בפעם השניה בשבוע: צלבי קרס על שער בית הספר היהודי בלונדון

סטמפורד היל: בית ספר יסודי הושחת בגרפיטי של צלבי קרס בפעם השנייה השבוע • מתנדב השומרים הגיש תלונה במשטרה ועובדי העירייה הסירו את הכתם

משטרת לונדון פתחה בחקירה לאחר שגרפיטי של צלבי קרס נמצא כשהוא מצויר על שלט של בית ספר יסודי בסטמפורד היל, בפעם השנייה השבוע.

מתנדבי ה'שומרים', מחקו את הסמלים אשר הופיעו בגרפיטי שמחוץ לבית הספר היסודי Jubilee בכ"ו כסלו, אך הסמלים הופיעו פעם נוספת ביום שני אחר הצהריים (ל' כסלו).

מתנדב ה'שומרים' ר' מיכאל שר היה במהלך סיור, כאשר אחד האנשים הסב את תשומת ליבו לתקרית השנייה. הוא אמר כי היה "המום" כשראה את הסמלים. "זה אזור אשר מאוכלס במידה ניכרת על ידי הקהילה היהודית. אנשים רבים הם ניצולי שואה וקרובי משפחה של ניצולי שואה" אמר שר בזעזוע. המשטרה כיסתה את הגרפיטי עד שעובדי העירייה הסירו אותו.

גרפיטי לונדון 2צלבי הקרס על שלט בשער בית הספר
גרפיטי לונדון 1כתובת הגרפיטי שרוססה בשבוע שעבר

קרא עוד:

[postim]

הקהילה החסידית בסטמפורד היל מונה כ-30,000 נפש כ"י, ונחשבת כקהילה החסידית הגדולה באירופה. ארגון השומרים של לונדון מסייע בשמירה ובהגברת תחושת הביטחון בשכונות היהודיות, ועומד בקשר הדוק עם גורמי הביטחון הרשמיים. אמש נחנכה ניידת סיור חדשה לארגון, אשר תסייע למתנדבים להגביר את סיוריהם ולהפגין נוכחות הרתעתית בפני אירועים תוקפניים.

ניידת שומרים לונדון (1)

ניידת שומרים לונדון (2)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *