שינויים בצמרת החינוך העצמאי: סורוצקין יחליף את בוימל; ימונה סמנכ"ל מ'שלומי אמונים'

על המינוי החדש והמפתיע החליט הגראי"ל שטיינמן שליט"א לאחר שקיבל את בקשתו של הרב בוימל לפרוש מתפקידו • בהתאם להבנות בין שלומי אמונים לדגל התורה, ימונה מקורבו של מאיר פרוש, הרב אברהם שוורץ, למשנה למנכ"ל
 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

רעידת אדמה של ממש בצמרת 'החינוך העצמאי': הרב צבי בוימל פורש מתפקידו כמנכ"ל בפועל לאחר 8 שנים. במקומו ימונה יו"ר ארגון הקירוב 'לב לאחים', הרב אליעזר סורוצקין.

על המינוי החדש והמפתיע החליט מרן הגאון רבי אהרן יהודה לייב שטיינמן שליט"א, לאחר בדיקה של מספר שמות מוצעים ובהם ח"כ לשעבר יעקב אשר, העתיד לשוב בקרוב לכנסת. המינוי קיבל את ברכתם של מרנן הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א והגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א, ראש ישיבת פוניבז'.

בהתאם להבנות בין שלומי אמונים לדגל התורה, ימונה הרב אברהם שוורץ כמשנה למנכ"ל. שוורץ הוא מקורבו של סגן שר החינוך מאיר פרוש, העתיד להתפטר מהכנסת במסגרת 'החוק הנורבגי', לטובתו של נציג דגל התורה.

קרא עוד:
[postim]

במכתב ששיגר הרב סורוצקין לראשי וחברי 'לב לאחים', כתב כי "נקראתי לבית רבינו מרן ראש הישיבה שליט"א והוטלה עלי שליחות קודש לנהל את החינוך העצמאי שיסדוהו מרנן ורבנן מצוקי ארץ.

"אני רואה בשליחות קודש זו המשך והשלמה לעשיה הגדולה שלנו במשך שנות דור ב'פעילים – לב לאחים'. הנוטל עצה מן הזקנים אינו נכשל. ברור לי כי אנו בלב לאחים נצא מחוזקים.

"תפקידנו החשוב לעמוד בפתחם של התיבות נח של הדור – בתי הספר, ולהאיץ בהמון העם לשוב בתשובה ולהיכנס לתיבה יימשך ביתר עוז".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן