שיא שלילי של 5 שנים: מחיר הדלק יורד בכ-10%

הפחתה דרמטית של 63 אגורות לליטר בנזין בשירות עצמי מהווה ירידה של 9.13% לעומת החודש הקודם • הצניחה במחיר הדלק המעמידה אותו על רמתו הנמוכה ב-5 השנים האחרונות

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

בחצות הלילה שבין יום רביעי לחמישי (31.12.2014-1.1.2015) יעודכנו מחירי מוצרי הדלק הנמצאים בפיקוח, הנמכרים לצרכן בתחנות הדלק.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי (כולל מע"מ) לא יעלה על 6.27 ש"ח לליטר, ירידה של 63 אג' מהחודש הקודם (ירידה של 9.13%). תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 19 אגורות לליטר (כולל מע"מ), ללא שינוי מחודש קודם.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי באילת (ללא מע"מ) לא יעלה על 5.32 ש"ח לליטר, ירידה של 53 אגורות מהחודש הקודם (ירידה של 9.06%). תוספת בעד שירות מלא (ללא מע"מ) תעמוד על 16 אגורות לליטר, ללא שינוי מחודש קודם.

מחירי הדלק

זוהי ירידה משמעותית במחיר הדלק, המושפעת מירידת המחיר הכללית ברחבי העולם. אך שיעור הירידה העולמי אינו בא לידי ביטוי מספק בשל חלק המיסים הגבוה בהרכב מחירי הדלק- 64%.

הרכב מחיר הדלק באחוזים

הרכב מחיר הדלק בשקלים

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell