זעזוע: רכבו של האדמו"ר מקוז'ניץ נרגם באבנים בדרך להר הזיתים

אחד הנוסעים סיפר: "האדמו"ר אמר לקרוא וידוי ושמע ישראל" • יו"ר הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים, מנחם לובינסקי: "הדבר בלתי נסבל ואנו קוראים לשרי הממשלה להתעשת ולפעול לפני שיהיו אסונות"
 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

התפרעויות הצעירים הערביים נמשכות והיום הותקף רכבו של האדמו"ר מקוז'ניץ באבנים בעת שעשה את דרכו לתפילה בהר הזיתים, ורק בנס לא היו נפגעים בנפש.

היה זה בעת ששיירת רכבים עשתה את דרכה להר הזיתים בראשות האדמו"ר מקוז'ניץ שהגיע לפקוד את ציון חותנו האדמו"ר מסטרעטין זצ"ל לרגל יום ההילולא החל היום. כאשר היו באזור ואדי ג'וז נתקעה השיירה בפקק ולפתע החלו צעירים ערביים להשליך אבנים לעבר כלי הרכב שבו נסעו האדמו"ר ובני משפחתו.

בתוך הרכבים עצמם היה פחד גדול כפי שסיפר חזקי שכטר אחד מהחסידים "האדמו"ר הורה לקרוא שמע ישראל ולומר וידוי, והתחושה הייתה קשה מאד". לאחר דקות מורטות עצבים הצליח הנהג לצאת מהפקק ובנס לא היו נפגעים בנפש. עם זאת לכלי הרכב נגרמו נזקים.

רכב האדמור מקוזניץ נרגם בדרך להר הזיתים (3)"האדמו"ר הורה לקרוא שמע ישראל". האדמו"ר מקוז'ניץ על ציון חותנו, היום

קרא עוד:

[postim]

בוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים גינו בחומרה את האירוע. יו"ר הוועד מנחם לובינסקי אמר: ""האירוע היום מוכיח שאין שום הרתעה. על המשטרה להגביר באופן משמעותי את האבטחה בהר הזיתים ולהעניש בצורה חמורה את המתפרעים. לא ייתכן שיהודים ייתקלו יום אחרי יום באלימות שכזו בדרכם להר המקודש הר הזיתים. הדבר בלתי נסבל ואי אפשר לעמוד מנגד. אנו קוראים לשרי הממשלה להתעשת ולפעול לפני שיהיו אסונות. נפעל במלוא העוצמה מול השלטון על מנת להפסיק את התופעה".

רכב האדמור מקוזניץ נרגם בדרך להר הזיתים (2)"להתעשת ולפעול לפני שיהיו אסונות". החלון המנותץ

כתבות קשורות

0 תגובות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן