן ואינך לא מודע ואם כך הדבר אז זכות לי לעדכן אותך בנעשה בפרוייקטיים
באלעד – קיימת קהילה עם עשרות משפחות מנינים לשחרית מנחה ומעריב מס' פעמים בכל יום כמו"כ קיימת כולל ערב לאברכים מצויינים וזאת למעלה מ10 שנים. יש לציין כי במהלך הקיץ עוברים עוד כ-15 משפחות לעיר.
בביתר – קיימת קהילה מאוד דומיננטי שהוקמה לפני ח"י שנים אשר שוקק חיים יומם ולילה וכולל ערב לאברכים חשובים מאוד וכן תפילות שחרית מנחה ומעריב ופעילות תורנית מגוונת.
באשדוד – קיימת קהילה כבר למעלה מ20 שנה בשכונת יד עזרה ובו מתקיימים כסדרם מניינים וכולל ערב ועוד.
בית שמש – עדיין לא הוקם שטיבל אבל מקיימים חיי קהילה לכל דבר בכל ימות השנה עקב המרחקים העצומים בעיר עדיין לא הוחלט היכן יוקם בית המדרש.
חיפה – קיימת קהילה מכובדת חדשה ומתפתחת יפה מאוד עם פעילות מלאה קקהילה לכל דבר כולל כולל ערב כבר 6 שנים ועוד היד נטויה.
ברכפלד -קרית גת- צפת – קוממיות – טבריה – קיימת גם מנין מכובד של אברכים בכל מקום עם פעילות עניפה.
הר יונה בנצרת עלית- אין סוד הדבר כי הר יונה פרוייקט נתיב פיתוח נבנה ע"י חסיד באבוב הרב שמחה גריידינגר וכבר רכשו שם חסידי באבוב 2 בנינים בקריה החדשה לצעירי האברכים הרב שמחה הבטיח כי יקים בקרוב את הבאבובער שטיבל לשם ולפארת במקום.

שימותו הקנאים

האמת היא אולי עד חודש שבט הבעל"ט יהיה בימ"ד באבוב כאן.
חסרים פחות מתשעה למנין…

מדבריו האחרונים של הנכד התברר ש"קיום קהילה" הכוונה הוא שמשפחה הראשונה! הגיע לעיר !!!
ולעניין זה מונים גם חסיד שלפני עשור התנתק מבאבוב וניהיה קאראטשינ'ער חסיד !!
תפילות שחרית מנחה ומעריב הכוונה לשב"ק !!!

ועל פי דרך זה יתכן מאוד ש12 רכבי השרד ו3 המלונות הם בכלל מפליימוביל !!!

אני נחנק מרוב צחוק כשאני קורא את דבריך המתוקים.
http://www.jdn.co.il/news/242676
פה בלינק אפשר לראות את כל הקהל הקודש של באבוב 48 בארץ ישראל.
כנסו ותבינו שכל מה שכתב הקשקשן 'הנכד', הינו דמיונות ומשאלות לב.

אבל מה שמעניין הוא, למה 'הנכד' משקר במצח נחושה, ומנסה לטשטש את העובדות כאילו מה שכתוב בכתבה פה אינו נכון, חברים שלי בתוך הקהילה שם מספרים לי כבר חודשים רבים על התכונה של המסע ושאיזי משלם הכל ויהיה כרטיסים לכולם פלוס מלונות, לא רואה הסיבה למה אתה מכחיש.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה ובהרבה כבוד שמים.

לנכד קדושת ציון

ויחלום עוד חלום אחר!!!!!!!
כל המגילה שכתבת הם זיסע זיסע חלומות, ודברי שווא ידברו

יישר כוח פארן ברענגן דעם לינק פון די יארצייט ר"ח אב, דער גרויסער טאג וואס אלע אנ"ש קומען זיך צוזאם, איין מאהל א יאר!
http://www.jdn.co.il/news/242676
מאמר העולם "איין בילד איז טויזנט ווערטער"

מען זעהט 8 לאנגע טישן אויסגעשטעלט פון מזרח ביז מעריב, צווישן דרום און צפון, דאס איז צוויי זייטן 16 שורות, מיט 15 בענקלעך,

16 מאהל 15 = 240 מענטשן כולל די בעלי בתים, אברכים, בחורים און בחורימלעך.

און דאס איז דער גאנצע עולם וואס זענען געקומען צו די צענטראלע סעודה לרגל יומא דהילולא קדישא פונעם גאנצען לאנד, בני ברק – ירושלים – בת ים – אלעד – אשדוד – ביתר – בית שמש – ברכפלד – חיפה – קרית גת – צפת – קוממיות – טבריה, ועוד

האמת עד לעצמו, קאמענטארן זענען איבעריג!!!!!!!!!!!!!!!

לשאלות הקנאים השתדל להתייחס בדייקנות בעז"ה לשביעות רצונכם.
קודם כל צר לי שהנך אינו מזדהה בשם אפילו בדוי.
אמור לי מי הם בדיוק חבריך בבאבוב שדיברת איתם ?
ההחלטה מבית האדמו"ר שליט"א להגיע בעז"ה למסע קודש התקבלה רק לפני מס' שבועות ולא חודשים כדבריך.
האם אתה שמעת מהנגיד הנכבד מקים עולה של תורה ר' איזי אנגלנדר שמחלק למאן דעו טיקעטס לאר"י הדרבה א"כ קהל הקודש ישמח מאוד מאוד נא הבא פרטים מאומתים.
אין ויכוח כי ב"ה בארצנו הקדושה מתגוררים למעלה מ650 משפחות מקהילת באבוב הפזורים בהרי הקודש.
יש לציין כי רק בשבוע האחרון יש 6 חתונות מבחורי החצר.
לגבי סעודת היא"צ שמתקיים בכל שנה בחודש מנחם אב בקרית מלך רב באבוב בבת ים משתתפים למעלה מאלף חסידים בכמה אולמות, בתמונה שהבאת נראה חלק מהקהל, בטוחני שתבוא לראות את כל מה שכתבתי עין בעין תתרשם מאוד מאוד לטובה.
צר לי מאוד שהרושם הוא כי ההתפתחות המפוארת של הקהילה הקדושה באבוב בארצה"ק מתפתחת כ"כ יפה ואינני מבין מדוע הנך משדר קצת עויינות או צרות עין חבל חבל, הצעתי אליך יקירי תבקר במוסדות היכן שתבחר מתוך הרשימה שכתבת ובעז"ה תרווה מלוא חופניים נחת בהרחבת גבולי הקדושה.
יש לציין כי כנראה יתקיימו גם 5 הכנסות ספרי תורה ברוב פאר והדר ברשת המוסדות בראשות אבינו רוענו הגה"ק האדמו"ר שליט"א
אין לי שום אינטרס לפרסם ולהביא מידע לא מאומת ח"ו
ולך ידידי היקר שיהיה לך לילה טוב והרבה הצלחה וסייעתא דשמיא ונזכה בקרוב יחד לקבל את פני משיח צדקנו ומלכנו בראשנו.

צו פארלייקענען א פאקט, איז דאס גרעסטער געלעכטער וואס רופט ארויס ביי יעדען,
וועגען דאס בילד פון סעודת הילולא ר"ח אב אין קרית באבוב:
מיר האבן זיך נאכגעפרעגט ביי עטליכע מענטשן וואס זענען געווען ביי די יארצייט סעודה, זיי אלע זאגן – אז דער גאנצע עולם איז געווען צוזאמען אויף איין פלאץ – נאר אין ביהמ"ד "בית יהושע", עס איז טאקע נאר געווען ווי שוין געשריבען ארום 240 נפשות, הכל בכל.

אויך זאגן זיי אז באבוב האט נישט קיין מוסדות התורה והחינוך אין אלעד – אשדוד – ביתר – בית שמש – ברכפלד – חיפה – קרית גת – צפת – קוממיות – טבריה, ועוד

תשאר בארה"ב בבקשה

מעניין שרובם ככולם מנכדי הקדושת ציון מסתופפים בצילו של יורש חותנו הק'

הנכד מתלונן על שהשני אינו מזדהה, אבל הנכד גם לא מזדהה.
ושלום טוען שרוב נכדי הקדושת ציון הם חסידים של חתנו של האדמו"ר האחרון זצ"ל, ולא של אחיו של האדמו"ר זצ"ל.
מכל הנ"ל ניתן להבין ששמו של הנכד זהה לשמו של הקדושת ציון זצ"ל.
שיגיע בשעה טובה ומוצלחת.

האם האדמו"ר מבאבוב ישתתף בטיש יארצייט בבעלזא?
יום היארציט של הר"ר יהושע מבעלזא זצ"ל חל בכ"ג שבט, והינו סבא רבא משותף לשני האדמורי"ם (האדמו"ר מבאבוב רב"צ, מצד אימו)

נכד הקדושת ציון שכח לציין את הקהלה החדשה בקרית צאנז נתניה, השבוע בא לגור בקרית צאנז חסיד באבוב, וא"כ אפשר לצרף מקום זה לרשימה הנכבדה של המוסדות

נכד הקדושת ציון כתב: אין ויכוח כי ב”ה בארצנו הקדושה מתגוררים למעלה מ650 משפחות מקהילת באבוב הפזורים בהרי הקודש.

