ארגון 'לב מלכה': מחנה נופש נערך ל- 120 ילדים חולים

במהלך ימי המחנה הועלה זכרו של כ"ק האדמו"ר מסערט ויזניץ' זצוק"ל אשר פעילות הקדוש בארגון הייתה תמיד קרובה ללבו

מחנה נופש מיוחד נערך על ידי ארגון 'לב מלכה' ל- 120 ילדים חולים חולי סרטן במלון הגליל נתניה. הילדים השתחררו מבתי החולים בהם הם מאושפזים למספר ימים של מחנה נופש שבהם ניסו להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, אטרקציות ועוד. יצוין, כי את הטיול ליוו כרגיל המתנדבים המנוסים והמסורים של ארגון 'לב מלכה' אשר באמתחתם הפתעות משמחות לכל שעה משעות היום.

במהלך ימי המחנה העלה יו"ר ארגון ' לב מלכה' הרב אהרן אברמן את זכרו של כ"ק האדמו"ר מסערט ויזניץ' זצוק"ל שהסתלק לבית עולמו לפני שבועיים. פעילות הקודש של הארגון הייתה תמיד קרובה ללבו של כ"ק האדמו"ר זצוק"ל. עד לפני מספר שנים, היו נכנסים מידי תקופה לביקור בקודש פנימה- עשרות ילדים חולים. תמיד האדמו"ר זצוק"ל היה מתעניין בשלומם ומדבר עם כל אחד ואחד בנפרד, עד כדי נתינת תחושה כי העולם עצר מלכת, ורק הוא בעולמו. הילדים היו יוצאים כל פעם בהתרגשות גדולה, דבר שהיה נותן להם כוחות מיוחדים להמשיך להתמודד עם המחלה הנוראה איתה הם מתמודדים. באחד הביקורים אף חילק כ"ק האדמו"ר זצוק"ל, ספר תהילים אישי לכל ילד וילד.

קרא עוד:
[postim]

במחנה הנופש, קיבלו על עצמם כל המשתתפים קבלות טובות להתחזק וללמוד משניות לע"נ כ"ק האדמו"ר מסערט ויזניץ' זצוק"ל. יש לציין, כי הנהלת הארגון אף צפויה לערוך בתקופה הקרובה מספר פעילויות לעילוי נשמת כ"ק האדמו"ר זצוק"ל. בתוך כך, בהנהלת ארגון 'לב מלכה' מציינים כי לקראת חודש אלול צפויים להתקיים מספר נסיעות למקומות הקדושים בצפון על מנת להעתיר בתפילה למען הילדים החולים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו