הגאון רבי משה צדקה ראש ישיבת "פורת יוסף" הגיע לאשדוד ומסר שיעור תורני תקף את השימוש בכלי הטכנולוגיה וההרס שהם מביאים וגורמים לסילוק השכינה • את הדברים נשא בבית המדרש החיד"א בראשותו של הרב דוד שטרית ב'שבוע שכולו תורה' מפי רבנים ומרצים חשובים בכל יום משעות הבוקר ועד שעות הערב • צפו

לא ניתנו מועדים לעם ישראל אלא שיעסקו בהן בתורה: המונים משתתפים בימים אלו בבית המדרש החיד"א בראשותו של הרב דוד שטרית ב'שבוע שכולו תורה' מפי רבנים ומרצים חשובים בכל יום משעות הבוקר ועד שעות הערב.

הגאון רבי משה צדקה ראש ישיבת "פורת יוסף" תקף את כלי הטכנולוגיה וההרס שהם מביאים וגורמים לסילוק השכינה. את הדברים נשא בשיעור תורני בבית המדרש החיד"א בראשותו של הרב דוד שטרית ב'שבוע שכולו תורה' מפי רבנים ומרצים חשובים בכל יום משעות הבוקר ועד שעות הערב.

כשבאים לבית הכנסת זוכים לקבלת השכינה ושם אנו רוצים להתפלל אבל זה שיש לו טרף יש לו מכשיר טמא מכשיר של עריות הוא מגרש את השכינה, אנו ניתן לו שיגרש את השכינה? נגרש אותו ולא את השכינה.

יש מצב של התרגלו לחבר שלו יש לו וההרגל הזה היה גם ביציאת מצרים נאמר בתור ה משכו וקחו לכם צאן ומבאר רשי משכו מעבודה זרה ולכאורה זה תמוה, ראיתם את כל האותות והמופתים במצרים, לכם צריך לומר שתמשכו מעבודה זרה??

אלא זה ההרגל, אלא קודם תמשוך תתרחק ואחר כך תעשה. אותו דבר, אדם חושב אני גם לומד גם מתפלל ויש לי טלפון טרף, תזרוק את העבודה זרה אין שני דברים ביחד.

הרב משה צדקה באשדוד (1) הרב משה צדקה באשדוד (2) הרב משה צדקה באשדוד (3) הרב משה צדקה באשדוד (4) הרב משה צדקה באשדוד (5) הרב משה צדקה באשדוד (6) הרב משה צדקה באשדוד (7) הרב משה צדקה באשדוד (8)