זה לא אמת בכלל, יש ויכוח!, הרשימת אנ"ש השייכים למפלגה ארבעים ושמונה מונה בערך 300 משפחות הפזורים בכל ארץ הקודש

ליציב ונכון
איך יתכן כי רק בשטיבל בבני ברק קיימים למעלה ממאתיים משפחות כ"י ואתה מוזמן לבוא ולבדוק בשבת
ומה עם עוד 9 שטיבלך הפזורים ברחבי ארצה"ק
מגוחך לומר כך
מומלץ מאוד לראות כל התפתחות של קהילה קדושה באשר הוא בעין טובה

מוזר לי מאוד התגובות מחסידי באבוב (המגיע בעז"ה בחודש שבט), אתם קהילה גדולה מאוד, בלי שום ספק גדולים יותר מהמתחרה, לא יודע במספרים בדיוק בכמה, אבל גם הם מודים שאתם גדולים יותר.
אבל מה השגעונות, לעשות מעצמכם כאילו אתם גדולים יותר מסאטמאר וכו', יש לכם כמה מאות משפחות וזה באמת יפה מאוד, אבל 650 זה מעלה צחוק וגיחוך אצל כי מי שמכיר אתכם מקרוב קצת.
זה לא מוסיף לכם כבוד אתם נראים ילדותיים מאוד בזה.

אם הבעש"ט ותלמידיו היו קוראים את הכתבה הזאת כמדומני שהם היו גונזים את כל רעיון החסידות!!!
נורא כואב לראות איך שעושים מכל החסידות מפלגה עם מלך (ומלכה) ושופכים כסף לאשפה על שטויות שבין לילה היה ובין לילה עבר.. א שטיק חיצוניות בלי טיפה אחת ולו הקטנה ביותר של פנימיות..! ועוד בשם החסידות ובשם השושלת של אבותיו הק'..
לא יותר ממפגן כח וגאוה להרים את המורל מול השני…
חבל חבל.. כבר קיימים כמה וכמה מאמרים מהבעש"ט הק' על הפנים של הרבה רבי'ס וכו' איך שיראו לפני שמשיח יגיע, לא צריך להאריך.. הדברים מדברים בעד עצמם…

גמאני רוצה לבוא לשבת שהם מארגנים…
איך נרשמים בדיווק ??

לבני ברקי
כתבת: "בשטיבל בבני ברק קיימים למעלה ממאתיים משפחות כ”י ואתה מוזמן לבוא ולבדוק בשבת"
היום בבוקר שמעתי מחברי המתפלל שם, שיש רק 70 מקומות ישיבה בשטיבל ברח' חזון איש
וגם נא לרשום איפה ה9 שטיבלך הפזורים ברחבי ארצה"ק
וגם כמה ראשי משפחות חסידי באבוב מתפללים אצל כל שטיבל

לך נא וראה התמונה "בכינוס אנ"ש" בכל מכל כל בארה"ק, בר"ח אב
http://www.jdn.co.il/news/242676

אל תכתוב ששמעת מחבר שמתפלל שם כי אם זה היה באמת מישהו שמתפלל לא היה אומר לך כך.

כי מה שנכון הוא שיש יותר מ120 מקומות ישיבה בלעה"ר ואתה מוזמן לראות כמה אברכים עומדים בשעת התפילה מחוסר מקום לשבת.

ולא קרה כלום, ברוך ה' לכולם יש בלעה"ר ציבור גדול.

ל-בני ברקי/ליציב ונכון
קח 130 מקומות ישיבה -אני לארג'-, תחלק אותם לשנים -לכל ראש משפחה יש לפחות (!!!) בחור או ילד אחד שיושב לידו- , ואנחנו מגיעים ל65 משפחות (ויותר מסתבר שבממוצע יש לכל אחד 1.5-2 ילדים לידו, ואז מגיעים ל-43-32, אבל אני הולך לארג'). ואז נניח שיש עוד 40 (לארג' אמרתי !!) אברכים צעירים שעומדים מחוסר מקום, והגענו ל-105 משפחות לכל היותר בסך הכל!!!
ועל זה נאמר כל המוסיף גורע, כי מהגזמות מקבלים רק רושם שלילי!

יעצט גייען אן די "חומש סעודות" פון די כתה א' קינדער אין די באבוב'ער תלמיד תורה'ס,
דעם שבת אין בארא פארק האבן אלע געזעהן קלאר דעם קליינעם חילוק צווישן ביידע תלמוד תורה'ס,
סך הכל 9 כיתה א' קלאסן,
5 כיתות אין 48
און 4 כיתות אין 45.
127 קינדער אין 48, בליעה"ר
און 102 קינדער אין 45, בליעה"ר
רוח הקודש אומרת… כן ירבה וכן יפרוץ!!

ברעיון אתה צודק, אבל כלפי האמת שבדור שלנו זה התעסקות לצעירים שמרגישים קשר למקום אפי' כשאין ביכולתם ללמוד וללמוד, יתר מכן שאם הבעש"ט היה חי בזמננו אז היה מפיץ את תנועת החסידות הרבה יותר מחבד ומשיח כבר היה בא.

לכל הקנאים, (יש ב"ה במה לקנאות) המשמיצים, המתעניינים, וכל מי שהתבלבל מבליץ ההשמצות האדיר בשבועיים האחרונים.
לפניכם מספר נתונים הניתנים לבדיקה, שיתנו לכם קצת רקע להבין מה יש בחסידות הנפלאה הזו, שגורם לכל כך הרבה קנאה.
בשנת 2003 יצא בפעם האחרונה ספר טלפונים של חסידי באבוב בישראל,
בספר הטלפונים יש יותר משבע מאות שמות!!!
אני כותב שוב: יותר משבע מאות שמות!!!
ולמי שעדיין לא התפוצץ, אני כותב שוב בפעם האחרונה:
יותר משבע מאות שמות!!!
כל אחד יכול להשיג את הספר ולספור בעצמו,להתרשם, או לחילופין להתפוצץ.
אפילו אם נאמר שלאחר הפילוג בשנת תשס"ה. יצאו מהקהילה 50% עדיין נותרו קרוב ל400 משפחות לפי נתוני שנת 2003.
(בפועל כל מי שמכיר את המצב מקרוב, יודע שכיום תשע שנים אחרי הפילוג, אין להם אפילו מאה משפחות,
כמובן רק מי שמכיר את המצב מקרוב ולא מרכילויות, ותמונות מגמתיות שאינן משקפות דבר.)
באחת עשרה השנים האחרונות שחלפו מאז הוצאת הספר, חלה התפתחות עצומה בקהילה ב"ה.
-נפתחו בתי כנסיות באלעד, אשדוד, ביתר, בית מדרש נוסף בירושלים.
-בבני ברק המצב בבית המדרש בשבתות הפך לבלתי נסבל.
-הוקמה הישיבה הגדולה בבני ברק.
-מאות אברכים התחתנו בשנים האלו.
-בחיפה. ובבית שמש, באו לגור יותר ממנין אברכים.
-גם מקומם של ערים אחרות בכל רחבי הארץ, לא נפקד,
מכל הנתונים ניתן להסיק בבירור, שהקהילה כיום גדולה בהרבה ממה שהיתה לפני הפילוג!
כל אחד יכול להיכנס לבתי המדרשות ברחבי הארץ, ולהשוות את המצב שהיה אז מול המצב כיום.
וכל הקנאים שיתפוצצצצצצצצצו.
ובקשר לתמונות מהיארצייט בקרית באבוב:
כל מי שהיה אי פעם בחייו בבית המדרש בקריה, יודע שמדובר בבית מדרש ענק, שיכול להכיל מאות אנשים בו יחדיו.
בפעם האחרונה שזכיתי להשתתף בסעודת היארצייט (בשנת תשע"א),
בית המדרש היה מלא עד אפס מקום ולא היתה אפשרות לזוז.
(בשנתיים האחרונות לצערי, לא זכיתי להשתתף בהילולא
ויש עוד רבים כמוני שנאנסו מלהשתתף, לדוגמא במקום בו שהיתי בזמן ההילולא, היו יחד עמי עוד שני חסידים שלא יכלו להשתתף.)
כל מי שלא מאמין, מתכבד לבצע את הפעולות הבאות
-לעלות ביום ב' דר"ח אב על קו 240 מבני ברק לבת ים.
-לשלם שש שקלים וששים אגורות.
-ליסוע כשלושים דקות.
ולהתרשם או כאמור להתפוצץ.
לקראת סיום אני חוזר שוב, כל הנתונים ניתנים לבדיקה.
-ספר הטלפונים של שנת 2003.
-בית המדרש בבני ברק רח' חזון איש 16.
-בית המדרש בקרית באבוב רח' האדמו"ר מבאבוב 12 בת ים.
-בתי המדרש שנפתחו בשנים האחרונות, באלעד, אשדוד, ביתר, ובירושלים בבית המדרש החדש, ברח' זית רענן.
כל אחד יכול לבדוק את הדברים, ולהבין מה יש בחסידות הנפלאה הזו, שגורם לכל כך הרבה קנאה.

לבארא פארק
לא חידשת שום דבר.
נשארנו אם אותו יחס של 45-55 אחוז, שזה המציאות כבר הרבה שנים. צא וחשוב.
חוץ מזה, הנקודה כאן היא לא מי יותר גדול וכו', אלא הניפוח והמינוף ש48 עושים לעצמם.

ימותו הקנאים

לכל הקנאים, (יש ב"ה במה לקנאות) המשמיצים, המתעניינים, וכל מי שהתבלבל מבליץ ההשמצות האדיר בשבועיים האחרונים.
לפניכם מספר נתונים הניתנים לבדיקה, שיתנו לכם קצת רקע להבין מה יש בחסידות הנפלאה הזו, שגורם לכל כך הרבה קנאה.
בשנת 2003 יצא בפעם האחרונה ספר טלפונים של חסידי באבוב בישראל,
בספר הטלפונים יש יותר משבע מאות שמות!!!
אני כותב שוב: יותר משבע מאות שמות!!!
ולמי שעדיין לא התפוצץ, אני כותב שוב בפעם האחרונה:
יותר משבע מאות שמות!!!
כל אחד יכול להשיג את הספר ולספור בעצמו,להתרשם, או לחילופין להתפוצץ.
אפילו אם נאמר שלאחר הפילוג בשנת תשס"ה. יצאו מהקהילה 50% עדיין נותרו קרוב ל400 משפחות לפי נתוני שנת 2003.
(בפועל כל מי שמכיר את המצב מקרוב, יודע שכיום תשע שנים אחרי הפילוג, אין להם אפילו מאה משפחות,
כמובן רק מי שמכיר את המצב מקרוב ולא מרכילויות, ותמונות מגמתיות שאינן משקפות דבר.)
באחת עשרה השנים האחרונות שחלפו מאז הוצאת הספר, חלה התפתחות עצומה בקהילה ב"ה.
-נפתחו בתי כנסיות באלעד, אשדוד, ביתר, בית מדרש נוסף בירושלים.
-בבני ברק המצב בבית המדרש בשבתות הפך לבלתי נסבל.
-הוקמה הישיבה הגדולה בבני ברק.
-מאות אברכים התחתנו בשנים האלו.
-בחיפה. ובבית שמש, באו לגור יותר ממנין אברכים.
-גם מקומם של ערים אחרות בכל רחבי הארץ, לא נפקד,
מכל הנתונים ניתן להסיק בבירור, שהקהילה כיום גדולה בהרבה ממה שהיתה לפני הפילוג!
כל אחד יכול להיכנס לבתי המדרשות ברחבי הארץ, ולהשוות את המצב שהיה אז מול המצב כיום.
וכל הקנאים שיתפוצצצצצצצצצו.

ובקשר לתמונות מהיארצייט בקרית באבוב:
כל מי שהיה אי פעם בחייו בבית המדרש בקריה, יודע שמדובר בבית מדרש ענק, שיכול להכיל מאות אנשים בו יחדיו.
בפעם האחרונה שזכיתי להשתתף בסעודת היארצייט (בשנת תשע"א),
בית המדרש היה מלא עד אפס מקום ולא היתה אפשרות לזוז.
(בשנתיים האחרונות לצערי, לא זכיתי להשתתף בהילולא
ויש עוד רבים כמוני שנאנסו מלהשתתף, לדוגמא במקום בו שהיתי בזמן ההילולא, היו יחד עמי עוד שני חסידים שלא יכלו להשתתף.)
כל מי שלא מאמין, מתכבד לבצע את הפעולות הבאות
-לעלות ביום ב' דר"ח אב על קו 240 מבני ברק לבת ים.
-לשלם שש שקלים וששים אגורות.
-ליסוע כשלושים דקות.
ולהתרשם או כאמור להתפוצץ.
לקראת סיום אני חוזר שוב, כל הנתונים ניתנים לבדיקה.
-ספר הטלפונים של שנת 2003.
-בית המדרש בבני ברק רח' חזון איש 16.
-בית המדרש בקרית באבוב רח' האדמו"ר מבאבוב 12 בת ים.
-בתי המדרש שנפתחו בשנים האחרונות, באלעד, אשדוד, ביתר, ובירושלים בבית המדרש החדש, ברח' זית רענן.
כל אחד יכול לבדוק את הדברים, ולהבין מה יש בחסידות הנפלאה הזו, שגורם לכל כך הרבה קנאה.

לידיעתך אני הייתי שם כמה וכמה פעמים בביהמ"ד באבוב בני ברק יש שם ספסל מיוחד לילדים מצד שני של כל שולחן (ומה שכתבו שי מעל 130מקומות ישיבה זה לא כולל את הספסלים הקטנים של הילדים, הילדים בכלל לא יושבים בספסלים רגילים כי אין מספיק מקום) ולבחורים אין בכלל מקומות ישיבה.
אז תפסיק להיות מתמיטקאי ולהביא כביכול נתונים של חשבוניות עם חילוק וחיסור ופלוס.
תתחיל לפרגן לכולם.

לימותו הקנאים‏:
כהיום שנת תשע"ד, למה לא יצא לאור ספר טלפונים של חסידי באבוב בארצה"ק כל עשר שנים?
יש סיבה לכך. צא ובדוק!!!!
שקר לו אין רגלים!!
בקרוב יהי' רשימה מדייקות כמה מתפללים יש בכל השטיבלעך.
– ירא הקהל וישפוט –

דבריך מביאים לידי גיחוך…
כל מי ששייך לאיזושהי חסידות שתהיה שיש לה ספר טל' של אנ"ש, יודע שלפחות שליש ולפעמים חצי מהשמות שם הם אנשים כאלו, או 'פרווה' או בכלל לא חסידים של אותה חסידות, רק יש להם איזה שייכות או שהוריהם מאותה חסידות או שהם ידידים ותומכים ומעריצים וכל מיני שמות, כך שחלק גדול מהרשימה שם שאתה כ"כ מתגאה בה יכולים להיות סאטמערע חסידים וסקולענער חסידים ועוד ועוד..
ובקשר לכל השטיבלאך שכתבת בכל הערים, לא מעניין אותנו לדעת כמה שטיבלאך יש בארץ שמחפשים 'צענטער' (עשירי) לתפילה…
הבאבוב שלכם היא לא הבאבוב שהיה עד היום, בפרט שאתם מתעלמים כמעט כליל (עכ"פ הרבי שלכם מתעלם..) מהרבי הקדוש והטהור הקודם ר' נפתלי צבי זי"ע ולא גורסים אותו כידוע.. וכו' וכו' כידוע ליודעים!

התפצצתי….
החמאס לא היה מתבייש ממסגנון הברכות והפיצוצים שלך.
התפוצצתי…..
מצחוק!!!!
קוראים לזה פיגוע משולב, שיש בו שרשרת פיצוצים
לפחות 10 פעמים התפוצצתי, כמיטב איחוליך……
מצחוק קורע…
ודמעות בעינים…
מזמן לא קראתי מאמר כל כך ארוך אם כל כך הרבה דברים מגוחכים.
בברכת הצלחה בהמשך דרככם הנפלאה בעולם החסידות (אם אתם מרגישים שייך לשם בכלל).

לכל המגיבים – המצדדים ואלו שנגד.

ברצוני לספר לכם סיפור:
כאשר חיתן האדמו"ר מבאבוב (48) את בנו בחודש שבט האחרון, בדיוק נסעתי לארה"ב לחתונה של חבר.
במוצ"ש פרשת יתרו, התקיימה שמחת הש"ב המרכזית שם בבימ"ד
אני בתור ישראלי שאף פעם לא הייתי שם, הלכתי לראות מה זה ומי זה.
אני מגיע ומוציא את המצלמה כדי לצלם לעצמי, כדי שיהיה לי מה להראות לחברים בארץ.
לא פחות מ20 איש ניגשו אלי, ושאלו אותי: למי אתה מצלם?
כשחזרתי לארץ ושאלתי את חברי הבובור'ס על ענין זה, הסבירו לי:
"תבין אם תפרסם תמונות לא טובות (דהיינו בלי עוילם), זה יזיק למלכות בית באבוב".
היוצא לנו מסיפור זה, שזה לא משנה אם יש 300 או 650, 130 או 200, תמיד באבוב ישעו מעצמם יותר ממה שהם כי "זה יזיק למלכות בית באבוב".

