אלבומו הקרוב של מרדכי בן דוד מעורר ציפיות גבוהות בקרב שוחרי המוזיקה החסידית ועתה יוצא הסיפור מאחורי אחד השירים • האזינו לשיר המרגש

הוא חוזר ובגדול: מרדכי בן דוד מתעתד להוציא בקרוב אלבום מופת עם לחנים חדשים בביצועיו האהודים.

השיר "הנני רופא לך" בלחנו של יוסי גרין שהלחין שירים נוספים לאלבום כמו "לבשר ענוים", "כי המלכות", "ואנפהא נהירין", בוצע במסגרת ביתית וחמימה ע"י מרדכי בן דוד ויוסי גרין יחד, כשיוסי מקדים ומתאר את הסיפור מאחורי הניגון המרגש.

לפני כשנה ביקר מרדכי בביה"ח, אברך שחלה במחלה הנוראה ל"ע, בהרעיפו עליו דברי עידוד וחיזוק שבעז"ה ישלח לו ה' רפואה שלמה. לאחר הביקור-חולים נכנס מרדכי אל ביתו של שכנו וידידו יוסי גרין והשיח לפניו את צערו מהמקרה הקשה. השניים ביקשו להתעודד ופתחו נ"ך ע"מ למצוא פסוק הנוגע ללב ולנפש, אשר בהלחנתו, כך קיוו, ימצאו מזור ונוחם.

ספר הנ"ך נפתח במלכים ב' פרק כ"ה, בפסוקים המתארים את חזקיהו המלך המוטל בחליו כאשר הנביא מוכיחו כי לא נשא אישה, ותשובתו של חזקיה כי אינו רוצה להתחתן היות ונגלה לו ברוח הקודש על מעשי מנשה שעתיד להעמיד צלם בהיכל, הנביא לא קיבל את טיעוניו והוסיף לומר לו כי "אפילו חרב חדה מונחת על צווארו של אדם- אל ימנע עצמו מן הרחמים".

כאן נשא חזקיה תפילתו לה', ומכאן באו מילות השיר "כֹּה אָמַר ה', שָׁמַעְתִּי אֶת תְּפִלָּתֶךָ, רָאִיתִי אֶת דִּמְעָתֶךָ, הִנְנִי רֹפֶא לָךְ",