18 יצירות מן המיטב של ר' שלמה, בשירתם של מיטב אומני המוזיקה החסידית מכל התקופות באלבום אחד • ההכנסות מוקדשות לטובת ארגון קרן השביעית • האזינו

המלחין החסידי ר' שלמה יהודה רכניץ הוא נדבן ידוע, וגם חובב מוזיקה בנשמתו. במהלך השנים הוא יצר קשר הדוק עם רבים מהזמרים הגדולים של המוזיקה היהודית, וכתוצאה מכך כמה מיצירותיו הובלטו באלבומים מגוונים.

עם בוא שנת השמיטה המתקרבת והולכת, בה חקלאים רבים בארץ ישראל ישבתו מעבודה ויחוו אובדן הכנסות משמעותי ביותר, הגה ר' שלמה רכניץ רעיון מדהים ויצירתי לגיוס עזרה כספית נרחבת לאחינו החקלאים היהודים בארץ ישראל, תוך שיתוף המוזיקה שלו עם הציבור הרחב.

18 יצירות מן המיטב של ר' שלמה, בשירתם של מיטב אומני המוזיקה החסידית מכל התקופות, בעיבודים מקצועיים של עילית המעבדים המוזיקליים, מרכיבות יחד את האלבום 'שיר' המבטא בפשטות את מהותו, שיר כפשוטו, אך גם נושא את ראשי תיבותיו של שמו של המלחין, גולת הכותרת היא הרווחים מהאלבום החדש "שיר" שיוקדשו כולם לקרן השביעית.

באלבום שהופק על ידי דוד פדידה ויוסי רובין מתארחים מיטב הזמרים במוזיקה החסידית החל מאברהם פריד ומרדכי בן דוד, בני פרידמן, ליפא שמלצער, אוהד מושקוביץ, יואלי גרינפלד, מוישה מנדלוביץ, מוטי שטיינמץ, לוי פאלקאוויטש, איציק דדיה, מקהלת שירה ועוד. כל הזמרים כולל השמות הגדולים שמופיעים באלבום התנדבו באופן מלא לפרויקט לטובת קרן השביעית.

האזינו למיקס האלבום

האזינו לשיר 'עץ חיים' בביצועם של מרדכי בן דוד ומוטי שטיינמץ