נציגים של RCS Solar נפגשו עם מאות לקוחות פוטנציאליים וחזרו הביתה עם בקשות רבות מיצרנים לייצג אותם". לדבריו, "הנוכחות ב-Intersolar Europe היתה גם הזדמנות נהדרת לקחת חלק במגמה החדשנית של אחסון אנרגיה, ולהגדיל את פוטנציאל העסקאות שייסגרו בעתיד הקרוב"

הדוכן של RCS Solar ב-Intersolar Europe – רשם הצלחה מכירתית. נציגים של RCS Solar בהנהגתו של רמי פלר, המפיצה הבינלאומית המרכזית של פנלים, ממירים וסוללות סולריים פוטו-וולטאיים, חזרו השבוע מתערוכת Intersolar Europe ודיווחו על גידול ניכר במכירות ובהזדמנויות העסקיות החדשות.

תערוכת Intersolar Europe, שהתקיימה השנה במינכן, היא תערוכה מובילה בעולם בתחום התעשייה הסולרית והענפים הנלווים. הנוכחות והדוכן של RCS Solarבתערוכה עזרו לבסס את תפקידה של החברה כשחקן בינלאומי משמעותי.

רמי פלר, נשיא קבוצת RCS, מספר כי "ההשתתפות שלנו ב-Intersolar תרמה גם למוטיבציה וגם לפוריות. הנציגים של RCS Solar נפגשו עם מאות לקוחות פוטנציאליים וחזרו הביתה עם בקשות רבות מיצרנים לייצג אותם". לדבריו, "הנוכחות שלנו ב-Intersolar Europe היתה גם הזדמנות נהדרת לקחת חלק במגמה החדשנית של אחסון אנרגיה, ולהגדיל את פוטנציאל העסקאות שייסגרו בעתיד הקרוב".

על מנת לספק ללקוחות מגוון רחב של מותגים שנותנים מענה למגוון רחב של מפרטים, משתמשת RCS Solar בתשתית ייחודית. הרשת הגלובלית הרחבה, המומחיות הלוגיסטית המעולה יחד עם התודעה והגישה לשירות, מאפשרים ל-RCS Solar לענות על כול צורך, מהיצרן ועד למחיר, מהכמות ועד למיקום ולעיתוי.

אודות RCS Solar
RCS Solar) www.rcssolar.com) היא מפיצה מובילה עולמית של לוחות PV, ממירים ואחסון אנרגיה. החברה מתמחה בהפצת מוצרי PV בכול מדינות אירופה, ויש לה שותפים עסקיים בקנה מידה נרחב – שרבים מהם לקוחות חוזרים – ומאות אנשי קשר פעילים שרשומים במסד הנתונים שלה. RCS Solar היא גם המפיצה הגדולה ביותר של לוחות PV בישראל, והיא המפיצה של Canadian Solar, Trina, Suntech, Renesolar, Hanwha וכול המותגים הגדולים האחרים. RCS Solar היא חלק מקבוצת RCS, שנוסדה ב-1995 על ידי רמי פלר.