לכל הצדדים
כפי הנראה תמשיכו להחזיק את הידיעה הזאת בראש הרשימה של "הכי מוגבים לאחרונה" עד ט"ו בשבט תשע"ה לפ"ק.
אבל, לא חבל???
בסוף יבטלו כל הנסיעה!
מסיבה פשוטה
כפי שחשף קודמי (תגובה לכולם) החצר הזה לוקה ב"תסמונת כבוד מלכות בית באבוב".
ובגלל זה אי אפשר בלי 3 מלונות, 13 רכבי יוקרה ,מאות כרטחסי טיסה, וכו'.
וזה גם מסביר למה הוועדה המארגנת צריכה לדאוג "להביא" אדמו”רים ורבנים, ראשי ישיבות ואנשי שם שיבואו לקבל את פני האדמו”ר.
וגם הניפוח המספרי של הקהילה בא"י, אינו באה על חלל ריק.
ובסוף אם יתברר שיש חשש שבמסע הזה (כמו מסעות קודמות שתוכננו והתבטלו) יפגע הרושם האדיר של "כבוד מלכות בית באבוב" לא יהססו לבטל את כל המסע כליל.
ימים יגידו שצדקתי.

נכנסתי לביהמ"ד שערי ציון באבוב 48 יש מודעה על הנסיעה בחודש שבט ואיזה אדמו"ר או ראש ישיבה לא ירצה התמונה כאן או באיזה ציבור החרדי ודומה ?

ימותו הקנאים…. הבנתי.
אבל מה הקשר לטענות הצודקות שכתב, וכן קודמו….
אף אחד לא מקנא. כולנו מרחמים…..

לא חבל על הלב שלך?
בסוף יבטלו כל הנסיעה!!!!!

אם הבעש”ט ותלמידיו היו קוראים את הכתבה הזאת כמדומני שהם היו גונזים את כל רעיון החסידות!!!
נורא כואב לראות איך שעושים מכל החסידות מפלגה עם מלך (ומלכה) ושופכים כסף לאשפה על שטויות שבין לילה היה ובין לילה עבר.. א שטיק חיצוניות בלי טיפה אחת ולו הקטנה ביותר של פנימיות..! ועוד בשם החסידות ובשם השושלת של אבותיו הק’..
לא יותר ממפגן כח וגאוה להרים את המורל מול השני…
חבל חבל.. כבר קיימים כמה וכמה מאמרים מהבעש”ט הק’ על הפנים של הרבה רבי’ס וכו’ איך שיראו לפני שמשיח יגיע, לא צריך להאריך.. הדברים מדברים בעד עצמם…

כבר ביקשתי מכל הצדדים, להפסיק!!!
בסוף יבטלו כל הנסיעה!!

למה אתה מתפוצץ ?
לא חבל ?
בסוף יבטלו כל הנסיעה !!!!!

מי שלו יודא ליחטוב בלי שגיאוט קטיב טכביר ושגיעוט אובדטיוט מטבכש לו לעגיב
טודע

תורה רבה על הדברים המחכימים!
היה כל כך משעמם פה, וסוף סוף נהיה קצת מעניין.

בביהמ"ד שערי ציון ב-48 היה מודעות לכל המעונין לקנות טיקעטס בזול לכבוד הנסיעה ואם זה הולך ליבטל לשיטתך הרי התורה חסה על ממונם של ישראל

בימים האחרונים יש לחשושים שיתכן שהכל יתבטל מחמת השם הלא טוב שיצא על החסידות ממה שמתכננים,
והם מאד חוששים שייווצר כתם על המפלגה המלכותית והמחלוקתית בארה"ב..

ב"ה אינני דעת יחיד, ויש עוד אנשים חוזים בהקיץ.
וכל אלו שאוהבים לטמון ראשיהם בחול, ולא לחזות בהקיץ, שירוצו לקנות כרטיסים!!!
אבל…..
לא חבל ?
בסוף יבטלו כל הנסיעה!!

לאלו שהצטרפו עכשיו ואינם מבינים חלק מהתגובות.
הדובר (כנראה בלתי רשמי) של החסידות, בשם "ימותו הקנאים" קיבל כמה תגובות על דבריו הנבונים. תגובות אלו זכו גרם לו להשתולל ולקלל לכל הכיוונים, מה שהזמין עוד תגובות וכו' וכו'. בסוף הוא שם לב שהוא גרם נזק לכבוד המלכות, ולכן פעל במערכת למחוק את התגובות האחרונות, ועכשיו לא מבינים את שאר המגיבים.
הנה לכם העתק מהפולמוס המקורי (ב"ה שמרתי אותו בזמן!):
-לכבוד חוזה בהקיץ‏:
נכנסתי לביהמ”ד שערי ציון באבוב 48 יש מודעה על הנסיעה בחודש שבט ואיזה אדמו”ר או ראש ישיבה לא ירצה התמונה כאן או באיזה ציבור החרדי ודומה ?
-מאת לחוזה בהקיץ‏:
ימותו הקנאים,
-מאת חוזה בהקיץ‏:
לא חבל???
בסוף יבטלו כל הנסיעה!!!!!
-מאת לחוזה בהקיץ‏:
ימותו הקנאים.
-מאת חוזה בהקיץ‏:
חבל……….
בסוף יבטלו כל הנסיעה!!!!!
-מאת למגיב לחוזה בהקיץ‏:
ימותו הקנאים…. הבנתי.
אבל מה הקשר לטענות הצודקות שכתב, וכן קודמו….
-מאת למגיב למגיב לחוזה בהקיץ‏:
מקנא???!!!!
שתמות גם אתה.
-מאת חוזה בהקיץ‏:
לא חבל על הלב שלך?
בסוף יבטלו כל הנסיעה!!!!!
-מאת חסיד‏:
אם הבעש”ט ותלמידיו היו קוראים את הכתבה הזאת כמדומני שהם היו גונזים את כל רעיון החסידות!!!
נורא כואב לראות איך שעושים מכל החסידות מפלגה עם מלך (ומלכה) ושופכים כסף לאשפה על שטויות שבין לילה היה ובין לילה עבר.. א שטיק חיצוניות בלי טיפה אחת ולו הקטנה ביותר של פנימיות..! ועוד בשם החסידות ובשם השושלת של אבותיו הק’..
לא יותר ממפגן כח וגאוה להרים את המורל מול השני…
חבל חבל.. כבר קיימים כמה וכמה מאמרים מהבעש”ט הק’ על הפנים של הרבה רבי’ס וכו’ איך שיראו לפני שמשיח יגיע, לא צריך להאריך.. הדברים מדברים בעד עצמם…
-מאת חוזה בהקיץ‏:
כבר ביקשתי מכל הצדדים, להפסיק!!!
בסוף יבטלו כל הנסיעה!!
-מאת לחוזה בהקיץ‏:
ימותו הקנאים,
-מאת חוזה בהקיץ‏:
למה אתה מתפוצץ ?
לא חבל ?
בסוף יבטלו כל הנסיעה !!!!!
-מאת בכשה לחול אמגיבים‏:
מי שלו יודא ליחטוב בלי שגיאוט קטיב טכביר ושגיעוט אובדטיוט מטבכש לו לעגיב
טודע
-מאת למורה לדקדוק‏:
תורה רבה על הדברים המחכימים!
היה כל כך משעמם פה, וסוף סוף נהיה קצת מעניין.
-מאת לחוזה בהקיץ‏:
כ״ט בסיון תשע״ד בשעה 10:37
בביהמ”ד שערי ציון ב-48 היה מודעות לכל המעונין לקנות טיקעטס בזול לכבוד הנסיעה ואם זה הולך ליבטל לשיטתך הרי התורה חסה על ממונם של ישראל
-מאת יודע הכל‏:
בימים האחרונים יש לחשושים שיתכן שהכל יתבטל מחמת השם הלא טוב שיצא על החסידות ממה שמתכננים,
והם מאד חוששים שייווצר כתם על המפלגה המלכותית והמחלוקתית בארה”ב..
-מאת חוזה בהקיץ‏:
ב”ה אינני דעת יחיד, ויש עוד אנשים חוזים בהקיץ.
וכל אלו שאוהבים לטמון ראשיהם בחול, ולא לחזות בהקיץ, שירוצו לקנות כרטיסים!!!
אבל…..
לא חבל ?
בסוף יבטלו כל הנסיעה!!

די, די , די
מי שאמר לצרותינו די יאמר לכל התינוקים שרבים על שטויות
די, די ,די
תתבגרו קצת, כבר עשיתם חלאק"ה ?

ימותו הקנאים

לכבוד הנהלת האתר!

אשמח מאד אם בתקופה קשה זו , ובמיוחד מה שנודע לנו היום על הרצח הנורא.
שתורידו את הידיעה הזאת על הביקור.

זה מרבה הרבה לשה"ר ורכילות.
ה' יעזור שבזכות אהבת חנם נגאל בקרוב ושיפסיקו הצרות לעם ישראל, אכי"ר

באמעריקא אומרים על כגון זה "זאלן זיי אלע פלאצן" (שיתפוצצו ….) השונאים

אני לא רואה שום דבר רע על 48 שיעלו כל כך כסף וכו' המציאות הוא שהם המוסדות החסידיים "היחידים" בניו יאקר שמשלמים המשכורת "לכל" הצוות בזמן !
כולל מלמדים בחיידר ובכל הישיבות ובבית חינוך לבנות בבארא פארק במאנסי ובלייקוואוד ובכל העולם אדרבא לך לשאול

לעומת זה ב45 חייבים הון עתק לצוות וד"ל וכנוסעים אז זה כואב…. מאוד כואב על האומללים הללו שלחם אין לעוללים

וה' הטוב יכפר

סוף סוף הגיע אדם אחד העונה לשם יענקי.

שכתב שאולי כבר הגיע הזמן להפסיק לרכל ולכתוב כ"כ הרבה לשה"ר ורכילות.

ובמיוחד בימים קשים אלו שכל זה לא מתאים.

אשריך יענקי שהיית הראשון לכתוב בקשה זו.

אין לי שום קשר לחסידים ואני מודה אני גם לא מבין בזה כלל אך אני חייב להגיד שבתור אחד שקורא מן הצד זה נראה קטנוני חסר רמה ומבייש אז אנא כבדו את עצמכם תשמחו בדרככם ואל תנסו לקטרג ולהשמיץ
תודה !!!!!!!

אין לי קשר לחסידות וגם אני לא מיבין גדול אבל אני חייב לציין שזה נראה כ"כ קטנטני ובייש אז אנא כבדו עצמכם

סוף סוף הגיע אדם אחד העונה לשם מחזק את דברי יענקי.

שכתב שאולי כבר הגיע הזמן להפסיק לרכל ולכתוב כ”כ הרבה לשה”ר ורכילות.

ובמיוחד בימים קשים אלו שכל זה לא מתאים.

אשריך מחזק את דברי יענקי שהיית השני לכתוב בקשה זו.

בדבריך נכנסת לשדה מוקשים! בענין ירושה ובית דין. אבקש לא לדון בנושא!
ואכהמ"ל והמבין יבין.

גם אני מצטרף לקריאה להנהלת האתר להוריד את כל הידיעה מהאתר (לא חלקי, בשלימותו!) ושלום על ישראל.

גם אני מצטרף לכל המגיבים הקודמים שקוראים להוריד את הכתבה.
חבל שבזמנים רגישים כל כך מעלים כתבה שגורמת לכל כך הרבה שנאת חינם.
אני קורא לגולשים נוספים להגיב ולהצטרף לקריאה.
תודה

מי האיש החפץ חיים אוהב ימים לראות טוב נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה

באמת זה רעיון טוב למחוק הכל כי…
בסוף יבטלו כל הנסיעה.

האם הרבי שליט"א מבאבוב הולך לשהות איזה שבת בבני ברק או יש פה איזה טיש חוץ מהחנוכת הבית (כי כנראה אז רק חסידי באבוב יכלו להכנס) בבקשה תגידו מה הסדר יום של הרבי אנו רוצים לזכות לראות את הרבי פעם אחד הרי לא כל פעם הוא מגיע לארצנו תודה רבה ובתקווה להבנה ןשיתוף פעולה

אני מאשים, את מי שכותב כתבה מלאה בשקרים, רמיות ובדיות, על מנת לעורר שנאה כנגד קהילה קדושה בישראל.
אני מאשים, את מי שמנסה לחרחר ריב ומדון, בין שני פלגים של חסידות קדושה, על ידי פרסום כתבות מגמתיות ומתגרות.
אני מאשים, את מי שבלחיצת מקלדת, מעוררים מחלוקת קשה בישראל.
אני מאשים, את מי שעושה את האתר שלו, במה לביזוי קדושי ישראל.
אני מאשים, את כל מי שלא מחה, על הזלזול בקדוש ישראל, שהיה כאן על גבי עמוד זה בחודש האחרון.
אני מאשים, את מי ששפך שמן על המדורה, (משני הצדדים) וכתב תגובות מתגרות, לכתבה המתגרה הזו.
אני מאשים, את מי שלא איפשר להעלות תגובות של שלום, של פיוס ואחוה, ופסל תגובות אלו מלהעלות על גבי האתר.
אני מאשים, את מי שנותן תמיכה למעשים מעוררי מחלוקת ופילוג, בעם ישראל.

היושב בשמים. רואה את הדברים, וידון את כל אותם אנשים, והם ישלמו על מעשיהם הנלוזים ביוקר. וכיפר אדמתו עמו.

מי האיש החפץ חיים אוהב ימים לראות טוב נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה.

והוא רחום יכפר עוון …….

זה יעבור לכולם.
יגיע או לא, זה ממש לא משנה ולא מזיז לאף אחד.
שיעשה מה בא לו, וכן מתנגדיו יעשו מה בא להם.

די נמאסתם!
תחליפו לנושא יותר מענין
חבל כל הזמן הידיעה הכי הכי משעממת נמצאת בראש הכי מוגבים.
ותופסת מקום לדברים הרבה יותר מענינים.

טובים מאורות שברא א…

יצרם בדעת? בבינה? ובהשכל?

כנראה לכולם כבר נמאס.
אז שמואל עזר לי לחזות מכוכבים …
ו"לשמואל" דאג לי לפסיכיאטר …
תודה רבה
ולהתראות

זהו זה סוף סוף מלכות באבוב כבר לא במקום הראשון
תודה למנהלים

תיזהר שהתגובה שלך לא יעלה שוב את באבוב לראש הרשימה

מה רוצים כל הלבלברים שמחכים למדון ומריבה, מה זה שעושים צחוק מחסידות מפוארה זו, נכון שיש עוד פלג של באבוב כמו שכל החסידיות הגדולות מחולקים ומופלגים חוץ מגור [נכון להיום] אבל מה זה קשור להנסיעה הזאת, זה ברור אדמו"ר בקנה מדה גדולה כזו שיש לו מוסדות המפארים את כותל המזרח בכל כנפי תבל, בטח זה ירים קרנה של היהדות החרדית כשיגיע בעז"ה לביקור מרומם שכולם מחכים לזה בכליון עינים

נראה לי שהגיע הזמן להוריד את הכתבה הכי משעממת שהיתה כאן באתר זה במשך החצי שנה האחרונה.
אפי' שאנו יודעים את העקרונות של מנהל האתר, אבל בכל זאת אם יתאפשר לו להוריד את זה מראש הכי מוגבים. יהיה טוב לקוראים שמחכים לכתבות הרבה יותר מענינות.
בברכת שיהיה בשורות טובות לכל היהודים בכל מקום שהם
קורא נאמן מרחובות

תתכונן למתקפת תגובות נגדך ששום כיפת ברזל לא תציל אותך ראה הוזהרת

תרגעו…
תרגעו בבקשה.
בסוף יבטלו כל הנסיעה!!

ראיתי מה שמאיימים עלי מיום י"ב תמוז "תתכונן למתקפת תגובות נגדך ששום כיפת ברזל לא תציל אותך ראה הוזהרת", מה הבעי' , איני חוזר בי – כזה חסידות מפוארת [אפי' ששלשים אחוז עזבו] בטח יתן להרמת קרן התורה והחסידות בארץ ישראל בזמן שכל הצבור החרדים לדבר ד' כבר מחכים בכליון עינים להביקור המרומם

לא חשבתי שגם אנשים כמוך נכנסים לכזה אתר?!

ברוח ימים אלו בין המצרים צריך להעלות הרהורים שמא בעזי"ת יבוא משיח ובכלל יתבטל הנסיעה כי באבאוב כבר יבואו לארץ ואולי אפילו יתאחדו

נראה לי שהתגובה שלך הכי חזק, חזק ואמץ!!!!!!!

עוד שתי תגובות מגיעים למאה זה מטורף בשביל כזו כתבה טפשית

נו בא נעשה את זה

בינגו !!!

עשינו אותו!

בתוך רבים מחסידי בעלזא אצטרף במקהלות כלל ישראל שמצפים להביקור הרמה, כידוע הידידות ששרתה בין כקש"ת האדמו"ר מהר"ש [השני] מבאבוב זצ"ל ליבדלחט"א כקש"ת האדמו"ר מבעלזא שליט"א

עשינו את זה…………………………..
100………………………………….
מצב ביש בשביל כזה כתבה
ואל תשכחו את ה15 תגובות שמחקו………………

בואו נציב יעד חדש של 150 תגובות…
יאלה קדימה

כמה פעמים, איפה, ומתי נפגשו?

במקרה נקלעתי לכאן בעקבות המלחמה…
(פתחו לי בנתיב את האתר כדי להתעדכן במצב המלחמה)
אני רוצה לומר לכם, חוסו על כבוד החסידות, גם מתנגדים כמוני לעתים קוראים מה שכתוב פה, (בדרך כלל אין לנו זמן לשטויות האלו, רצים לכולל וכו'…) וזה לא מוציא לכם שם טוב.
אז אם אתם רוצים להשאיר רושם יותר טוב לחסידות גם בקרב המתנגדים, אז השגתם את המטרה ההפוכה!

למה אתה צריך לרוץ לכולל תקום קצת יותר מוקדם תתפלל כמו יהודי(לא מישתבח עד אחרי קדושה…….)ותלך מעדנות לכולל לא טוב להגיע לכולל מזיע אח"כ הלימוד פחות איכותי…
וחוץ מזה זה שפתחו לך את האתר בשביל המלחמה אני מבין אבל מאיפה יש לך פתאום את הזמן לשבת ולקרוא למעלה מ100 תגובות על כתבה כזאת משעממת ואני מבין שלא גמרת בכתבה בזאת
מה פתאום אתה לא צריך ללמוד????????

בבקשה תעלו קצת את הרמה שלכם.
ככה זה נראה כשאין כבר מה לכתוב.
תתבגרו!!!!

גם אני הקטן השפל והדל
מצטרף בזאת לפריוקט הלאומי הלזה
להגיע ליעד של מאה חמישים תגובות, כדי שכתבה זו, תמשיך לככב, בראש הרשימה עוד זמן רב
בבקשה

למענה לבעלזער על שאלתו מיום יח תמוז, הידידות החלה כשבקש"ת האדמו"ר מהר"ש מבאבוב זצוק"ל נפגש עם כקש"ת האדמו"ר מבעלזא שליט"א בביקוריו בארץ לפני כחמישים שנה ומאז זה המשיך אצל בנו כקש"ת מהרנ"ץ זצוק"ל וכיום להבחל"ח אצל כקש"ת האדמו"ר שליט"א שהנו צאצא להרה"ק רבי יהושע מבעלזא זי"ע

חברה מתקרבים ליעד
סאיז שוין נענטער וי וויטער…..

לבלומענפעלד.
מהר"ש (השני) מבאבוב זצ"ל אמר להאדמו"ר מבעלז יבלחט"א, שהקשר התחיל עוד עם אביו של הרבי מבעלזא, – הרב מבילגוריי, בשעה שנפגשו יחד באסיפת הרבנים אודות גזירת השחיטה. [יש גם תמונה מפורסמת, בו הם עומדים סמוכים זה לזה. והקדושת ציון הי"ד יושב במרכז, בראש המעמד].

הקשר בית באבוב לבית בעלזא, כבר מתחיל הרבה יותר לפני כן
הלוא הוא הקשר של הרה"ק ה"דברי חיים" מצאנז, שהיה תלמיד חבר למרן שר שלום מבעלזא, והמשיך אחר כך בקשר עם בנו הרה"ק רבי יהושע, ומני אז, הקשר המשיך עם כל האדמורים

מקוין שעד אז יהיה כבר יהיה השקט ובטח' וכ"ק רבינו שליט"א יופיע בהדרו לשכון כבוד בארצנו

חברה אי אפשר לתת לכתבה הזאת ליפול מהכי מוגבים לפני שעומדים ביעד של 150 תגובות.
צריך לעמוד בהחלטות אלא א"כ יוכרז על הפסקת אש (התגובות) אבל לא להירדם בשמירה…

זה לא אמיתי!!
יש פה תחרות על מס התגובות ?!
אבאאאאלהההה איזה רמה ***
תתאפסו על עצמכם-
ו-מ-ה-ר-ר-ר-ר

הנהלת האתר הודיעה כי הרף בכתבה זו עלה ל- 200. וכל הקודם זוכה!!!!

אם אתם לא יודאים מה קורה היום היאך אתם יודאים היסטוריה של פעם, שכפי המצב של היום כולם יודאים שהאדמו"ר מבעלזא שליט"א יותר בידידות עם יהאדמו"ר מבאבוב 45.

סוף סוף קיבלתי מענה מחסיד בעלזא האמיתי הראשון! שפגשתי כאן בכתבה, והוא איננו מפחד מהמציאות.
דרך אגב, שני האדמורים שליט"א (וגם להבחל"ח האדמו"ר המהר"ש זצללה"ה) הלכו באותו מסלול, בו עשו מאמצים כבירים להקים ולפתח את החסידות והמוסדות מיסד עד טפחות.
שאר המגיבים התאמצו מאוד למצאו עובדות היסטוריות שמבטאים היכרות רגילה בין אדמורי"ם, אשר ממנו עד "ידידות" אשר בעקביתיו "רבים מחסידי בעלזא יצטרפו לבמקהלות כלל ישראל שמצפים להביקור הרמה" הדרך עוד רחוקה ….

נו!!! כמה זמן יהיה שאנחני יהיה בחזרה למעלה עם הרבה תגובות,
זה לא מתאים לנו !!!!

היום בערב, הילולת הרה"ק רבי שלמה, הנאהבים בחייהם ובמותם
הרבי זצ"ל, היה סמל השלום, ולא בכדי נפטר בר"ח אב הילולת אהרן הכהן, שהיה אוהב שלום ורודף שלום
זכותו יגן על כל ההולכים בדרכיו, ועל כל בית ישראל אמן

בפסוק בפרשת מסעי שכתוב על מות אהרן הכהן כתוב
וימת ש'ם בשנת הארבעים ל'צאת בני ישראל מ'ארץ מצרים בחודש ה'חמישי באחד לחודש
הרי שמרומז שם על האדמו"ר זצ"ל (האותיות המסומנות האות הראשונה במילה שם וכן הלאה בדילוג שני מילים)
זכותו וזכות בנו יבדל לחיים יגן עלינו ועל כל ישראל אמן

כמה אנשים השתתפו אתמול בסעודת יארצייט בקרית באבוב בבת ים ?
500 איש ? 600 איש ?

מגיל 13 בבקשה.

מסתמא עשרצ אלפים איש

לכל מאן דבעי!
עקב המצב הבטחוני השנה לא התקיים סעודה מרכזית של היארצייט בקרית באבוב.
אלא כל ביהמ"ד קיים בפני עצמו.

לא בגלל המצב הביטחוני תברר טוב גם הקמחא דפסחא כן הקמחא דפסחא (של עוד חצי שנה)בסכנה כי האדמור בא לארץ וכל התקציבים מיועדים למען זה, הסעודות יארצייט והשבתות התאחדות לבחורים ואברכים לא יתקימו בגלל הנסיעה המלכותית והרכבי הפאר והמלונות היוקרתיים ולכן כל בית כנסת היה צריך לממן לעצמו את הסעודה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ב"ה עלינו עוד הפעם למעלה עם הכי תגובות !!! כבוד באבוב !!!

מה עם כבוד באבוב כבר הכי למטה ועוד מעט נעלמים לגמרי…….

אחרי כמה חודשים של העדכון הראשוני, מצפים לשמוע מה התקדם בהמשך, האם יש כבר פרטים נוספים אודות מסע הקודש, מסע המלכות
אל תמנעו טובה מבעליו, ותפרסמו קצת יותר אודות כך
בתודה מראש
חסיד מתעניין

מה אתם מתלוננים, תראו ותיווכחו, שהתגובות שלכם הם הכי מכולם, יותר מנדבורנא ויותר מטאלנא, ואף יותר מהתגובות על סטמר
והנה כבר הגעתם לשיא של מאה שלושים תגובות, אז זהו, אט אט מתקרבים ליעד של מאה חמישים, אך בלי לחץ, זה מגיע.
עשו חיל
יענקי

נערך טיש בראש חודש אב
וכן בד' אב
כעת רוב הקהל בקאנטרי.

תפסיקו לזלזל בבאבוב. חסידות מלכותית מאד . ומכובדת מאד. סבא שלי חסיד באבוב מהבית. וב"ה בחיי הספקתי וזכיתי לשמוע הרבה מאד סיפורים על חצר הקודש באבוב. ומי שמזלזל ועושה ליצנות .יבוא על עונשו. כולנו כאיש אחד בלב אחד נקבל בברכה את פני כ"ק מרן אדמו"ר עט"ר שליט"א מבאבוב . שיגיע בעז"הי לארצנו הק' בט"ו בשבט תשע"ה. מלכות בית באבוב.

אחד עשר יום מחורב…….. היה יבש פה בלי תגובות,ב"ה על שלא עזב חסדו ומתחילים להיערך מחדש לתגובות
ברכה והצלחה !!!!

אף אחד לא מזלזל בחסידות באבוב.
אבל אין שום קשר בין חסידות באבוב למלכות באבוב.

מילה אני לא רוצה לשמוע ממך על באבוב הבנת. חצוף.

הבנתי
לא תשמע ממני אף מילה.
רק תקרא…
נ.ב. חוצפה לא מרגש אותי

יש חדשות מרעישות במלכות או בחסידות באבוב
תתעדכנו

גם אני סאטמער 45 באותו שורה ובאתו סוג אות ובאות פונ"ט כפי הוראת הבית דין (קודם סאטמער ואח"כ אומרים ארבעים וחמש כפי הנאמר ולא כפי הנקרא)

שוב הוכח שיש חסידות באבוב (עם תוספות תוך 90 יום), ויש מלכות באבוב, ואין קשר ביניהם!

מה הפסק דין שכל עולם החסידות מחכה לזה כבר 9 שנים?

איך הצלחתם להעלות את באבוב מהתהום אתם תותחים ממש משלחה והיא חוזרת
עכ"פ כל הכבוד לגרמ"ד מבאבוב על הדרשה שנתן היום ממנו יראו וכך יעשו

כבר מגיעים ל-150………………………………….

נראה לי שבזמנינו בעניינים אלו יש לנו הרבה ללמוד מכם וירושלים את בני ברק יוכיח לכן בשמחתכם שמיחים גם אנו וד"ל

בטח אתה רץ לכולל אחרי שסיימת לקראו את כל התגובות הטיפשיים. כבר מאוד מאוחר. מה אתה בכלל מבזמן זמן יקר באינטרנט. ובכתבה חסידי לא פחות.

מה קרה לבאבוב? לא מצליחים לעלות לראש ההכי מוגבים???
בפרט כשרואים מי כן נמצא בראש…….

עוד אחד

סוף סוף הגענו ל150!!!! תגובות, גדול מרבן שמו כקש"ת מרן אדמו"ר מבאבוב שליט"א, אחרי שזכה בד"ת שעבר עליו 9 שנות ציפיה האיך יסתיים הד"ת מחכים לו בכליון עיניים בארצנו הקדושה , בא יבא ברינה

אין דבר העומד בפני הרצון
150…………
ועכשיו קדימה 200

תודתנו נתונה, לכל אלו שתרמו מזמנם מאונם וממרצם, חפץ ה' בידם הצליח, וזכו להגיע עד הלום
וכעת, אל תתייאשו, כי בודאי תוכלו לכבוש את היעד הבא
בהצלחה מרובה

כשהתקיימה לפני שבוע מעמד פתיחת הבנין החדש והמפואר ישיבה גדולה עץ חיים בבני ברק במעמד הרה"צ יחזקאל שרגא שליט"א בן כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א, למה הוא לא הזכיר שאביו הגדול יבוא בעז"ה בקרוב לביקורקודש ולראות מקרוב מלכות באבוב בתפארתו בארצנו הקדושה

למה כל הכתבות תחת התגית באבוב נוטה לצד באבוב 45 – הגרמ"ד ?
האם חסר תמונות על צד באבוב – הגרב"צ ?

נא להצטרף למאמץ החשוב להציל כבוד מלכות בית באבוב.
איך אוכל וראתי שהללו כובשים את כל הכותרות – תחת שם גנוב- ונמצאים בראש המוגבים, ומלכות באבוב הולך ומאבד גובה רח"ל.

למה כאן מעלים תגובות תוך דקות ספורות, ואילו בכתבה http://www.jdn.co.il/news/385776 אינכם מפרסמים שום תגובה (ואני שלחתי!) כבר יותר מ30 שעות !!!
סתימת פיות לא יכול להתקבל על הדעת באתר נכבד זה.

ב"ה !
1. ההצגה של חיים גולד ירד מהמוגבים.
2. הנסיעה של כ"ק מרן אדומו"ר שליט"א באבוב חזר בפנים.
3. באבוב כבר תפס 4 הכי מוגבים.
4. בקשה מהנהלת האתר:
בבקשה תוסיף עוד כתבה על באבוב, כך שנוכל לתפוס כל החמשיה הכי מוגבים!!!

תודה לכל המסייעים!
ולא לשכוח להתמיד במשימה עד השגת היעד של 200 תגובות (לפחות)!

מה קרה?? שלא שומעים יותר ממסע המלכות לארצנו הק', האם הנסיעה ירד מהפרק????????

מה קורה איתכם
יש לנו משימה

לקראת החגים הבעל"ט כשמאות חסידי באבוב מהארץ נוסעים לארה"ב להסתופף בצל כ"ק האדמו"ר שליט"א לא לשכוח לעשות קמפיין שציבור אנ"ש יבואו ביחד עם רבם ומאורם להשתתף במסע המלכות העומד להתקיים בקרוב

מה קורה
לאן נעלמתם

רק באבוב

תגובה מספר 163

איזה התרגשות האדמור מגיע

חוזרים לרשימת המוגבים

אני חסיד אחר ויש לי בני דודים מבאבוב בשפע וזכיתי לארח אותם המון בשבתות כל פעם שקראו להם מהישיבה"ק בבת ים לשרת "כצענטער" למנין וממילא קצת פופרציה בבקשה

תודה רבה על כך שעזרת לנו לחזור לרשימת המוגבים ביותר
לא חשוב התוכן העיקר שכתבת משהו
אשריך ואשרי חלקך שירבו כמותך בישראל

אני באמת מתנצל אם פגעתי בכם חסידי באבוב האמיתיים אבל האמת אהובה עלי יותר מהכל ולכן רציתי להעמיד הדברים על דיוקן ועדיין לא העמדנו על דיוקן ממש והמשכ"י

אשריך רבי אשדודי על תגובתך הנוספת
עלה והצלח

אני אומנם דיברתי על אשדוד אך הנני מכיר את פני הדברים גם במקומות אחרים בארץ והם לא שונים מכאן וחבל שאתה מתווכח על עובדות מוצקות,וכ"ז לא משנה לאהבה העזה שהנני רוכש לבאבוב (האמיתי)

אם אתה כל כך מחבב את באבוב אז תכנס כל יום הם עדין מחפשים עשירי למנין באמצע השבוע ובשבתות
שכן שנמאס לו לשמוע כל יום את המילה צענטער

רציתי לדעת למי שייך דומ"ץ באבוב בלונדון.האמת השאלה שייכת לכתבה השניה אבל ידעתי ששם אף אחד לא יפתח ולא אקבל תשובה משא"כ כאן שב"ה עולה ועולה המוגבים כל יום ויחד אתו עולה כבוד בית באבוב "האמיתי"

קוראים לו: הרב בן ציון בלום הוא בנו של החסיד ר' משה בלום. יש לו אח הרב חיים דוד בלום איש חסיד וירא שמים. שניהם משתייכים להאדמו"ר מארבעים ושמונה שליט"א. אח נוסף הוא הרב מרדכי בלום והוא משתייך להאדמו"ר מארבעים וחמש שליט"א. אגב, הרב בן ציון בלום הוא גיסו של האדמו"ר מארבעים ושמונה באשר הוא חתן אצל אביו האדמו"ר הרב שלמה מבאבוב זצ"ל

אגב, מה שמוסיפים בדרך אגב, הוא בדרך כלל העיקר.

לענ"ד צריך כל קצת זמן מי ה48 ומי ה45 כי לאחד כמוני שלא שייך לבאבוב מאוד קשה לזכור מי ומי ההולכים. אגב והוא העיקר כמו שהעיר כבר המעיר, אנחנו מתקרבים כבר ל200 תגובות,ובינתיים אנחנו ב175 כמספר שנותיו של אאע"ה והמשכ"י

לבני ציון המסולאים מפז…
אולי תרגיעו רגע, ותואילו בטובכם להביא פרטים מדויקים על הנסיעה?
היכן ישבות?
האם יהיה גישה ל"פרעמדע"?
ועוד עוד
אל תמנעו טוב!

אצלינו אין פרעמדעס כולם בני אברהם יצחק ויעקב וכך לימדו אותנו רבותה"ק מהר"ש מהרב"צ ומהר"ש השני ומהרנ"צ ומהרב"צ השני שליט"א

ומי שהוא מ45, איננו מבני אברהם יצחק ויעקב ?

מי גילה לכבודו שכוונתי ל48 כשבכלל התכוונתי ל45 אם אני לא טועה כבר במספרים

אשמח מאוד שתשתפו אותנו כבר משהו מעשי במה שהולך להיות בשבת הנשגב המקווה בקרוב

ל'בני ציון"
העיקר חסר מן הספר
לא בקשתי שתתן לי הרגשה טובה…
תשתף בפרטים על הנסיעה

לא שמת לב?
מזמן כבר כתב החוזה בהקיץ:
בסוף יבטלו כל הנסיעה!
אז מובן למה אין פרטים מדויקים על הנסיעה, לא?

שמעתי שהאדמו"ר שליט"א יסע קודם לעיר הבירה לאנדאן לשבות בשב"ק וישלח הבעל"ט

אולי תפרגן להם! אני ביכלל לא באבוב!!… אבל יעלה אז יהיה נסיעה, ואפילו מליון אנשים נו אז מה…. תפרגן להם בכיף ואתה תמשיך להיות מה שאתה וזהו זה….

אי אי אי מה שהטכנולוגיה עשתה לכולכם, מסכנים!!!!!!

מי יכול לספור??? כמה מוגבים יש??

מי יכול לספור??? כמה מגיבים יש??

וואו

משעשע!!!!!

יש כבר יותר תגובות לבאבוב מללייפניק

אני מחכה כבר חודשים בכליון עיניים שסוף סוף אזכה להופיע כסכום התגובות בכתבה נחשק זה. ועל כן בצער רב הנני עד לתופעה מוזרה שסכום התגובות נשאר קבוע במספר 175 כבר כשבועיים, על אף שהתוספו יותר מעשרה תגובות בזמן ההוא!
מישהוא באתר יכול לעזור לי? אנא אל תשליכיני ריקם מלפניך ותתנו לי את הכבוד הראוי.
המצפה לרחמי שמים
200

12 רכבי יוקרה עולה כדלהלן, מינימום 875 ₪ ליום לרכב הכי זול תכפיל ל-12 תגיע 10,500 ליום לא כולל דלק תכפיל לעשרה ימים מינימום עם הדלק זה יגיע בשקט ל-170 אלף ₪
אפשר לעזור לכל החסידים שלו בארץ לחתן את ילדיהם למשך 5 שנים עם הכסף הזה

ברוך מתיר אסורים

עוד 8 והגענו בשעטו"מ

אי אי אי אם כ"כ כואב לך על באמת למה אתה נכנס למבואות המטונפות כאלה כלל וכלל…הזהרו מן הצבועים- כבר אמר החכם

לא כואב לי, ולא מזיז לי.
רק רציתי להודיע שזה מגוחך!!!!!!!
אתה נכנס לאתר כדי להתעדכן. ומה יוצא? שכולם נכנסים רק בשביל התגובות…
נהנה מזה? בכיף!!!
יום טוב!

חברה!
חסידי לייפניק(או איך שקוראים לזה) מתחרים איפה יש הכי הרבה תגובות.
העניין נהיה מלחיץ!!!!!

סליחה אני קצת קשי הבנה לא כ"כ הבנתי מה אתה מצפה להתעדכן "באתר" לייפניק חוץ מהתגובות המשעממות והמטופשות האלו אז איך אומרים בישראליות סבבא

סליחה אני קצת קשי הבנה לא כ"כ הבנתי מה אתה מצפה להתעדכן "באתר" לייפניק ובאבוב חוץ מהתגובות המשעממות והמטופשות האלו אז איך אומרים בישראליות סבבא

אתה נשמע מאד טעון. שים לב!
הוא לא דיבר על "מבואות מטונפות"-לא כשר, הוא דיבר על ט-כ-נ-ו-ל-ו-ג-יה!!
זאת אומרת שהם/אנחנו/אתם יושבים דבוקים למסך כדי לראות תגובות
(כך לפי דעתי).
נ.ב
אני לא מוכיח ח"ו

שוב עצירות ?????

כשמספור התגובות יחזור לפעול, תגובה זו תזכה להיכנס בהיסטורה כפעם הראשונה שכתבה ב-JDN זכתה ב200 תגובות !!!

מה אתם מתרגשים מההוצאות והסכומים המדוברים יש לי מיליארדי דולרים, ואני מופיע ברשימת המילירדרים העולמית במקום ה-400, אז בבקשה …
ו-כן אני עושה מספיק דברים טובים עם הכסף

שגם אתה תזכה בקרוב להגיע למקום ה-200 !!!
ואח"כ בראש הרשימה (-רשימת המוגבים גם כן חשוב מאוד)
אגב, (-בדרך כלל העיקר, כפי שהאיר מישהוא מקודם) מה שם וכתובת שלך??
(אני נמצא במקום ה200 ברשימת השנוררים….)

הגעתם ל200 תגובות!! זהו זה תורידו מהכותרות. אני מפרגן לכולם את הכל! אבל די נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אם נמאס אל תפתח ואל תרקוד לנו "מה יפית טאנץ" שכן נמאס לך לא נמאס לך

יאללה מספיק כבר דיייייי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תן כבוד לרבינו שליט"א היקר לך מכל שהרי הוא דודך אהובך.
תוריד מהר את הכתבה המשעממת הזאת מראש הרשימה ותתחיל להכניס ידיעות הרבה יותר מענינות כמו שרק אתה יודע…

ליענקלה כן כבוד לא כבוד ניצחנו את ה 200 תגובות תתפוצצו כל המתפוצצים

ב"ה אנחת לראות גודל התענינות בבובוב ממש אקידוש השם ויסתם פי המלעיזם והמקטריגים ואך שלום ושלוה ישרור במחנינו אכי"ר

נראה לי שלא הבנת מאיה צד אני עומד.
אני מכבד את רבינו שליט"א אל שכתבה זו שמאד משעממת, ובגלל שזה נמצא בראש הרשימה אנו מפסידים כתבות הרבה יותר מענינות.

מי זה רבינו שליט"א בבקשה 48 או 45

שמעתי שיחה נאה (שכ"ק) מרן אדמ(ו)"ר שליט"א מוויזניצא נכנס אליו חסיד באבוב ושאל אותו מרן מי אתה ולאן אתה משתייך ענה לו ההלך אני חסיד באבוב ושאל אותו מרן איזה באבוב א"ל באבוב יש אחד א"ל מרן דווקא לוויזניץ יש כמה בב"ב לבד יש 2 אוי איזה יופי חן חן

הבדיחה הכי גדולה. שכבר 45 שנה אני שומע עוד ועוד. על התפתחות הקהילה המוצלחת והמעטירה בבת ים. ולבסוף גרים שם אולי 80 משפחות חסידיות.אולי עם כזה רב מוצלח זה גם הרבה.

שכחת לציין כמה מתוכם חסידי חב"ד
אולי יש להם אפילו רוב דחוק, שילכו לבעל בריא ושמא ויקבלו את כל הבנינים והמוסדות!

מה זה צריך להיות שכל הזמן כביכול עומד מספר התגובות על 209 בזמן שבטח עברנו זה מזמן אז למשועממים יאלה קדימה לכו תספרו

כיהודה ועוד לקרא, הנני מצטרף לבקשת 200 ועוד, לשחרר את מנין התגובות שמשום מה נתקע כל הזמן בכתבה חשובה זו. אינני מבין למי יכול ליהיות אינטרס לחבל במאמצים המרובים שעושים המגיבים פהף להגיע לכה"פ ל400 תגובות לכתבה הכי משעממת ברשת !!
גיוואלט!!!!!!!!!
להתראות בתגובה 300
300

הפעם ממש הגזימו ונראה בעליל שיש כאן שנאה לבאבוב אחרי שבוודאי עברנו את ה209 ועדיין נתקע האתר במספר 209

למי שלא הבין לאיזה אדמו"ר הכוונה.
שיפנה למנהל המערכת שמשום מה מחק חלק מההודעה שהזכרתי שם שהאדמו"ר הוא דודו, וכנראה שהוא יותר מידי חס על כבודו בדרכים שונות ומשונות.
ואנו קוראים לו שיתחיל לעלות קצת את הרמה ולהכניס ידיעות יותר מענינות ולמחוק כבר את ההודעה המגעילה הזאת.
די נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!

מענדיל ציטראנענבוים כבר בארץ ומסדר הכל
יהא בואו לברכה!!!!!!!!!!!!!!

אכן צדק מי שהגיב על זה שנתקע במספר 209 שהרי ישר זה קפץ ל 218

האדמור כבר הולך להגיע למה אין עוד עדכונים מהזירה על התחממות בשטח אני מאוד אוהד את באבוב ומסקרן אותי באמת ומשמח אותי הצלחתכם

מבין ריסי עיניך נראים אהדה שלך לבאבוב ולהעכטע באבוב במיוחד אז בבקשה נא להתאזר בסבלנות ולחכות ובינתיים להכין עצמך כראוי לבואו של צדיק אמת

למה אצל כ"ק מלייפניק יש מעוררים ומקנאים עבורו שלא יתלוצצו על חשבונו ועל צדיקי אמת אין מקנאים קנאת ד ומתלוצצים כל הזמן על ההעכטע ועל 45 ו48 בושה וחרפה !אוי לדור שכך עלתה בימיו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא זכיתי להבין למי איכפת שהמספר קופץ מעלה מעלה עובדה שהבוקר ואחה"צ עם הנוספות המספר זהה

חברה די נמאססססססססססססססססססססססססססס !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

די 45 נמאסתם

אנ"ש האהוב מכינים את עצמם לבואו של רבינו הקדוש והטהור שליט"א לארצנו הקדושה הן הרוחניות והן בגשמיות ביקור של רבינו זה לא דבר של מה בכך רק לראות את צורתו שווה את כל הדברים שבעולם ואני חושב שכשרבינו הקדוש יהיה בארצינו יהיה הזמן הכי מתאים שהמשיח צדקינו יבא ויגאלנו

מצה ר"ת 45 עם צדיק. חמץ ר"ת 48 עם ענדע צדיק.

שלום! שמי שולמית. במוצ"ש כשהאדמו"ר ביקר בכותל הייתי שם גם והיה מקסים. ובערך ב 1:00 בלילה עליתי על האוטובוסים הפרטים ששכרתם מ'אגד' לכיון גאולה אף שידעתי שהם פרטיים לחסידות באבוב. הנהג לא הסכים לקבל תשלום כי אמר שהאוטובוסים נשכרו על ידכם. בבואי לביתי לבדוק למי עלי להתקשר להעביר תשלום נסיעה או לבקש מחילה לא מצאתי כתובת שלכם בספר טלפונים. אשמח מאוד אם תחזרו אלי עם טלפון של האחראי לנושא או שתמחלו לי ותודיעוני.
הפלאפון שלי 054-8421679. והמייל מעודכן. בבקשה זה דחוף לי כי ערב יום כיפור. תודה שנה טובה ושלום.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *