תעסו-קו: שירות סיוע טלפוני למציאת עבודה

עמותת ‘בעצמי’, המתמחה בסיוע לשילוב בעבודה, משיקה את ‘תעסו-קו” שירות המסייע טלפונית למחפשי עבודה גם למגזר החרדי • “תעסו-קו” במספר טלפון 2119* יאפשר לך בס”ד למצוא עבודה

 • "ה 8200 של החרדים": הסוד של התוכנית היוקרתית לגברים מצטיינים

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

מחפשים עבודה? רוצים להתחיל לעבוד? מנסים להתקבל לעבודה ללא הצלחה?

ארגונים וחברות רבות מציעות אין ספור משרות עבודה קורצות. שכר גבוה, תנאים מעולים, אתם שולחים קורות חיים שוב ושוב, ועדיין אין לכם עבודה. נשמע לכם מוכר?

אין ספק שמצד אחד יש לא מעט משרות עבודה פנויות, כמו שיש לא מעט מחפשי עבודה. האם כתיבת הקורות חיים הן הבעיה? מסתבר שלא. הרי כולם יכלו “לתקן” את הקורות חיים שלהם ולהתקבל לעבודה. האם העבודה לא מתאימה לי? האם הציפיות שלי לא נכונות? ייתכן. השאלות האלו הן לרוב ההתחלה לפתרון הבעיה.

עמותת ‘בעצמי’, המתמחה בסיוע לשילוב בעבודה ובכלל זה במגזר החרדי, משיקה את ‘תעסו-קו” שירות המסייע טלפונית למחפשי עבודה גם למגזר החרדי. וזה בחינם!

עמותת ‘בעצמי’ מפעילה תכניות תעסוקה רבות בישראל מזה 20 שנה, כשעשרות אלפי אנשים עד היום השתלבו בתום התכניות בתעסוקה. כ -70% מבוגרי התוכניות השתלבו בעבודה המתאימה ליכולות ולשאיפות שלהם. כעת, מביאה העמותה לראשונה במגזר החרדי שירות מקצועי לסיוע בתהליכי יציאה לשוק העבודה והכנת מועמדים למציאת עבודות המתאימות להם. שורה של מלווים תעסוקתיים עומדים לרשותכם בדרך למציאת עבודה המתאימה ליכולות ולשאיפות שלכם.

השירות ניתן כאמור ללא עלות, ובעזרת ה… טלפון. כן. לא צריך להגיע לפגישות, לא צריך לנסוע ולהיטלטל באוטובוסים. “תעסו-קו” במספר טלפון 2119* יאפשר לך בס”ד למצוא עבודה, וללא עלות כלל.

“בתעסו-קו” מלווים תעסוקתיים עומדים לרשות הפונים ומעניקים ייעוץ, הדרכה אישית, ביצוע סימולציות ועוד בתכנית הנבנית ומותאמת באופן אישי לכל פונה.לאחר בניית התכנית, בשיחות טלפוניות הנקבעות מראש, המלווים התעסוקתיים מסייעים לפונים להגדיר את הצרכים המדוייקים, את המקצוע הנכון, ואת סוג העבודה המתאימה עבורם ביותר, מכינים עימם (או מתאימים) את קורות החיים, מתרגלים בסימולציות מדוייקות את ראיונות העבודה, עם כללי ה”עשה ואל תעשה” וטיפים מקצועיים להגדלת אחוזי ההצלחה בקבלה לעבודה.

ר’ נפתלי פלינטנשטיין ראש תחום ‘קידום תעסוקה בקהילה החרדית’ בעמותת “בעצמי” מוסר כי השירות הניתן על ידי התעסוקה המלווים התעסוקתיים בא לתת מענה משלים לפעילויות הניתנות זה מכבר במגזר החרדי. מדובר בערך מוסף הנותן ייעוץ אישי וליווי לאורך זמן. “זיהינו” אומר ר’ נפתלי “שגם אנשים שקיבלו הצעות עבודה, עדיין לא מצליחים להתקבל בפועל, התכנית נבנתה במיוחד על מנת להשלים את הגורמים הקיימים היום בשוק מחפשי העבודה ועל מנת להביא פתרונות בפועל”.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם המלווים התעסוקתיים ב“תעסו-קו” של עמותת ‘בעצמי’ למגזר החרדי בטלפון: 2119* להשאיר הודעה במוקד, ואחד מהמומחים יחזור אליכם לתחילת התהליך שבסיומו בס”ד גם אתם תמצאו עבודה מתאימה!

מוקד ההרשמה של “תעסו-קו” פועל 24 שעות ביממה, בימים א-ה.

'תעסו-קו' לציבור החרדי פועל בשיתוף עם מפת"ח מבית תבת-ג'וינט ישראל ובתמיכת קרן מוריס וויויאן וואהל.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell