עם סט המזוודות החזק בעולם של calpak לא תצטרכו לכלול אותה בתפילת הדרך • אטרקטיבי במיוחד לנוסעי התחבורה הציבורית: מזוודה קשיחה וקלה, עם אחריות לאורך ימים ושנים • עכשיו במחירי היכרות חד פעמיים

בין הזמנים מסתיים ואלפי הבחורים נוסעים לשהות בצל הישיבות הקדושות בהכנה רוחנית לימי הדין והרחמים. אמהות מסורות אורזות את כל טוב הבית לילדיהן כדי שישבו ברוגע ובנחת על אדני התורה.

בתשומת לב ובקפידה מונחות להן ערימות הבגדים לצד ספרי הלימוד כשבתווך בין סבך הפריטים והחפצים הנארזים מסתתרים להם מעט מגדנות ומטעמים בטעם של בית "כדי שיהיה לו מתוק בישיבה". כל התכולה המכובדת הזו נדחסת אל המזוודה שתלווה את בחורנו אל ספסל לימודיו, את המסלול הזה היא תעשה לצידו עוד שנים רבות בעודה צופה בפליאה על ה'תלמיד-חכם' ההולך וצומח מעליה.

כאן, בדיוק בנקודה הזו, יש לתת תשומת לב מירבית לבחירת המזוודה. בכדי לחסוך את המחזות של מזוודה הנפרמת בתא המטען של האוטובוס או תכולה הנשפכת ממזוודה שהתפקעה על מדרגות הפנימייה, יש להשקיע מחשבה בבחירת המזוודה המתאימה.

בציבור בחרדי בכללו, והישיבתי בפרט, עוברת המזוודה תהפוכות רבות ומיטלטלת בתחבורה הציבורית שוב ושוב, ולכן כדאי להשקיע במזוודה איכותית וחזקה שתחזיק מעמד בתלאות הדרך לאורך ימים ושנים. זהו תחום ההתמחות של מזוודות calpak.

ל- Calpak סטנדרטים גבוהים ומחמירים ביותר, המזוודות קלות משקל ועשויות מחומרים שונים פוליפרופילן קשיח ומאסיבי, ABS (אקרילוניטריל בוטאדיאן סטירן – חומר המקנה קשיחות, נוקשות, ברק ובנוסף תכונות בידוד חשמליות), רוכסנים מניילון בליסטי, מערכת גלגלי סיליקון רב כיווניים עם היגוי טרולי טלסקופי קל ונוח ונעילת רוכסנים עם קומבינציה TSA .

בבחירת המזוודה של Calpak אתם נכנסים לנישה רחבה המאגדת את ליין המזוודות החזקות בעולם. מבחר הדגמים מציע נוחות תפעול המותאמת לצרכיכם האישיים.

ל- calpak יש את האפשרות להתאים לכל אחד את המזוודה המתאימה ביותר עבורו. עם קולקציות שונות ומבחר של עיצובים, לצד מזוודות קלאסיות, כל אחד יוכל למצוא את המזוודה שלו. יש שיעדיפו מזוודה עם חלל אחד גדול, יש שיעדיפו עם תאי רשת, ויש שיעדיפו עם חלוקה תאית פנימית מרובה.

אחריות ל- שנה עד חמש שנים. מחירים בין 200 ₪ למזוודה ועד 1000 ₪ לסט 3 חלקים.

ועכשיו במבצע מיוחד לגולשינו לכבוד ה'זמן' החדש- 15% הנחה ברכישה דרך . בהקשת קוד הקופון JDN

צפו במבחני הריסוק הקשים, אותם עוברת המזוודה