מנהל המרכז הרפואי קפלן בסיור מיוחד במרפאות 'כללית' במודיעין עילית

פרופ' יעקב יהב: "מרפאות 'כללית' במודיעין עלית מהוות סמל ודוגמא לאיכות מקצועית, אמינות ונגישות" • הרב אברהם וייס, מנהל קשרי לקוחות של כללית במודיעין עילית שהוביל את הסיור: "חברי הנהלת בית החולים קפלן נחשפו בסיור לפעילות הענפה והברוכה של 'כללית' בעיר למען אלפי הלקוחות והתרשמו מהמרפאה החדשה והמהודרת במרכז ק.ס.ם המתפרסת על פני כ- 1000 מ"ר עם מיטב השירותים"

סיור חשוב ורב רושם נערך השבוע במודיעין עילית על-ידי הנהלת המרכז הרפואי 'קפלן', בראשותו של מנהל המרכז – הפרופ' יעקב יהב, שהגיעו לביקור מיוחד בעיר כאורחים של ראש העיר והנהלת 'כללית' – מחוז מרכז.

את הסיור הוביל הרב אברהם וייס, מנהל קשרי לקוחות וחבר הנהלת העיר, ובמהלכו ביקרו במרפאות 'כללית' בעיר. במסגרת הסיור הגיעו לביקור במרכז הרפואי הגדול והחדש שפתחה 'כללית' זה עתה במרכז קסם, מדובר על מרכז רפואי חדש ומרווח, המתפרס על פני כ- 1,000 מ"ר, ובמסגרתו ניתן מגוון רחב של שירותי רפואה: מרכז חדש ומתקדם לבריאות האישה, מכון פיזיותרפיה רחב ידיים ומרפאת שיניים של "כללית סמייל"

פגישה מיוחדת התקיימה עם ראש העיר הרב יעקב גוטרמן, בלשכתו, ובה נדונו נושאים רבים לשיתוף פעולה לרווחת תושבי מודיעין עילית. ראש העיר הרב גוטרמן הביע את הערכתו והוקרתו לפעילות הענפה שמבצעת 'כללית' במודיעין עילית. ראשי 'כללית' הודו לרב גוטרמן על עזרתו הרבה בדאגתו לתושבים בכל פרט.

בישיבת סיכום שנערכה בסיום הסיור המיוחד, ציינו הנוכחים לשבח את שיתוף הפעולה המלא בין מחוז מרכז ובין המרכז הרפואי 'קפלן'.
פרופ' יהב, הביע את התרשמותו מהפעילות המקצועית של "הכללית" בעיר ושיבח את צוותי המרפאות העושים עבודה מרשימה במתן שירות איכותי ללקוחות. "מרפאות 'כללית' במודיעין עלית מהוות סמל ודוגמא לאיכות מקצועית, אמינות ונגישות" אמר פרופ' יהב, וציין לשבח את עבודתו המסורה של הרב מרדכי רוזנברג, בכל הנוגע להנגשת ביה"ח קפלן לצרכי המגזר החרדי.

גוטרמן

בסיור השתתפו – מהנהלת המרכז הרפואי קפלן: פרופ' יהב – מנהל המרכז, ד"ר ירדנה קול – מנהלת הסיעוד, גב' דגנית ליטוביץ' – מנהלת השיווק, הגב' בלה עובדיה – אחראית קשרי הלקוחות, הרב מרדכי רוזנברג – אחראי קשרי קהילה למגזר החרדי. מהנהלת מחוז מרכז של 'כללית': הגב' מיה ביין נחל – מנהלת השיווק, הד"ר רוברטו איינבינדר – המנהל הרפואי של מינהלת מור"ל (אזור מודיעין-מודיעין עילית-רמלה—לוד), הגב' עינת דורביץ – המנהלת האדמיניסטרטיבית של מינהלת מור"ל.

ובנוסף – הרב משה רוזנגרטן – מנהל תחום קשרי לקוחות במגזר חרדי בהנהלה הראשית של 'כללית', ומנהלי קשרי הלקוחות במודיעין עילית הרב אברהם וייס והרב רמי מרקוביץ.

מנהל קשרי לקוחות בעיר, הרב אברהם וייס, סיכם את המפגש ואמר כי "הוצב דגש על מקצועיות הרופאים כאשר רופאי 'כללית' העובדים כיום במודיעין עילית, וחלקם אף עובדים בביה"ח 'קפלן', הינם מטובי הרופאים, הן במומחיותם והן ברגישותם. אני מודה להנהלת ביה"ח על האמון המלא ושיתוף הפעולה למען תושבי מודיעין עילית".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן