לקראת הילולת הרה"ק הרבי רבי אלימלך מליזענסק זי"ע • ישראל ורדיגר וארי רייך: 'ותשפיע רוח קדשך עלינו'

לקראת כ"א אדר יום ההילולא של הרה"ק הרבי רבי אלימלך מליזענסק זי"ע מגישים ישראל ורדיגר וילד הפלא ארי רייך שיר חדש מתוך תפילה קודם התפילה • האזינו

השיר 'ותשפיע רוח קדשך עלינו' מתוך תפילתו של הרה"ק הרבי רבי אלימלך מליזענסק זצ"ל, הולחן על ידי אחד מתלמידי החכמים, ירא שמיים ודבוק בחסידות, לרגל שמחת בר המצווה של נכדו הקרוי על שם הצדיק זיע"א.

השיר שעורר את לבבות המוזמנים לבר המצווה, זכה לאחר מכן לביצוע של מוזיקאים מהשורה הראשונה שהתאספו לאולפנו של המוזיקאי והמעבד המוכשר, צבי בלומנפלד לקראת כ"א אדר יום ההילולא של הרה"ק הרבי רבי אלימלך בה"ר אלעזר ליפמן מליזענסק זי"ע.

על השירה הופקדו הזמר ר' ישראל ורדיגר וילד הפלא ארי רייך,שעובד בימים אלו על סינגל נוסף שיצא בשבועות הקרובים. על הקלטות של רייך הופקד המפיק והמאמן האישי שלו, משה כהן שהיטיב להוציא ממנו את מלוא הרגש והעומק הנדרשים כדי לבצע את התפילה המרגשת.

ויה"ר שאכן נזכה שיושפע עלינו רוח הקודש ונהיה דבקים רק בו.

מילים:מתוך תפילה קודם התפילה שתיקן הרה"ק הרבי רבי אלימלך מליזענסק זיע"א.
וְתַשְׁפִּיעַ רוּחַ קָדְשְׁךָ עָלֵינוּ שֶׁנִּהְיֶה דְבֵקִים בָּךְ. וְשֶׁנִּשְׁתּוֹקֵק תָּמִיד אֵלֶיךָ יוֹתֵר וְיוֹתֵר, וּמִמַּדְרֵגָה לְמַדְרֵגָה תַּעֲלֵנוּ, שֶׁנִּזְכֶּה לָבוֹא לְמַעֲלַת אֲבוֹתֵינוּ הַקְּדוֹשִׁים אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקֹב.

האזנה ערבה!

קרדיטים: עיבודים וקלידים: צבי בלומנפלד, תופים: אבי אבידני, גיטרות: נחמן דרעייר, חצוצרות: דני פלאם, מיקסים: חיים גוטסמן, הקלטות מקהלה: אולפני זמירות – בנט, הקלטות: אולפני ויינברגער, גרפיקה: B- קרייאייטיב ברים, יח"צ: ברגר מדיה

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו