בימים אלה מציינת מיקרוסופט 25 שנים להקמת מרכז הפיתוח שלה בישראל • "עלינו לקבוע את הנתיב ל-25 השנים הבאות. ישראל היא מרכז של חדשנות טכנולוגית אדירה. מיקרוסופט היא חברה טכנולוגית אדירה", אמר נתניהו לסאטיה נאדלה

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נפגש הבוקר עם מנכ״ל חברת מיקרוסופט העולמית, סאטיה נאדלה, שהגיע לביקור קצר בישראל.

נתניהו הבהיר לנאדלה כי תהיינה כמה שפחות מגבלות על יצוא טכנולוגיות סייבר ואמר כי שגשוג התעשייה חשובה מאוד לישראל. שני האישים שוחחו על שיתוף הפעולה ההדוק בין ישראל לבין מיקרוסופט, אשר בימים אלה מציינת 25 שנים להקמת מרכז הפיתוח שלה בישראל.

מנכ״ל מיקרוסופט העלה את המחויבות של החברה למדינת ישראל, השקעותיה בשוק המקומי ומחויבותה להמשך צמיחתה של תעשיית ההיי-טק והחדשנות בישראל – באמצעות תכניות סיוע לסטארט-אפים, הטמעת טכנולוגיות מתקדמות בכל מגזרי המשק, קידום המדע והטכנולוגיה וחינוך למקצועות המחשוב ומתמטיקה.

קרא עוד:
[postim]

בפגישה השתתפו גם מנכ"ל משרד ראש הממשלה, אלי גרונר וראש מערך הסייבר הלאומי, ד"ר אביתר מתניה.

פגישת ראש הממשלה בנימין נתניהו עם מנכ''ל מייקרוסופט Satya Nadella. צילום- עמוס בן גרשום לע''מ- 25.2.2016(צילומים: סרג' אטל - פלאש 90; עמוס בן גרשום - לע"מ)

"אנו מציינים 25 שנה לשיתוף הפעולה בין מיקרוסופט ומדינת ישראל. כעת עלינו לקבוע את הנתיב ל-25 השנים הבאות. ישראל היא מרכז של חדשנות טכנולוגית אדירה. מיקרוסופט היא חברה טכנולוגית אדירה. מדובר בזיווג שנוצר בשמיים, אך פועל כאן על פני כדור הארץ", אמר נתניהו.

מנכ"ל מיקרוסופט השיב: ״אנו חותרים להעצים כל אזרח ישראלי, כל עסק, כל סטארט-אפ, כל מפתח וכל ארגון ממשלתי, כדי שישיגו יותר. בעזרת הכלים שלנו, ללקוחות ולמפתחים כאן בישראל יש את הטכנולוגיה הדיגיטלית והפלטפורמות הדרושות להם לממש צמיחה והזדמנויות חדשות העומדות בפתח".