מנכ"ל הכנסת יוצא לחופשה • יתמודד על ראשות נצרת עילית

מנכ"ל הכנסת רונן פלוט, בתיאום עם יושב ראש הכנסת יולי יואל אדלשטיין, הודיע היום על יציאתו לחופשה על מנת להתמודד על ראשות העיר נצרת עילית

מנכ"ל הכנסת, רונן פלוט, הודיע הבוקר על יציאתו לחופשה לצורך התמודדותו על ראשות עיריית נצרת עילית. היציאה לחופשה תואמה עם יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין.

רונן פלוט מכהן כמנכ"ל הכנסת מאז שנת 2013, בכנסות ה-19 וה-20, ובתקופתו קודמו פרויקטים רבים בהנחיית יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, בהם: פרויקט "כנסת ירוקה", קודמה באופן משמעותי חזות הכנסת הן בתוך הכנסת והן מחוצה לה, חוזק מאד התחום הבינלאומי בכנסת והפעילות הבינלאומית שלה מול פרלמנטים אחרים וארגונים בין-פרלמנטריים וקודמו נושאים רבים הקשורים בשקיפות הכנסת, בפעילות אתר הכנסת, שקיפות באי ומוזמני דיוני הוועדות, פורטלים חדשים לוועדות הכנסת ועוד.

עוד במרכז העשייה בתקופתו היה נושא העסקת אנשים עם מוגבלויות בכנסת, כאשר מנכ"ל הכנסת פעל רבות בנושא והציג לכלל מנכ"לי משרדי הממשלה את המודל המוצלח בכנסת להעסקת אנשים עם צרכים מיוחדים על מנת לרתום אותם לנושא.

קודם לתפקיד מנכ"ל הכנסת מילא פלוט פעמיים תפקיד של מנכ"ל משרד ממשלתי במשרד ההסברה והתפוצות ובמשרד הקליטה. עוד קודם לכן, כיהן פלוט כסגן ומ"מ ראה"ע בנצרת עילית וראש מועצת תפן.

רונן פלוט אמר עם יציאתו לחופשה, "אני חש צורך לסייע לעיר נצרת עילית, עיר יוצאת דופן שיש לה פוטנציאל נדיר ובלתי ממומש. אני גאה על שלוש שנות עשייה אינטנסיבית בכנסת, שהיו, כול יום מחדש, חוויה מיוחדת במינה. אך בחרתי לצאת להתמודדות מסוג אחר, שיש לה מחיר בוויתור על מעמד ותנאים, אך יש בה גם אתגר עצום".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *