תרופת פלא בדיונית תרפא את האנטישמיות באירופה או לכל הפחות תעלה את המודעות לתופעה המתגברת • יוזם הקמפיין: "מדברים רבות על הומור יהודי, אז למה לא להשתמש בו כדי להגן על הקהילה היהודית?" • נשיא הקרי"ף: "אני מטיל ספק אם תרופת הפלצבו הזו יכולה לרפא את המקרים החמורים יותר"

"ניתן סוף-סוף להירפא מאנטישמיות", מתגאה רופא מחייך על הפוסטר המציג את "אנטישמיטקוס". החל מיום שלישי, 10,000 קופסאות של "הטיפול הראשון נגד אנטישמיות" זמינות לרכישה אונליין, במחיר המתחיל מ- 5 יורו, באתר הארגון האירופי היהודי (www.o-j-e.org). כך משיק ארגון ה- OJE קמפיין שונה ונועז למלחמה נגד אנטישמיות.

כל קופסה של Antisemitox מכילה שלוש סוכריות דבש, מדבקת גמילה, ונוסח החוק המזכיר מה הם העונשים החלים על אנשים המביעים אנטישמיות. "הדבש הנמצא בתוך הטבליות פועל באופן מיידי תוך כדי ריכוך מילות והתנהגויות אנטישמיות כבר עם תחילת הופעתם של הסימפטומים הראשונים: עלבונות, קללות, התנהגויות תוקפניות, הזיות רביזיוניסטיות, תנועות ה"קנל" (הצדעה נאצית הפוכה), קדחת ליל שבת (Shabbat fever), אנטי-ציונות ", נכתב באתר הארגון. עמותה זו, אשר הוקמה לפני כמה חודשים וכוללת כמה מאות חברים, מבטיחה כי "כל התרומות שיאספו על ידי פעולה יוצאת דופן זו יממנו את תכנית המאבק נגד אנטישמיות".

קרא עוד:

[postim]

בעיתון של Le Parisien מיום שלישי, המפרסם שמאחורי הקמפיין, פרנק טפירו (יועץ לשעבר של ניקולא סרקוזי), אומר שהוא מקווה לעשות באז ברשתות החברתיות, דוקא על ידי יצירת הלם. "מדברים רבות על הומור יהודי, אז למה לא להשתמש בו כדי להגן על הקהילה היהודית?", מציין נשיא ה- OJE ז'אן-קלוד זרט, על גבי העיתון.

תרופה נגד אנטישמיות 2

נשיא המועצה המייצגת של המוסדות היהודים בצרפת, הקרי"ף (CRIF), רוג'ר קוקרמן, מברך על "רעיון מצוין, סימפטי ונטול כאבים", למרות שהוא "מטיל ספק שפלצבו זה ירפא את המקרים החמורים ביותר". כעת, כולם יבחנו את תגובת הפציינטים.

העלון ה"רפואי"
[gview file="http://www.jdn.co.il/wp-content/uploads/2014/12/אנטישמיטקוס.pdf"]