מדריך • כך תעדכנו את שעון הקיץ בסלולרי

סלקום מביאים לכם מידע לעדכון שעון הקיץ בטלפון הסלולרי • המדריך המלא:

בשעה 2:00 לפנות בוקר בלילה שבין יום חמישי ו' ניסן תשע"ה ליום שישי ז' ניסן תשע"ה (26.3 -27.3 ), יוזזו מחוגי השעון שעה אחת קדימה לשעה 3:00 לפנות בוקר. בכך יחל שעון הקיץ בישראל. ברוב המכשירים הסלולריים השינוי הוא אוטומטי, אך לא כל מערכות ההפעלה מסונכרנות לפי המועד החדש של שעון הקיץ בישראל – ולכן במכשירים מסוימים יש לעבור לעדכון ידני.

ב'סלקום' מביאים לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת בנוגע להזזת השעון שלנו לזמן קיץ: חשוב לדעת כי ברוב המכשירים, השעון יתעדכן באופן אוטומטי ממערכות ההפעלה של המכשירים, בדומה למחשבים אישיים .

על מנת להימנע משיבושים במעבר לשעון קיץ בלילה שבין יום חמישי לשישי ו' ניסן- ז' ניסן (26 ל- 27 למרץ) בו מחוגי השעון יזוזו שעה אחת קדימה, יש להפעיל את עדכון הזמן האוטומטי. איך? עליכם לוודא כי אזור הזמן במכשירך מוגדר על "ירושלים, ישראל" או על "אוטומטי". ובכלל זה מכשירים כשרים .

כמו כן, בסלקום ממליצים לא להסתמך על מועדי הפגישה ביומן ולרשום בשורת הנושא את שעת הפגישה.

בנוסף, ממליצים להדפיס את יומני הפגישות בחודש שלאחר יום ה' ו' בניסן (27.3) ולזמן מחדש פגישות מחזוריות שנקבעו לפני מועד הזזת השעון ולציין את שעת הפגישה כחלק מהנושא.

ומה אם אתם בחו"ל? ללקוחות השוהים בחו"ל סלקום ממליצים כי בתקופת השהות בחו"ל יושאר אזור הזמן אוטומטי. בתאריך זה מומלץ לא להשתמש במכשיר כשעון מעורר.

במידה ואתם נוסעים לפני ז' בניסן (27.3) עליכם לוודא שהשעון נמצא במצב "אוטומט" כך הוא יפעל באופן תקין, בהתאם למדינה אליה תיסעו ויפעל באופן תקין גם כשתחזרו

שעון הקיץ יסתיים ב-יב' חשון (25.10)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו