בעיצומם של הימים הלחוצים בשנה מצאו עצמם הורים לחולי מחלת CF יוצאים לנופש משפחות בצפון * המשפחות נהנו מפעילויות חוויתיות לצד נופש באחוזה במרום בצפת

ימים בלתי נשכחים עברו על הורים לילדים החולים במחלת הריאה סיסטיק פיברוזיס, בנופש שנערך בחסות ארגון 'חיים לילד'.
נופש המשפחות נפתח בשיט מהנה בסירת טורנדו בחוף עכו, כאשר במקביל מסיירים ההורים בעכו העתיקה.
משם המשיכו ההורים לנפוש ולנוח באחוזה במרום בצפת, שם זכו לאירוח נדיב ומלכותי.
למחרת יצאו ההורים לטיולי גי'פים, תוך שהם עוברים בסמוך לציונו של רבי טרפון ומצטרפים לתפילות לרפואת בני משפחתם.
משם המשיכו ההורים לקברי הצדיקים הטמונים בטבריה ובהם רבי מאיר בעל הנס, הרמב"ם והשל"ה הק', ושפכו את מר ליבם בתפילה על הציונים הקדושים. ההורים אף הזכירו בתפילתם, כאות תודה, את כל המסייעים לארגון 'חיים לילד'.
לאחר התפילות שיצאו ממעמקי הלב, אורגנה עבור ההורים ארוחת ערב מפוארת במסעדת לגונה בטיילת ומשם חזרו לאחוזת מרום בצפת.
למחרת, בדרכם בחזרה למרכז הארץ זכו ההורים לפקוד את מערת אליהו הנביא וסמטאות העיר חיפה.
ההורים לא פסקו מלשבח ולהלל את ארגון 'חיים לילד' והעומד בראש הארגון הרב ראובן סקלר שלא חסכו במאמצים למענם ועל החוויה שהייתה לנפוש ולאגור כוחות להמשך ההתמודדות עם האתגר המורכב שבגידול ילדים החולים במחלת סיסטיק פיברוזיס. "רגע לפני שאנחנו כבר לא יכולים… רגע אחד לפני הקריסה… אנחנו מקבלים הודעה "נופש ערב פסח למשפחות החולים" אין זמן יותר מתאים לצאת מעט מהשגרה, מעט לשכוח את המטלות הדורסות, וזהו אנחנו יוצאים" אמרה אחת האמהות נרגשות.
יו"ר חיים לילד הרב ראובן סקלר סיכם את הפעילות: "דווקא בזמן הלחוץ של ערב פסח, אנו רואים חשיבות רבה בארגון הנופש להורים שנאלצים לאורך כל ימות השנה להתמודד עם האתגרים בגידול ילדיהם החולים. אנו מודים לאחוזה במרום שנרתמו למשימה ולשאר השותפים, ושמחנו לראות כי ההורים אגרו מעט כוחות, וייכנסו בעז"ה לליל הסדר עם כוחות רעננים".