רצפת פרקט מבטון? יש דבר כזה

דק דמוי עץ מבטון קל מיוצר בישראל, והוא היחידי מסוגו המחזיק בתקן אש. כל הפרטים

חברת 'פשוט ירוק' פיתחה בתום מספר שנים של מחקר וניסיונות, דק דמוי עץ מבטון קל, המהווה פריצת דרך עולמית הודות להרכבו הייחודי.

קורות הדק עשויות משילוב של בטון קל עם חומרים ממוחזרים הנראה כעץ טבעי לכל דבר. הקורות קלות מבטון רגיל ויש להן מעט גמישות. השילוב המיוחד של החומרים יוצר עמידות לאורך זמן והוא כר לא נוח לקינון של נמלים ומזיקים.

הדק מבטון קל מיוצר בישראל והכוונה היא לפתח את השוק למוצר ולהקים בארץ מפעל יעודי שיתמחה בייצורו. ניתן להזמין את הדק בגוון הרצוי.

הוא אינו עובר צביעה והבדלי הגוון הם מפיגמנט שנוסף לתערובת ולכן הצבע עמיד ולא דוהה. שומנים וכתמים אינם נספגים בריצוף שכן על המשטח מורחים חומר הדוחה שקיעת שומנים ולכן הוא ניתן לניקוי קל.

הוא אינו משנה את צורתו כתוצאה ממים או מזג אויר, מונע החלקה ומתאים גם לסביבת מים, בריכות וים.

הדק מבטון קל הוא היחיד מסוגו המחזיק בתקן אש. הנטיה האנושית היא להדחיק מקרים של אסונות, במיוחד כשעוסקים בעיצוב של הגינה והבית. אולם בעלי משפחות ואתרים ציבוריים אינם יכולים להרשות לעצמם לא לקחת בחשבון את הסיכונים.

בעת התלקחות או שריפה, דק מעץ טבעי עלול להתברר כמלכודת, להעצים את האש ולהוביל אותה ישירות לתוך הבית. דק מבטון קל, לעומת זאת, עמיד בפני טמפרטורות של עד 2000 מעלות.

תהליך ההתקנה של הדק מבטון קל, שונה וקל מדק עץ טבעי ואינו מצריך קונסטרוקציית עץ, מה שמוזיל את העלויות בצורה משמעותית. ניתן להתקין גם באופן עצמאי באמצעות הדבקה כאריחים או כאבנים משתלבות באמצעות חול. הקורות ניתנות לניסור גם בציוד לחיתוך עץ.

כתבות קשורות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן