הזמר יואלי קליין ונבחרת היוצרים שעימו: התמלילן חזקי גליק, והמלחינים, ישעיה גרוס ונחמן פוקס, התאחדו ליצור שיר שיעביר ולו במעט את התחושות הקשות אותם חשו בעקבות האירוע הקשה בביהכנ"ס שבהר נוף • ת השיר המרטיט שמשולב עם מילים מתהילים וקולות הרשמים הקשים, מבצע קליין בדואט מרגש יחד עם הזמר מוטי ויזל • האזינו

הטבח המחריד בבית הכנסת בהר נוף זעזע את כולנו, המראות הקשות של הטליתות והתפילין ספוגי הדם הביאו למחרת הפיגוע את הזמר יואלי קליין (ואפילו בהסתרה) יחד עם התמלילן חזקי גליק והמלחינים, ישעיה גרוס ונחמן פוקס ליצור שיר שיעביר ולו במעט את התחושות הקשות אותם חשו.

את השיר המרטיט שמשולב עם מילים מתהילים וקולות הרשמים הקשים, מבצע קליין בדואט יחד עם הזמר מוטי ויזל (אהרן הלוי) כשעל מלאכת ההפקה המוזיקלית הופקד המעבד יענקי כהן.

בתקווה שנזכה להעביר מסרים מלאי שמחה ושנמשיך לזכור ש"גם בתוך ההסתרה שבתוך ההסתרה גם שם נמצא ה' יתברך".

מילים:
עד מה ה' תאנף לנצח תבער כמו אש קנאתך עד מה ה'.
עד מה וויפל טרערלך גיסט זיך דא, עד מה מיר שרייען טאטניו, עד מה וואל ענינו תלויות בך.

עד מה שואגים הושע נא.
הושע נא בליטיגע טליתים הושע נא, הושע נא צוזאמען מי די תפילין הושע נא, הושע נא 25 יתומעלך הושע נא, הושע נא מיר בעטן דיר טאטע הושע נא.

האזינו ללחן המרגש

תרגום:
עד מה ה' תאנף לנצח תבער כמו אש קנאתך.
עד מה כמה דמעות עוד ירדו פה, עד מה אנחנו צועקים אבא, עד מה ענינו תלויות בך.

עד מה שואגים הושע נא.
הושע נא טליתות עם דם הושע נא, הושע נא ביחד עם תפילין הושע נא, הושע נא 25 יתומים הושע נא, הושע נא מבקשים ממך טאטע הושע נא.

קרדיטים
לחן: ישעי גרוס ( נחמן פוקס), מילים: חזקי גליק, סקסופון: דוד הלר , גיטרות: יונתן פורת, תופים: אבי אבידני, מקהלות: אחים ווינברגער, עיבוד קולי: פנחס ביכלר, אולפן: מיכאל ווינברגער, יח"צ: ברגר מדיה–ישראל ברגר.

יואלי קליי- עד מה ה'