פרסום הרשימה המלאה של מועמדי הליכוד לכנסת העשרים מתעכב, בשל תקלה שאירעה בחישוב הסיכום הסופי של ספירת הקולות בשיטה הידנית. על פי ההערכות יכללו מקורביו של ראש הממשלה נתניהו שנבחר ברוב קולות לתפקיד יושב ראש הליכוד למקום בעשיריה הראשונה ובהם השרים משה יעלון ישראל כץ וגלעד ארדן שבמהלך ספירת הקולות היה בהתמודדות צמודה על המקום הראשון ברשימה עם יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין. מקורביו של משה פייגלין כעסו על כך שלא נבחר למקום ריאלי ברשימת הליכוד לכנסת , וטענו שמדובר בחיסול פוליטי שמקורו במתיישבי יהודה ושומרון. יושב ראש הליכוד הנבחר בנימין נתניהו אמר היום כי מדובר ברשימה מאוזנת ואחראית, ומנגד מובילת גוש השמאל מרכז בראשות העבודה והתנועה ציפי לבני טענה כי הליכוד נכבש על ידי קיצונים אנטי חברתים ואנטי דמוקרטים. ...

פרסום הרשימה המלאה של מועמדי הליכוד לכנסת העשרים מתעכב, בשל תקלה שאירעה בחישוב הסיכום הסופי של ספירת הקולות בשיטה הידנית.
על פי ההערכות יכללו מקורביו של ראש הממשלה נתניהו שנבחר ברוב קולות לתפקיד יושב ראש הליכוד למקום בעשיריה הראשונה ובהם השרים משה יעלון ישראל כץ וגלעד ארדן שבמהלך ספירת הקולות היה בהתמודדות צמודה על המקום הראשון ברשימה עם יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין.
מקורביו של משה פייגלין כעסו על כך שלא נבחר למקום ריאלי ברשימת הליכוד לכנסת , וטענו שמדובר בחיסול פוליטי שמקורו במתיישבי יהודה ושומרון.
יושב ראש הליכוד הנבחר בנימין נתניהו אמר היום כי מדובר ברשימה מאוזנת ואחראית, ומנגד מובילת גוש השמאל מרכז בראשות העבודה והתנועה ציפי לבני טענה כי הליכוד נכבש על ידי קיצונים אנטי חברתים ואנטי דמוקרטים.