רובי בנט העניק שי ל'ידידים': 'מתנה לחתונה'

בערב הוקרה וחלוקת ערכות למתנדבי ארגון 'ידידים' הופתעו המתנדבים לקבל את אלבומו החדש של רובי בנט שהעניקו להם כהוקרה על כך שהסתייע על ידיהם

ערב הוקרה וחלוקת ציוד למתנדבי ארגון ידידים נערך אמש (שני) בגבעת שמואל בהשתתפות אישי ציבור והנהלת ומתנדבי ארגון ידידים.

את הערב פתח והנחה בשם הנהלת הארגון רפאל ברכץ מנהל אגף מתנדבים, שהודה בראשית דבריו למתנדב נפתלי קליין מהנהלת ידידים סניף גבעת שמואל על האירוח והכיבוד כיד המלך שהוגש למתנדבים.

בהמשך דבריו הביא סקירה קצרה על פעילות הארגון והביא את הערכת והוקרת ההנהלה והציבור למתנדבים המסורים. בסיום דבריו העניק בשם הארגון ומתנדביו שי הוקרה מיוחד לישראל אלמסי ס. יו"ר מרחב דן ולמר יוסי עמר מראשי סניף פ"ת על התמסרותם הרבה למען הארגון והמתנדבים.

בחלקו השני של הערב נערכה הדרכה מיוחדת ע"י מר יוסי עמר על השימוש המקצועי ביותר בערכות הציוד החדשות שנתרמו עבור המתנדבים ע"י משפחת עמר ידידי הארגון לרפואת בנם.

ידידים (1)

בסיום הערב חולק למתנדבים כאות הערכה והוקרה על פועלם ועזרתם בארגון את הערכה המקצועית והחדשה אשר שוויה נעמד במאות שקלים בתוספת הדיסק החדש של רובי בנט ותזמורתו שזכה להיעזר ע"י מתנדבי הארגון והעניק להם את הדיסק להיט החתונות כאות הוקרה והערכה.

המתנדבים הנרגשים הודו נרגשות להנהלת הארגון בראשות מאיר וינר,ולרפאל ברכץ מנהל אגף מתנדבים וליוסי עמר על הערב המיוחד והמושקע שנערך עבורם.

צילום ש.א – ידידים
ידידים (2)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן