יוזמה אישית להאדרת וההדרת עניית 'אמן' בקול והעלאת המודעות לעניית אמן אחר הקדיש שבסוף התפילה, הפכו לסדרת אלבומים מצליחה באידיש, אנגלית, עברית, ובווקאלית • ערב ראש השנה בו מכריזים אנו כי ה' הוא מלכנו, יוצא לאור האלבום השני בסידרה • האזינו

ארבע שנים אחרי שיצא האלבום המוזיקלי הפופולרי "אמן ואמן" באידיש שהופץ במהרה גם באנגלית, עברית, ואף בגרסה ווקאלית, התגובות הנלהבות והמעודדות למסר החזק שהועבר באמצעות המילים מעוררות ההשראה, 'ועד מורא מקדש' חשו מחויבים להפיק את "אמן ואמן 2" לקראת ראש השנה.

המטרה של וועד מורא המקדש היא לעורר כל יהודי ויהודי ברחבי העולם לחשיבות עניית האמן. דרך פעילותם יוצאת דופן כגון: עלוני הפצה ואלבום 'אמן ואמן' הראשון, הם העלו את המודעות לחשיבות של עניית האמן ואמירת 'אמן יהא שמיה רבא' בקול רם.

בועד מורא מקדש אומרים כי אין זמן יותר מתאים לשחרור האלבום מאשר ערב ראש השנה. ראש השנה הוא הזמן שבו אנו מכינים את עצמנו להכריז כי השם הוא המלך שלנו ואין דרך טובה יותר להכריז זאת כי מאשר באמירת 'אמן יהא שמיה רבא'. תפילה שבכוחה לבטל את כל הגזירות הקשות, "אנחנו צריכים להיות ראויים לזכות לשנה טובה ובריאה" אומרים המפיקים ,בזכות עניית איש"ר, נזכה להכריז יחד בקרוב עם משיח: "יתגדל ויתקדש שמיה רבה!"

האלבום הופק מתוך מטרה בלעדית ליצור מודעות ציבוריות לחשיבות של עניית 'אמן'. אלפי דולרים הושקעו כדי ליצור אלבום מקצועי זה וההכנסות הן לכיסוי ההוצאות בלבד ומוקדשים לסיוע ל'ועד מורא מקדש' להמשכת פעולותיו החיוניות והברוכות.

משתתפים באלבום: הרב ירמיה דמן, ר' אייזיק האניג, ר' יונתן שוורץ, ר' אביש בראדט, ר' וועלוועל פרידמן, ר' שרגי גשטטנר, ר' משה אייזנברג, ר' יואלי פאלקאוויטש, ר' יששכר גוטמן, ומקהלת פרחי 'שיר ושבח'

האזינו למיקס משירי האלבום