ירושלים ב'כיוון' הנכון: המונים פקדו את 'יריד הפרנסה' של 'כיוון' בירושלים

מאות המשתתפים נכללו במהלך ההשמה המקצועי של 'כיוון', נהנו מייעוץ אישי, הכוונה תעסוקתית וגם: מהרצאות מחכימות, קורסים ממוקדים ומפגש ישיר עם מעסיקים • השתתפות שיא ותגובות נלהבות להרצאתו המאלפת של היועץ החינוכי הרב אהרן פרידמן "גם אני יכול למצוא כיוון"
 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

'יריד הפרנסה' לציבור החרדי בירושלים, שהיה ראשון מסוגו לדורשי עבודה בציבור החרדי – הסתיים בשבוע שעבר בצורה מרשימה. מאות רבות של מתעניינים ומבקרים השתתפו ב-4 ימי היריד אשר העניקו חשיפה לפלטפורמה המקיפה בכל הנוגע לתחומי התעסוקה וההשמה הרלוונטיים והאיכותיים ביותר הקיימים כיום בשוק העבודה.

בהתאם לתוואי החדשנות והאיכות של מרכז 'כיוון', לא היה מדובר ב'סתם' יריד המציג בתי עסק וארגונים בצורה כוללנית. היריד התפצל בצורה מקצועית ומכוונת, כאשר 3 ימים (שני עד רביעי) יועדו לייעוץ מקדים ומקיף בתחומי התעסוקה, ההשמה וקורסים ייעודיים, ואילו היום האחרון של היריד (חמישי) התמקד בהצעות עבודה מסודרות וזמינות, אותו הציגו מעסיקים וארגונים מן הנודעים והגדולים ביותר במשק, ובחנו בצורה ומושכלת את מגוון הבקשות והאפשרויות הרלוונטיות, לטובת הפונים ולמען פרנסתם.

"מפגש אקראי וארעי בין עסקים למבקשי עבודה, בדרך כלל אינו מניב את התשואה הרצויה" – מסביר מנכ"ל 'כיוון' מר יחיאל אמויאל. "היכרות של דקה-שתיים בשיטת הסרט הנע אינה מאפשרת התרשמות נכונה וכנה הן מצד המועסק הפוטנציאלי והן מצד המעסיק. לעתים תדירות מדובר בהחמצה של ממש, שכן אין אפשרות לעמוד על טיבם של דברים ביריד המוני וכוללני".

כיוון יריד תעסוקה (1)

היריד הנוכחי, התמודד אפוא בצורה מושכלת עם טווח הדרישות הרחב, בצורה ממוקדת ותועלתית; כאשר מעבר לפעילות המקצועית והייעוץ האישי, נהנו המשתתפים ממגוון הרצאות מרתקות, פאנלים ייעודיים, אבחונים ואפילו קורסים בסיסיים בתחומי העבודה השונים.

היום האחרון של היריד, התמקד במפגש בלתי-אמצעי עם מעסיקים פוטנציאליים. מדובר בגופים וארגונים, עסקים ומסגרות תעסוקה מן המכובדים והגדולים ביותר במשק, שכינסו תחת קורת גג אחת את מיטב החברות, הארגונים ובעלי העסקים ואפשרנו לקיים מפגש ושיח אישי עם מיטב הכוחות בציבור החרדי.

מנהל רשות התעסוקה בעיריית ירושלים מר חיים עמר, ביקר ביריד הפרנסה, יחד עם נציגי העיריה ומשרד הכלכלה. הוא הביע התפעלותו ממגוון השירותים שהוצעו ואמר כי בצורה זו מתאפשר הן לדורשי העבודה והן לבעלי העסקים לבחון בצורה מיטבית, מושכלת ונכונה את ההזדמנויות האיכותיות ביותר לכל תחום, תפקיד ומשרה – ובהתאם לכך להציע אפשרויות תעסוקה מגוונות, מאתגרות ומעניינות תוך מיקוד במבקשי העבודה האיכותיים ביותר לכל מעסיק וגם מנקודת מבטו של כל מועמד.

כיוון יריד תעסוקה (3)

מרכז "כיוון" בירושלים הוקם בשיתוף פעולה של משרד הכלכלה ועיריית ירושלים, ומופעל על ידי קרן ק.מ.ח ו"מנפאואר" – שהן בעלות ניסיון ומקצועיות ארוכת שנים בתחום התעסוקה לציבור החרדי ותוצאות מוכחות בהשמה מקצועית.

את היריד חתמה הרצאתו המאלפת של היועץ החינוכי הנודע הרב אהרן פרידמן "גם אני יכול למצוא כיון". מאות המשתתפים התרשמו ביותר מגישתו הברוכה והמיוחדת לאתגרי החיים, בתחומים שונים ומגוונים, תוך נתינת כלים מעשיים, להתמודדות נאותה עם משימות והחלטות שלנו ביום יום, תוך יישומם בהצלחה.

רבים מהמשתתפים נגשו להודות למארגני יריד הפרנסה העומדים מאחורי המיזם הייחודי ובתפעול מרכז "כיוון" הירושלמי, אשר אלפי מבקשי עבודה כבר נהנו מעצה ותשואה, השמה והשתלבות בשוק העבודה, תוך שמירה על אורח החיים המותאם לשומרי תורה ומצוות.

כיוון יריד תעסוקה (4) כיוון יריד תעסוקה (2)

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן