במכתב ששלח לפעילי התנועה כותב יו"ר ש"ס "אין לי שום מושג על מה חוקרים, כמוכם אני ניזון מהתקשורת אולי קצת פחות מכם" • "אני אוחז בנשק של אבותינו והוא להתפלל לפני בורא עולם, ולזכור שאין עוד מלבדו כפשוטו ממש"

יו"ר תנועת ש"ס, שר הפנים אריה דרעי שיגר היום מכתב לפעילי המפלגה עם בקשה לא להתעסק בעניין החקירה המשטרתית המתנהלת נגדו. במכתבו הוא מציין כי גם לו אין עדיין מושג על מה ועל איזה נושא נפתחה החקירה המשטרתית נגדו. את מכתבו הוא מסיים בהודאה על התמיכה שהוא מקבל מאז פרוץ הפרשה נגדו.

"בוקר טוב, ושבוע טוב, חברים ושותפים יקרים",פותח דרעי את מכתבו. "ימים לא פשוטים עוברים עלי ועל משפחתי, ואני יודע שגם לכם קשה, אין לי שום מושג על מה חוקרים, כמוכם אני ניזון מהתקשורת אולי קצת פחות מכם. הודעתי כבר שאשתף פעולה ואענה על כל מה שאתבקש. לא נפל דופי בכל פעולותי", טען דרעי בתוקף.

לדבריו, "אני ממשיך לעבוד ולסייר כרגיל, וכך אני מבקש ודורש מכם, אל תתעסקו בזה, הניחו למי שזה תפקידו. אנו ממשיכים בתנופה כולנו יחד עם כל מה שהתחלנו, לעזור לחלשים, לחזק את מוסדות החינוך והתרבות שלנו, לפתוח עוד מסגרות חינוך לאוכלוסיה הרחבה, לשמור על צביונה היהודי והערכי של מדינת ישראל, לחזק את הרבנות ובתי הדין. ובעיקר להיות הכתובת לכל פניות הציבור".

שר הפנים המשיך "כמובן אני אוחז בנשק של אבותינו והוא להתפלל לפני בורא עולם, ולזכור שאין עוד מלבדו כפשוטו ממש, אין שום כח או רצון בעולם בלתי השם לבדו".

"אחיי ואהוביי אני מודה לכם על התמיכה והעידוד ובעיקר על הגיבוי, זה לא דבר מובן מאליו, זה כוחה של תנועה תורנית שמקבלת מרות של חכמי ישראל, וזכות מרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א , וברכתם ועצתם של מועצת החכמים שליט"א בראשות מרן ראש הישיבה שליטא תעמוד לנו וחפץ השם בידינו יצלח, יום טוב ובשורות טובות".