ח"כ אורן חזן טוען כי כך שמע ממקורביו של שר הביטחון משה יעלון • חזן הפתיע כאשר הצהיר: "בשנה האחרונה הייתי אחד מאנשי הימין שעומדים לצדו של בית המשפט, אני מגבה את בג"ץ פעם אחר פעם"

האם שר הביטחון עומד לפרוש מהליכוד לטובת הקמת מפלגה חדשה? אם תשאלו את ח"כ אורן חזן, התשובה תהיה חיובית. "בימים אלה אני שומע את מקורביו שהוא בדרך להקים את 'קדימה 2'. לא שמעתי הכחשה וזה מטריד אותי מאוד", אמר בראיון לוואלה. הוא קרא ליעלון "לשוב לדרך הליכוד".

במהלך הראיון הצהיר חזן, "בשנה האחרונה הייתי אחד מאנשי הימין שעומדים לצדו של בית המשפט, אני מגבה את בג"ץ פעם אחר פעם. אני מאלה שקוראים לזה שאסור לנו לחזור למערב הפרוע, אני קורא להגינות ולשוויון זכויות".

בהתייחסות לדעותיו של ח"כ בצלאל סמוטריץ' מהבית היהודי בעד הפרדת יולדות יהודיות וערביות בבתי החולים אמר חזן: "כשחילקתי משלוחי מנות בפורים בבית חולים העמק בעפולה, חילקתי גם לחולים הערבים, ולא עשיתי אפליה בין החולים".

"מפריע לי שבסופו של יום הקמפיין ההיסטרי שהשר יעלון פתח בו, קמפיין שמנסה להפוך אותו לאנדרדוג, לאחד שמותקף ומאוים, הוא לא יותר מאשר ספין תקשורתי ציני חסר אחריות", אמר חזן.

"גם התמונה האסורה, אני חייב לציין, שבו הוא נראה במדי אס-אס היא מיותרת ומסוכנת והתמהוני שהפיץ אותה חייב להיאסר עוד היום. על התמונה הזאת הגשתי תלונה במשטרה". אך יחד עם זאת, מוסיף חזן: "לא יכול שלהיות שאנשים שעושים התחשבנות פוליטית, מוצאים את עצמם תחת ביקורת וחקירת שב"כ. לא יכול להיות שהשר ישתמש בכפופים לו כדי להלך אימים על יריביו הפוליטים".