ראש הממשלה בנימין נתניהו אומר כי יושב ראש הרשות הפלסטינית אבו-מאזן מעודד המשך הסתה נגד ישראל התפרעות ואלימות. בפתח ישיבת סיעת הליכוד שב ראש הממשלה נתניהו וגינה את מכתב התמיכה ששלח אבו-מאזן למשפחת המחבל שבצע בשבוע שעבר את פיגוע הירי במרכז מורשת בגין ופצע קשה את יהודה גליק. כתבנו לענייני משטרה בנצי ליזרוביץ מציין כי דובר המשטרה התייחס היום לפרסומים בכלי תקשורת שונים המתייחסים לתלונות במשטרה שהגיש יהודה גליק בעבר על התנכלויות ואיומים מצד גורמים ערבים בשל היותו גורם בכיר בתנועת נאמני הר-הבית, אך עם זאת בכל התלונות לא הייתה התייחסות לאיומים על חיו של גליק והמשטרה טפלה בהן ברצינות רבה. ...

ראש הממשלה בנימין נתניהו אומר כי יושב ראש הרשות הפלסטינית אבו-מאזן מעודד המשך הסתה נגד ישראל התפרעות ואלימות.
בפתח ישיבת סיעת הליכוד שב ראש הממשלה נתניהו וגינה את מכתב התמיכה ששלח אבו-מאזן למשפחת המחבל שבצע בשבוע שעבר את פיגוע הירי במרכז מורשת בגין ופצע קשה את יהודה גליק.
כתבנו לענייני משטרה בנצי ליזרוביץ מציין כי דובר המשטרה התייחס היום לפרסומים בכלי תקשורת שונים המתייחסים לתלונות במשטרה שהגיש יהודה גליק בעבר על התנכלויות ואיומים מצד גורמים ערבים בשל היותו גורם בכיר בתנועת נאמני הר-הבית, אך עם זאת בכל התלונות לא הייתה התייחסות לאיומים על חיו של גליק והמשטרה טפלה בהן ברצינות רבה.